AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

Tomek

3418 i 3426 u subotu u Zadru, ne izgledaju najbolje

Lion's Driver

Vozili djecu iz Gruda na jednodnevi izlet koliko znam. 3418 je inače srednjoškolka na Podbablju a 3426 bi trebala bit Tihaljina. Neka vas ne čudi 3418 na avanturama, najbolje se drži od svih.  thumbs

gorgoroth


MAN464

Auf pa kud baš njega poslaše mora sa je bio na dobrom remontu jer i nije bio prije baš nešto. Ali ljepe slike svaka čast  hi


BVB
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

lussin

Crobus sa druge strane

Lion's Driver

Inače jedini i meni omiljeni a na kojem se zadržala šema Autopoduzeća. Generalno dobar autobus al su mu uspjeli slomiti volan. E sad, volan je postavljen skoro kao kod malog auta a ispod lijeve noge je "mozak" umjesto u kućištu pa treba paziti da ga se ne ošteti inače će bit kušlus.

MAN464

Prije par mjeseci imao je više problema nadam se da su svi sređeni a mislim da je bilo i boljih buseva za ovu vožnju
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

tony515

Koliko su samo ljepše bile Zore sa napisima Autopoduzeća

Lion's Driver

ima jos samo 693 GF sa AP semom... Prije 2 dana sam se iznenadio kad je kolega dovezao 104 GE i pitam ga di je do sad kaze da je bila u Vrgorcu... di ce sljedecu skolsku god. ne zna se  umnik2

MAN464

Ne znam sta su dobili od osnovnih za voziti ako su se za sto javili provjerim pa javim, kraj ovog duty free shopa obicno scanie provedu ljeto.
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

Osnovne voze Croatia Bus i Lelas. Do sad Autoherc nijednu nije dobio niti davao punudu.

MAN464

Davao je ponude nije ih dobio, davao je za CV prije 2-3 godine i u Prološcu također dobili ih nisu i neznam gdje jos i nedavno su bili na otvaranju ponuda , u Vrgorcu su i vozili mislim osnovne  i imaju te lokalne kinije BIh- Metković
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

dado1

Jedna od Crobus Zora na tehničkom pregledu. Zanimljivo da i dalje ima ZG tablice iako je firma registrirana u Metkoviću, moja pretpostavka je da je još uvijek pod leasingom.

Lion's Driver

Leasing je u pitanju. Završila je u Šumetu vozit će za Šućure umjesto one sa šemom Autoherc.... Tako mi to izgleda

MAN464

#1244
Du 287-JC ex 3441 fm nekih 4-5 crobusa je dobilo nove tablice   
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.