Molnar travel – fotografije

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:25:05

arsenal

Prije dva dana u Boki Kotorskoj.



Tomek

Premijera na forumu - BJ-300-EV - novonabavljena Setra S415GTHD koja sa ovim felgama izgleda savršeno


Marek

Prije jedno 15-ak minuta

kampanjac

sprinter dobio novo ruho, ak se ne varam prije je bio sivi...p.s.ispričavam se na kvaliteti slike..pokušao sam čim bolje ali noć je bila a loše vrijeme i još lošija svijetlost...

večeras u zgb na glavnom kolodvoru

By null at 2010-12-18

By null at 2010-12-18

By null at 2010-12-18

ako moderatori odluče da nije za forum, neka slobodno maknu..bolje nisam mogo...sorry--

manoplan

Nismo baš viđali ovog Sprintera na forumu. Zato nek slika ostane, ali molio bih te da ubuduće pripaziš na kvalitetu fotografija koliko ti to okolnosti dozvoljavaju.  ;)

Ivan1983

nije promjenio ruho....taj je oduvjek bio crven a sivi je bio u EUROLINE-u na prodaju good_boy

kampanjac

Citat: manoplan  u Prosinac 18, 2010, 23:28:25
Nismo baš viđali ovog Sprintera na forumu. Zato nek slika ostane, ali molio bih te da ubuduće pripaziš na kvalitetu fotografija koliko ti to okolnosti dozvoljavaju.  ;)
znam sve, još jednom se ispričavam...nisam, jednostavno nisam mogo bolje uhvatit...trudio sam se al nije išlo...neće se više ponoviti...

kampanjac

#83
Citat: manoplan  u Prosinac 18, 2010, 23:28:25
Nismo baš viđali ovog Sprintera na forumu.
a da velim još vezano za sprintera, napisal sam da je novo ruho jer imamo na 4. stranici molnara, busHunter je ulovio sivog i napisao registraciju..pa neznam, možda je registracija preseljena s obzirom da sivi sad ima novu registraciju...vjerojatno je to.. :-\ ;D...al sad vidim da je zetovac napisao kaj je sa sivim..thx...

travego 580


miky

#85
Citat: travego 580  u Veljača 10, 2011, 22:36:55
Citat: stipe15  u Lipanj 14, 2008, 19:31:19
http://i193.photobucket.com/albums/z249/stipe15/DSC00771.jpg

Prvo promjenila boju,pa se potom preselila u Dubrovnik,Novi vlasnik MAN tours.

Dobio reg.pločice DU600-MT

mate

#86

Evo 315 HDH kod Glavnog Kolodvora


Tomek

Danas njihova S417HDH u snježnom ambientu


arsenal

Travego prije dva dana u Kotoru.


Tomek

Promaklo nam je već neko vrijeme da Molnar ima 3 Travega dvoosovinca, zadnji nabavljeni je bijeli sa crnim krovom, BJ-400-EV