Okretišta i terminali

Autor tomobrad, Prosinac 01, 2007, 19:34:23

Kiki273


STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

NL 313

To je drugi dio terminala GK, do kojeg se može doći cestom koja vodi kraj McDonald's-a prema gore - za linije 108,166 itd.

Moram i ja priznat da baš nisam isprve prepoznao...  :o
NL 313 i NG 313 su najbolji zagrebački busevi
Ali zadarski novi citari su također među najboljima kod nas

DJ_ZG

heh, taj gornji dio terminala kao da je odsjecen od svega... nema ni nekog putokaza prema gore, da se nisam jednom prosetao tamo nebi ni znao da ima jos perona tamo... a i malo bi trebali to urediti, izgleda kao da je stalo u vremenu kad se izgradilo... nije valjda da su te linije manje bitne od ostalih na glavnom kolodvoru...

btw kad smo kod glavnog i rasporeda perona, jel zna tko zasto je linija za veliku goricu relativno daleko od pothodnika, zar nebi bilo logicnije je staviti na mjesto gdje sad stoji bus za travno... kolko primjecujem, ipak ima vise putnika za veliku goricu nego za travno, a nije ugodno trcati jos 50metara do njegovog perona dok nije otisao...

NL 313

Citat: DJ_ZG  u Prosinac 11, 2007, 12:45:20
nije valjda da su te linije manje bitne od ostalih na glavnom kolodvoru...

Svakako nisu manje bitne, ali su bitno rjeđe od ostalih (imaju nekoliko polazaka u danu)!
NL 313 i NG 313 su najbolji zagrebački busevi
Ali zadarski novi citari su također među najboljima kod nas

tamlover

#20
Citat: DJ_ZG  u Prosinac 11, 2007, 12:45:20nije valjda da su te linije manje bitne od ostalih na glavnom kolodvoru...

Skoro da si u pravu. I po izgledu perona, pristupu i kvaliteti većine autobusa koji tuda prolaze. Al ima jedna dobra stvar - to je jesto gdje se mgu vidjeti gorički relikti, pa ako se kome da čekat.... :P

Kaj se tiče Gorice ili Travnog - broj putnika varira zavisno od vremena polaska - ali zašto misliš da bi putnici za Travno trebali trčat a Goričani ne bi? Ja idem logikom prvo gradska linija pa onda prigradske. Dakle Travno je s pravom tu gdje je. Ne znam zašto te nije zaintrigiralo to što trče putnici za Kajzericu i Lanište ili za Savicu i Borovje??? ::)
Uostalom na Glavnom ako se trči onda trčiš već od tramvaja, preskačeš štenge spuštajući se u Importane, probijaš se laktovima kroz šumu ljudi koja ide u suprotnom smjeru a kad izađeš iz Pothodnika onda ti je već puuuno puuuno lakše kretati se. Tak da tih 50 m sim il tam.... A i zakaj trčatkad su polasci hvala Bogu svaki čas?!

To da trčiš na perone o kojima smo pričali, za Cerovski vrh npr. onda bi još i shvatio ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

manoplan


DJ_ZG

Citat: tamlover  u Prosinac 11, 2007, 16:22:30
Citat: DJ_ZG  u Prosinac 11, 2007, 12:45:20nije valjda da su te linije manje bitne od ostalih na glavnom kolodvoru...

Skoro da si u pravu. I po izgledu perona, pristupu i kvaliteti većine autobusa koji tuda prolaze. Al ima jedna dobra stvar - to je jesto gdje se mgu vidjeti gorički relikti, pa ako se kome da čekat.... :P

Kaj se tiče Gorice ili Travnog - broj putnika varira zavisno od vremena polaska - ali zašto misliš da bi putnici za Travno trebali trčat a Goričani ne bi? Ja idem logikom prvo gradska linija pa onda prigradske. Dakle Travno je s pravom tu gdje je. Ne znam zašto te nije zaintrigiralo to što trče putnici za Kajzericu i Lanište ili za Savicu i Borovje??? ::)
Uostalom na Glavnom ako se trči onda trčiš već od tramvaja, preskačeš štenge spuštajući se u Importane, probijaš se laktovima kroz šumu ljudi koja ide u suprotnom smjeru a kad izađeš iz Pothodnika onda ti je već puuuno puuuno lakše kretati se. Tak da tih 50 m sim il tam.... A i zakaj trčatkad su polasci hvala Bogu svaki čas?!

To da trčiš na perone o kojima smo pričali, za Cerovski vrh npr. onda bi još i shvatio ;D

vidis, nisam se sjetio ni Kajzerice ni Borovja... kako sve vise razmisljam, nekako kombiniram da su se mozda mogle sve tri linije a i brza linija zgurati nekako naprijed odmah uz izlaz...
istina da moras izici iz tramvaja i proci kroz cijeli pothodnik... ali tad kad ti bus nije u vidnom polju ne razmisljas jel on tamo ili ne, jednostavno ti je svejedno, ali kad ga vidis tamo, malo ubrzas korak, dodjes prakticki desetak metara od stanice on upali zmigavac i ode... e to je razocaranje...

tu bi spomenuo jos jednu stvar... velikogoricki busevi redovito dnevno kasne, ponekad ih nema skoro pola sata iako rjedje, a kolko sam primijetio bus za Travno je uvijek na vrijeme...
i u pravu si da bi se unutargradske linije trebale svrstati u prioritet bez dileme, ali bi se ipak moglo nekako drukcije organizirati tako da i jednima i drugima put od izlaska iz pothodnika bude blize...

sad se sjetih, da je vjerovatno i putnicima za Travno frustracija kad idu kroz pothodnik, vide bus pa od stepenica kod Importannea, i isto im bus moze pobjeci... tako da,jbga, teorija mi nije nesto :D

Eurobus av120

okretište linije 178 Igrišće - Donja Bistra


NL 313

NL 313 i NG 313 su najbolji zagrebački busevi
Ali zadarski novi citari su također među najboljima kod nas

manoplan

Da malo oživimo temu...Malo ,ali slatko okretište linije 113 na Jarunu




tamlover

Za razliku od npr okretišta 115/136 Jarun je pravi bonbon  8), a posebno mi je drago vidjeti nešto tako fino osmišljeno u ovom rasštimanom gradu.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

bull92

#27
evo jedne slike improvizranog okretišta u Poljanici koje služi jedino za polazak u 6.30 radnim danom



i okretište Gornja Bistra





tamlover

Po mom ukusu previše fotki za jedno prosječno okretište.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

bull92

Citat: tamlover  u Srpanj 04, 2008, 21:44:05
Po mom ukusu previše fotki za jedno prosječno okretište.

malo sam bio pogledao i stvarno je bilo previše fotki, pa sam ostavio samo one bolje, nadam se da sada to bolje izgleda :)