Privatnici koji više nisu aktivni

Autor Ivan1983, Studeni 04, 2008, 22:24:24

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

ex-busexpert

Citat: martin  u Siječanj 26, 2013, 09:36:55
Jedno pitanje za Šibenčane u ovoj temi.Prije par godina 5-6 prosao sam kroz Ražine kod Šibenika i tamo su uz cestu bili parkirani mislim 2 busa sjecam se da je jedan bio prastari Cityliner sa kraja 70 ih mislim daje pisalo a i saznao sam da se privatnik zvao nesto ZRI CRO ili ZRIKRO nesto tako pa ako ko ima kakvu infornaciju il jos bolje sliku i cuo sam daje bio aktivan 90ih godina.
prijevoznik se zvao ZORZI-ZI vlasnik Ivan Zorica vozni park Osim spomenutog citylinera (1978godiste) sastojao se od Mercedesa O 302(ex Jadrantours Sibenik) i gradski TAM 170 (ex Sibenka) prijevoznik nije aktivan od pocetka dvijetisucitih.....

ex-busexpert

Citat: VISEON  u Listopad 09, 2012, 14:28:48
Ove dvije S 228 ex Adriatic što su bile u Šibeniktoursu su obje izgorjele. Uz ovu što je zapalila torcida, jedna je gorjela u Njemačkoj 2000.god u 7 mj. Forum mladih Sdp-a išao na neki campus u Malmo. Skoro je čak izbio diplomatski incident.
istina dvije setre s 228dt kupio  je Sibeniktours od Adriatic,jedna je bila 1982 godiste,druga 1985,tu mladju nije zapalila torcida nego jedan njen clan koji je izmedju ostalog i palio bbbovce u Dugopolju,bus nije stao zbog kvara na turbini Kasko je to netko ovdje napisao vec na pauzu zbog obavljanja nuzde,u pratnji je bilo 8 policajaca i nitko nije primjetio da je V.R unio Kanister s benzinom i zapalio Autobus,tek nakon uvidjaja je postalo jasno sto se dogodilo....Autobus je prodan u izgorenom stanju HERC TOURSU oni su ga popravili i prodali u B.T.transporte....
u NJemackoj nije gorjela druga Setra Sibeniktoursa vec Neoplan  Skyliner vlasnistvo ALPHATOURS Osjek Pavo Hudovernik koji je vozio Forum mladih SDP-a  u arazmanu Sibeniktoursa....
ta druga Setra je zavrsila u HERC TOURSU pod sumljivim okolnostima,neko vrijeme vozena s falsificiranim tablicama a poslije misteriozno nestala ili rashodovana,vjerovatno zato sto se nije mogla legalno registrirat ....

ex-busexpert

Citat: ex-busexpert  u Listopad 17, 2013, 00:44:39
Citat: VISEON  u Listopad 09, 2012, 14:28:48
Ove dvije S 228 ex Adriatic što su bile u Šibeniktoursu su obje izgorjele. Uz ovu što je zapalila torcida, jedna je gorjela u Njemačkoj 2000.god u 7 mj. Forum mladih Sdp-a išao na neki campus u Malmo. Skoro je čak izbio diplomatski incident.
istina dvije setre s 228dt kupio  je Sibeniktours od Adriatic,jedna je bila 1982 godiste,druga 1985,tu mladju nije zapalila torcida nego jedan njen clan koji je izmedju ostalog i palio bbbovce u Dugopolju,bus nije stao zbog kvara na turbini Kasko je to netko ovdje napisao vec na pauzu zbog obavljanja nuzde,u pratnji je bilo 8 policajaca i nitko nije primjetio da je V.R unio Kanister s benzinom i zapalio Autobus,tek nakon uvidjaja je postalo jasno sto se dogodilo....Autobus je prodan u izgorenom stanju HERC TOURSU oni su ga popravili i prodali u B.T.transporte....
u NJemackoj nije gorjela druga Setra Sibeniktoursa vec Neoplan  Skyliner vlasnistvo ALPHATOURS Osjek Pavo Hudovernik koji je vozio Forum mladih SDP-a  u arazmanu Sibeniktoursa....
ta druga Setra je zavrsila u HERC TOURSU pod sumljivim okolnostima,neko vrijeme vozena s falsificiranim tablicama a poslije misteriozno nestala ili rashodovana,vjerovatno zato sto se nije mogla legalno registrirat ....
inace reg oznake te koja nije izgorila bile su SI 681 BB pa ako netko moze nek provjeri

martin

Citat: ex-busexpert  u Listopad 17, 2013, 00:22:51
Citat: martin  u Siječanj 26, 2013, 09:36:55
Jedno pitanje za Šibenčane u ovoj temi.Prije par godina 5-6 prosao sam kroz Ražine kod Šibenika i tamo su uz cestu bili parkirani mislim 2 busa sjecam se da je jedan bio prastari Cityliner sa kraja 70 ih mislim daje pisalo a i saznao sam da se privatnik zvao nesto ZRI CRO ili ZRIKRO nesto tako pa ako ko ima kakvu infornaciju il jos bolje sliku i cuo sam daje bio aktivan 90ih godiPp
na.
prijevoznik se zvao ZORZI-ZI vlasnik Ivan Zorica vozni park Osim spomenutog citylinera (1978godiste) sastojao se od Mercedesa O 302(ex Jadrantours Sibenik) i gradski TAM 170 (ex Sibenka) prijevoznik nije aktivan od pocetka dvijetisucitih.....
postojili kakva slika,jesu jos u razinama ?
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Tomek

Jel znaš još koje registracije osim ovih?

VISEON

TAM 170 je ex ZET. Ne znam koji g.b. Bio je u plavoj boji.

peron24

TAM je bio ŠI 244 AG, samo mislim da nije bio 170 nego 190 A 11P Autokaroserija,niska prigradska sjedala. Shema standardna ZET-ova plava a rub oko prozora kremastožuti. Vozio je od 1996 do 2002 i kada je stigao bio je jako dobro očuvan. U ljeto 1996 je vozio "banjadu" Šubićevac-Tržnica-Solaris-Zablaće. Solaris je inače veliko hotelsko naselje u kojem su se tada nalazili prognanici,izbjeglice i međunarodna vojska. Tada još naravno nije bilo nikakvih turista na šibenskom području. Povratna karta je bila nevjerovatnih 5kuna što je za tadašnje prilike bilo idealno za svakodnevni odlazak na plažu. ATP-ovi busevi su imali liniju Kolodvor-tržnica-Solaris-Zablaće i nisu vozili za Šubićevac. Već tada je bilo jasno da se privatnik zna bolje prilagoditi potrebama putnika stoga su gužve bile jako velike. U TAM bi se nakrcalo i više od stotinu putnika,doslovce bi jedni drugima sjedili u krilu.
Iduće 1997 Solaris se počeo obnavljati,tako da Zorzi više nije imao koncesiju za ulaz u hotelsko naselje nego bi vozio samo za Zablaće,primorsko predgrađe Šibenika. ATP-ovi busevi su vozili sa Solarisa prema centru grada kao i prema Šubićevcu,Njivicama i Meterizama. Od tog ljeta Zorzi vozi kupališnu liniju Šubićevac-Meterize-tržnica-Zablaće. U zimskim mjesecima vozio je za Primošten i Rogoznicu,a svake godine na Veliku Gospu i na hodočašće u Vrpolje kod Šibenika.
Mercedes O302 je bio ŠI 949 AB i vozio je od 1995 do 2006. Prvo je bio u nekoj bordo shemi a kasnije bijeli sa plavim crtama.

ex-busexpert

#83
Citat: peron24  u Listopad 17, 2013, 17:45:37
TAM je bio ŠI 244 AG, samo mislim da nije bio 170 nego 190 A 11P Autokaroserija,niska prigradska sjedala. Shema standardna ZET-ova plava a rub oko prozora kremastožuti. Vozio je od 1996 do 2002 i kada je stigao bio je jako dobro očuvan. U ljeto 1996 je vozio "banjadu" Šubićevac-Tržnica-Solaris-Zablaće. Solaris je inače veliko hotelsko naselje u kojem su se tada nalazili prognanici,izbjeglice i međunarodna vojska. Tada još naravno nije bilo nikakvih turista na šibenskom području. Povratna karta je bila nevjerovatnih 5kuna što je za tadašnje prilike bilo idealno za svakodnevni odlazak na plažu. ATP-ovi busevi su imali liniju Kolodvor-tržnica-Solaris-Zablaće i nisu vozili za Šubićevac. Već tada je bilo jasno da se privatnik zna bolje prilagoditi potrebama putnika stoga su gužve bile jako velike. U TAM bi se nakrcalo i više od stotinu putnika,doslovce bi jedni drugima sjedili u krilu.
Iduće 1997 Solaris se počeo obnavljati,tako da Zorzi više nije imao koncesiju za ulaz u hotelsko naselje nego bi vozio samo za Zablaće,primorsko predgrađe Šibenika. ATP-ovi busevi su vozili sa Solarisa prema centru grada kao i prema Šubićevcu,Njivicama i Meterizama. Od tog ljeta Zorzi vozi kupališnu liniju Šubićevac-Meterize-tržnica-Zablaće. U zimskim mjesecima vozio je za Primošten i Rogoznicu,a svake godine na Veliku Gospu i na hodočašće u Vrpolje kod Šibenika.
Mercedes O302 je bio ŠI 949 AB i vozio je od 1995 do 2006. Prvo je bio u nekoj bordo shemi a kasnije bijeli sa plavim crtama.
Bravo,sve sto si napisao tocno,s tim da je TAM 170 s dva auspuha,mislim da je bio od nekadasnje SIBENKE ali ako vi kazete da je Zetov,onda ja vjerovatno grijesim,jos si zaboravio da je ZORZI vozio i linjiju za Razine,a vikendom rocnike HV-a za Sibeniktours,ne znam sto se dogodilo s Neoplanom mislim da je bio neki spor oko papira,uglavnom taj neoplan je vozio samo jednu sezonu mislim 95 za Zagreb na divlje linjiu

ex-busexpert

Citat: Tomek  u Listopad 17, 2013, 10:23:56
Jel znaš još koje registracije osim ovih?
Ne mislim da je ta SETRA bili RI 322 EK pa SI 681 BB

ex-busexpert

Citat: martin  u Prosinac 10, 2011, 15:43:35
Dok prelistavam ovu temu sjeti se da je 90.ih godina postojala firma SIBENIKTOURS iz SIBENIKA i zanima me sljedece ako ko zna u voznom parku su imali sto ja znam:
1 NEOPLAN SKYLINER koji je 99% misli onaj u VRBANCU SK666BS
2 kom. SETRA228 DT koje je kupio od ADRIATICA iz RIJEKE i jednu mu je zapalila TORCIDA iznutra negdi 2000.g te su obe zavrsile u HERC TOURSU na obnovi i po zadnjim saznanjima su zavrsile negdi u Slavoniji pa ako ko zna koje su to?
1 NEOPLAN JETLINER iz 1978.g. koji je zavrsio kod  MIHALJEVICA iz SINJA
Te je poslje isti gazda osnovao novu firmu u splitu pod imenom COLOSOS nesto tako te je imao AUVERTERA 0303 ex DALMACIJATURIST onaj ljubicasti stoje poslje zavrsio kod SVETE BOBANA
pa ako neko nesto zna o ovim vozilima ili privatniku neka nadopuni HVLA
SIBENIKTOURS je prvo privatno podezece za prijevoz putnika u Sibeniku,osnovano 1990 kao nastavak obrta koji je u bivsoj Jugoslaviji bio registriran u Grudama,jer u tadasnjoj SR Hrvatskoj se nije moglo registrirat privatni autobus pa su privatnici bili primorani registrirat autobuse u BiH ili Sloveniji.....
prvi autobus Sibeniktoursa bio je MAN SR 280 s automontazinomnadgradnjom,prodan je 1995 Jakopicu
za vrijeme rata vozili HV,prognanike,poslije shoping za Trst,a ljeto 1993 liniju Murter Zagreb s Craogom,koncem 1993 bus dolazi na ispomoc Samoborcek-Autoturistu oko lokalnih linija i od tada ostaje aktivan na ZG trzistu...
1995 Sibeniktours kupuje Neoplan Jetliner Man motor koji je 1998 prodan Mihaljevicu
1997 kupljen je Neoplan Skyliner koji je 1999 prodan braci Vrbanac
1999 kupljene dvije Setre  228dt od Adriatic iz Rijeke od kojih je jedna zapaljena,a nepoznata je sudbina druge
istina da je vlasnik osnovao agenciju Colossos i imao AUVATERA hd O303,ex Dalmacijaturist,njega je uredio renovirao vozio 2 sezone za Atlas,pa Autotrans Brac,da bi ga na kraju prodao Sveti Bobanu a ovaj Drazenu Cupicu.....
inace ova mala firma bila je svugdje prisutna na trzistu,pa su vozili i grupe te maturalce iz Zupanje,Pozege,naravno Zg i okolice,Rijeke,Zadra,Dubrovnika,Splita....
kuriozitet je da su vozili i torcidu i BBB,naravno i Sibenske funcute
vozili za Croatiabus dok su strajkali prvi strajk 1996 godine,vozili za Croag,Samoborcek-Autoturist,Autotrans,Adriatic,Atlas,Generalturist,Speranzu,Puh-tours....HV-rocnike,drugim rijecima posla su imali tako da mi nije jasno zasto su se ugasili,tim vise sto se u to vrijeme radilo o boljim busevima u Hrvatskoj,a vlasnik je uglavnom vozio sam druge vozace bi angazirao samo ako je on bio na putu,koliko se sjecam mislim da mu je i otac vozio na kracim relacjama s obzirom da je bio vec u godinama....bio je voljen od putnika i veci zavodnik medju vozacima....
ne znam gdje je i sto sad radi....ako tko zna nek javi

ex-busexpert

#86
Citat: zetovac  u Studeni 04, 2008, 22:24:24
1.Ex Grabar danas Vukić Promet Trogir
http://i241.photobucket.com/albums/ff281/touringovac/grabar.jpg
2.Mare Panonium Vinkovci
http://i241.photobucket.com/albums/ff281/touringovac/marepanonium.jpg
3.Palma Tours Jastrebarsko
http://i241.photobucket.com/albums/ff281/touringovac/palmatours.jpg
4.Autobusni prijevoz Ljubanović & Petretić Jastrebarsko
http://i241.photobucket.com/albums/ff281/touringovac/ljubanovisetra.jpg

Molim kolege forumaše ako netko zna nešto ili ima ikakove informacije o prijevoznicima(2,3,4) da slobodno napišu ili ako je netko od tih prijevoznika još aktivan da premjeste slike u odgovarajuče teme.Hvala ;)
danas je nazalost pokojan gospodin Grabar kazem gospodin jer je covjek stvarno bio gospodin,poceo je s  TAM 260 pa  MAN SR 292 koji je prodan GO-GO toursu,kasnije su pocele ,a mislim da je i TAMa gogo kupio,ne sjecam se,uglavnom sjecam se da je bila jedna mala Setra 208,na fedrere,mislim da je ta zavrsila u Samoborceku...
poslije su pocele dolazit Setre,inace osim autobusa obitelj se bavila i slasticarstvom,pa nakon smrti vlasnika odlucili su rasprodat buseve i bavit se kolacima
mare panonium je bila u nekakvoj kombinaciji s Merdijan Vinkovci vozili su liniju za Bec,mislim da je na kraju doslo do ujedinjenja
palma tours jastrebarsko mi nije poznato,doduse za vrijeme rata dubrovacki prijevoznik Cupic radio je u Zg pod firmom palma tours,ali mislim da to nema veze s ovo slikom
za Ljubanovica ne znam al Petretic je nakon gasenja linije za Munchen vozio slobodan prijevoz,ta Setra sa slike prodana je u Drnis Drazenu Cupicu,a on je sebi kupio Setru od Euroturista,koju je podao Benz transu,a ovaj negdje nekom kod Siska,imao je poslje i Iveca Domino,ne znam jeli jos aktivan

ex-busexpert

#87
Citat: Tlimfocit  u Srpanj 08, 2009, 01:30:51
prievoznik BARIŠIĆ iz splita se ugasija
E sad koji Barisic? Bila su dva ako mislimo na Trans Toni,on je covjek umro,laka mu zemlja bila,iako formalno TransToni je bio vlasnistvo njegovog sina,koji je ziv,ali njegova sudbina nije za ovaj forum,drugi brat takodjer je ambiciozno krenio s autobusima i poslije dvije sezone nestao....

ex-busexpert

Citat: Tomek  u Kolovoz 16, 2009, 10:46:18
Evo par pitanja, nisu baš sva za ovu temu, ali da ne rasipam po svuda..

Jel netko zna dali je Autotransport Zadar krajem 80-ih imao 2 autobusa marke Bova Futura?
Zatim dali se netko sjeća prijevoznika:

OK tours Zagreb(radio sredinom 90-ih)
Vego tours(80-ih)
Cordia trade Zagreb(sredinom 90-ih)
Autotransprt Zadar nikad nije imao Bove,samo mercedese O302 i kasnije Dubrave,istina da su Bove dosle u Zadar ali u Alpha tours,koji je u ratu otisao u Pülu i danas imamo ATI
Vego tours je imao tri Bove koje su vozile za Autotransport Zadar
Cordia trade je bila zastupnik DAFa za Hrvatsku

ex-busexpert

Citat: tomekk  u Kolovoz 17, 2009, 15:45:33
Citat: elvis  u Kolovoz 17, 2009, 15:13:08
Koje je buseve osim ovoga imao Croatiatourist?

Imali su i eurobuseve av120 od kojih su mislim 4 završili u Ap Varaždinu-551,552.553 i ak se ne varam 616, a jedan je završio kod presečkog, mislim da gb 30-35.
Isto tako, tu su još bile setre 2 setre 228 dt i jedna 315 hd koje su završile u Croatia busu
Croatiaturist se pojavila na trzistu s 4 Mercedesa O404 i jednom setrom 315 hd
poslije je nabbavljen Skyliner i katna 228dt,te neoplan jetliner sa Scanijim motorom
pa je kupljena i starija katna setra 228 dt i stari MAN SR 240
eurobus je kupljen od Eurosplita 1996 kad se Eurosplit ugasio,Samoborcek je kupio linije,a Croatiaturist bus,to je bio jedini eurobus AV120 u Croatiaturistu,poslije su dosli MANovi Lion starovi 422 ne znam koliko 3 ili 4,ovo je bila nekoc prestizna firma,imali su liniju za Berlin,te vozili svaku vidjeniju grupu,poslovnica na zrinjevcu....vozaci bi dusu prodali vragu samo da dodju u Croatiaturist,a kako i nece 1993,a oni 4 404-rke i Setru 315,dok je mnogima i dvojka bila san....i da...placa povise deset tisuca kuna,a nerjetko i petnaest!!!!!!!!!! zvuci nevjerovatno 1993 u ratu u Hrvatskoj,ali tako je bilo.......
firma komplet s busevima i ljudima,cak i oni salteri na autobusnom kolodvoru su bili od croatiaturista  sve je pripojeno Croatiabusu,e sad kako je Biskup to rasporedio sto je ostalo u Croatiabusu sto u Varazdinu ne znam,mislim da su setre manovi,neoplan i mercedesi ostali u Croatiabusu.....