Fotografije 2019. –

Autor sss, Lipanj 09, 2019, 09:04:56

sss

Ovdje objavljujte fotografije gradskog prevoza u Sarajevu

sss

Pokusat cu vam predstaviti autobuski sektor slikama,iducih dana i ostale sektore

Pocinjemo od ex SVHI Hildesheim NG313 CNG(gb 231-235)
231,imao planiku pa bio u kvaru,nedavno proradio

232,VEEEEEELIKI pozdrav za vozaca



E za ovog nema pozdrava hahaha.Na ugovorenoj



Krompir ali mi je jedina slika sa isla reklamom




sss

Nastavljamo sa 231-235
233 sa Intesa sanpaolo bankom,prije toga imao Decihmann ali ga nisam uhvatio sa njom
Na istoj ugovorenoj kao 232


Neki dan ostao bez reklama,sada ima TV BINGO sa kojom ga jos nisam ulovio.Pozdrav za vozaca





sss


sss

235 koji ima najljepsu gras naljepnicu




236 i 237 su u kvaru  i nemam njihove slike
238 imao colinu i acibadem reklamu ali nemam slike s tim reklamama





sss

239 kao i 240 nabavljen u prvoj polovini 2017,ostatak plinasa sa izuzetcima 259-263 je nabavljen u septembru.Trenutno ima novu reklamu,jos ga nisam uhvatio




240 i imam jednu frisku od danas koju cu kasnije objaviti,pozdrav za vozaca koji ga je danas vozio





sss

Sad idu najjjjbolja vozila u GRAS-u
241 nakon kvara od godinu i 4 mjeseca,pozdrav za vozaca(isti lik kao i na 232 i 240).Fali mi jedino sa prvom planika reklamom slika.Tu reklamu je imao prije kvara.





Sa 510








sss

242




243 kojeg nazalost stavljaju na vandal linije poput 22a i ima vec nekoliko potpisa.Ganjam ga 2 mjeseca da se po treci put provozam ali mi uvijek bjezi





Sa prvom reklamom




ZGLOBNI PLINASI ZAVRSENI 8-8

MAN truck bus

Pozdrav,
super su ti slike. Ako si u mogućnosti ponekad nam stavi unutrašnjost i vozačko okruženje raznih tipova autobusa (kao što si stavio od Citya G) kako bi mogli uspoređivati sa domaćim prevoznicima. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

EUROBUSZG

Unutra su čišći od zetovih (nema grafita) ali izvana nimalo nisu kao zetovi manovi...

sss

Citat: MAN truck bus  u Lipanj 09, 2019, 14:20:03
Pozdrav,
super su ti slike. Ako si u mogućnosti ponekad nam stavi unutrašnjost i vozačko okruženje raznih tipova autobusa (kao što si stavio od Citya G) kako bi mogli uspoređivati sa domaćim prevoznicima. byeg
Unutrašnjost ću često stavljati ali već vozačko okruženje teže jer vozači doslovno te žele ubiti kad ih slikaš(pojedinci)

Ima jedan sa kombija koji mi nije dao da uđem nakon što sam slikao kombi(GB 419) iako imam urednu kartu


Išarani nisu sa 31e jer tu moraš plaćati 2km(1 euro) svaki put kad uđeš i ne vozi se puno srednjoškolaca

Na 234,231, 238 i 235 ima milion potpisa ovi ostali nisu jer rade na 31e

243 ima nekoliko potpisa jer ga stavljaju na 22a i 23a

Tramvaji i trole su i šarani čitavi, doslovno

Turski a i puno plinskih je išarano a ne čisti se ništa

Evo trole GB 633,na tramvajima ima i tapacirunga isječenih kao i na pojedinim busevima



Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

EUROBUSZG


sss

#12
Citat: MAN truck bus  u Lipanj 09, 2019, 14:20:03
Pozdrav,
super su ti slike. Ako si u mogućnosti ponekad nam stavi unutrašnjost i vozačko okruženje raznih tipova autobusa (kao što si stavio od Citya G) kako bi mogli uspoređivati sa domaćim prevoznicima. byeg

Na NG313U,citarima,N4416,N4416U CNG,N4416 CNG,NU 313,NG263,NG313 CNG I n4413(u rashodu je,1 dosao raritet pravi je taj model, vozilobilo posebno po duzini od 10.85 m) je starija VDV komanda tabla,ali pokusat  cu uhvatit koju


sss

Eh pocinjemo sa solo plinasima

NEOPLAN N4416U CNG

244


245

246 i 247  nemam slike uglavnom isti kao osali
248






sss

Najbolji solasi u GRAS-u
249 koji je u kvaru.Imao je udes zatim su ga uradili s tim da jedno krilo zadnjih vrata nije radilo evo ponovo crkao






250,prije ove je imao chipsy(sa Messijem)