Olivari, Malinska [RI]

Autor 5AR, Veljača 12, 2008, 23:31:06

motherfucker

Kao i uvijek, istina je u sredini,moj zloćko  ;) ali ne mislim da bi nitko od dvojice učesnika transakcije htio da se njihovi osobni poslovni potezi vuku forumima.ako to budu željeli, vjerojatno će sami objaviti. što nas dovodi i do pitanja legislative tekstova OVOG foruma, jer čitam kako je netko "ČUO" da je npr. Olivari vozio po dumping cijenama u Dubrovniku (koliko se sjećam, vozio je za Guliver, koji daje svima iste cijene). To je tipični spin ,kako čovjeka dovesti na loš glas .... lijepo je gledati fotke,komentirati dobre i loše događaje naših prijevoznika, i održavati kroz forum javnu korektivnu svijest branše (koja je istinu za reći u komi ). Ali nije dobro STVARATI na bazi neprovjerenih ( i u ovom slučaju  netočnih) informacija krivu sliku o nekome, bilo dobru, bilo lošu.
i još nešto: ima tijekom turističke sezone na našim cestama prekrasnih (nadam se da se slažeš) buseva stranih rega, koji zavrijeđuju da se pokažu. čitaju li naši autobuseri ovaj forum, možda ih potakne da ulože u uređivanje svojih makina.... a bilo bi dobro vidjeti više paint brush oslikanih buseva, ne?
lijepi pozdrav svim busfanovima :D

PS. deJong iz Opatije je vozio Jeku Primorja u Negotin na neki koncert, gdje su im ukrali tablice :D sad jadni dečki trče po MUP-ovima ne bili li čim prije stavili EOSD opet na kotače >:(

Bari

RI - 361 - PH slikan jučer na cesti između Njivica i Omišlja

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Pasa

Citat: motherfucker  u Rujan 17, 2009, 07:54:29
...(koliko se sjećam, vozio je za Guliver, koji daje svima iste cijene).

To nije točno jer znam sigurno za različite cijene i to baš u Gulliveru a da o ostalim pogodnostima tipa mobitela, goriva itd itd ne govorim.
Čuo sam za tu priču skidanja gaća u agencijama ali nisam uspio provjerit.

5AR

Citat: motherfucker  u Rujan 15, 2009, 21:53:52
ja znam pošto je otišla. :D a bogami i znam što stiže umjesto nje......
Odgovor na prvo pitanje nisam dobio a na drugo je ovo:






Tomek

Hehe, po bojanju ovaj Travego je kupljen kod istog vlasnika kao i Gogo toursov :D

motherfucker

Tomek,skidam kapu! Je , isti vlasnik kao i Gogin :)

5AR

Mrcina je stigla, jako dobro očuvana izvana i iznutra.













Zahvaljujem vlasniku na gostoprimstvu.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

5AR

Citat: zlikowszky  u Travanj 03, 2010, 22:32:19
Citat: 5AR  u Ožujak 07, 2010, 16:51:43
http://i218.photobucket.com/albums/cc265/petar22/Ostali%20Autobusi/Jumpy.jpg
....a vidim, bio si i kod njih u dvorištu....
Ne sliku sam dobio, ako je plavi natpis znači da sliku nisam ja slikao ali ju imam pravo koristiti, a ako je zeleni onda je moja.

motherfucker

Pero je kao i uvijek apsolutni profesionalac.Svaka čast!kako čujem Travego i Jumpy idu na oslikavanje ovih dana.Petre, čekamo tvoje fotke.

5AR

Stari znanac



danas ušminkani i ostali













Skoro cijeli vozni park spreman za nove pobjede, fali još samo ćevapćićko  ;D


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !