GABI Travel, Umag

Autor shef, Svibanj 14, 2009, 17:41:29

shef

GABI Travel d.o.o.
52470 Umag, V.Gortana 44/1
052/743-222
www.gabi-travel.hr


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sarggy

Tu setru prodaje setra je 98g ::| ::| ::|

shef

Našao na FB, one of the most wanted in Croatia...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MB 0404 eurostar

inace gazdarica ima i agenciu pa se uz agenciju bavi i autobusima ugl. ima samo ovu setru, bus je inače prije pet godina skoro izgorio no stari šofer je zna di treba žice presič pa je onda napravila nanovo svu elektroniku koja kod ove setre inače košta 60000 eura no prosla je nesto bolje, bus je jako udoban posto ima softline sjedala i ljepo izgleda za putnika, sa druge strane bus je dosta trul bio dok mu nisu promjenili cijeli zadnji kraj u čazmatransu.

shef

Zanimljivo je kako sve ove godine bježi od fotoaparata svih nas koji pratimo autobuse, skoro pet i pol godina postoji ovaj forum a moja slika pola autobusa je jedina koja postoji ne samo na ovom forumu nego i svim drugima u zemljama regije. Od tada sam 4 ili 5 puta bio u Umagu, bilo u sezoni ili van nje, ali nikako...ne znam gdje ju skrivaju
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MB 0404 eurostar

a cuj ona vec dosta ima agenciju i sve uspjeva rasporediti tako da bus non stop vozi, ali cu je ja uloviti kad prođem do umaga sa svih krajeva

ROAD

Evo "The most wanted Setre" u Hrvatskoj, u Bosni hehehe, ode jučer za Sarajevo.



NEOPLAN VIP CLASS

shef

Trebalo mi je pet godina da je ponovno uhvatim...



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic