Mercedes-Benz

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:33:59

busfan

Citat: Neo  u Srpanj 10, 2008, 15:34:53
Ovaj bus je prvo kupila firma D.O.O Sidoil iz Srebrenika i vozio je nesto sa njim i onda je samo nestao...
Sjecam se bio je parkiran negdje pored puta za Tuzlu. Sta je bilo sa te firme, u to vrijeme to je bio jedan od boljih autobusa u BiH  ???

Neo

Bio je parkiran onde kod motela u Srebreniku, sad ti ta firma se bavi prodajom tepiha iz Turske.. Jeste bio stvarno cool bus u BiH u to vrijeme i sto je bilo smjesno jedan jedini... Tad sam prvi put vidjeo u svom zivotu Mercedesa DD...
je zakon

lerotai

na svabskom forumu predlazu da autobus treba restauritati dok nije kasno i poslati ga u muzej ;)
no sikiriki

manoplan

Citat: lerotai  u Srpanj 11, 2008, 09:35:12
na svabskom forumu predlazu da autobus treba restauritati dok nije kasno i poslati ga u muzej ;)

Čudi me da se ljudi iz Mercedesa nisu sami toga sjetili...I još jedna stvar koja mi nije jasna:gdje vlasnik kupuje djelove za ovaj bus  ;D

brzi

Citat: manoplan  u Srpanj 11, 2008, 09:39:40
Citat: lerotai  u Srpanj 11, 2008, 09:35:12
na svabskom forumu predlazu da autobus treba restauritati dok nije kasno i poslati ga u muzej ;)

Čudi me da se ljudi iz Mercedesa nisu sami toga sjetili...I još jedna stvar koja mi nije jasna:gdje vlasnik kupuje djelove za ovaj bus  ;D

da čudno da se sami ne sjete...a što se tiče dijelova bojim se da nebi došlo kao i sa onim Skylinerom N426,dok vozi vozi,i onda ja i maky moli Boga da neoplan otkupi tu rijetkost,a autobus su nažalost  u međuvremenu djeca razbila,i bilo je prekasno da se išta učini...valjda tako neće biti i ovdje...

arsenal

U poplavi ovih novih "tourisma", "tourina" i "travega", meni su mnogo drazi ovi stari, legendarni "mercedesi" kakvih je nazalost sve manje na cestama.
Evo jedne kratke turisticke 0303-jke jednog malog prevoznika iz Bijelog Polja koja iako je u godinama, svaki dan vozi na linji H.Novi-Bijelo Polje. Obratite paznju na to kolika je "grba" starog klima uredjaja.

lav

Dali je MB Tourismo najeftiniji autobus te klase na BiH tržištu ???

evobus

Ovisi kako se dogovoriš;)

arsenal

Jos jedan stari

Alex


brioni

Citat: brioni  u Svibanj 13, 2008, 16:15:28
Slušao sam jučer Otvoreno i spomenuli su neki dogovor između Fap-a i Mercedesa

Jel zna tko sta o tome. Jućer bilo na rts-u da su neki pretstavnici MB bili u Fap-u i nešto potpisali. ( pa jel moguće da ćemo MB kamine/buseve uvoziti iz Srbije)

pozzz
Oprostite ako ima pogrešaka

Tomek

Na Jankomiru u Mercedesu su se pojavili dva Travega i jedan Tourismo... Netko kupuje  ???


NenadMKD

#43
http://i227.photobucket.com/albums/dd106/donald050-foto/Autobusi/Mercedes/Citarisprijeda.jpg
http://i227.photobucket.com/albums/dd106/donald050-foto/Autobusi/Mercedes/Citaristraga.jpg


U Skoplju pusten je skroz novi Citaro prije 2 dana ali zglobni na liniju 15. Ocekuje se da se puste u prometu jos okolo 100 takvi. Danas sam ga vidio po ulicama al nazalost nisam uspeo da ga slikam. Bio je preljep. Potrudit cu se da napravim fotke da vidite koji je to model. Pozdrav

evobus

Ovi busevi na Jankomiru, ako su novi mislim da idu u Euroline pa u prodaju:)