Van Hool

Autor CroHerc, Listopad 30, 2008, 14:14:56

SCANIA

Jedno pitanje mozda glupo al jbg.. nisam bas informiran kao neki ovdje svaka im cast pa me zanima dali EOS pravi VAn hol ili je zasebna trvtka vidim slicni su jako po dizajnu i nekad mi google tak izbaci http://www.sinet.it/personalpage/benedicti/autobus/van.hool/eos.html molim vas prosvjetlite me.

The_Dubster

nisam ni ja neki stručnjak ali znam da van hool pravi buseve i jedan od njih se zove tako - eos, kao što ima i van hool altano :)

miky

Nisam siguran, ali mislim da je Eos bio pravljen sa nekim, jer on nije zasebni VanHool-ov model...

SCANIA

recimo kod ovog http://www.dober-dan.com/images/galerija/vozni_park/eos200_1_Big_1_povecava.jpg
naprijed pise vanhol a sa strane na vratima EOS s istim s lovima kao i kod buseva gdje pise naprijed EOS

Filemona

Meni je inače Van Hool ok, lijepi su, pogotovo gradski busevi (oni iz ovog milenija)  :)

Tomek

Jao, zaljubio sam se, Ero molim te s ovim fotomontažama samo za 1.April jer se ovako čovjek samo razočara kad vidi da je nasamaren :)

elvis

Tomek da nisi napisao vec da je montaza ja bih bio siguran da je ovo zamjena za 417 HDH :D

navi


Shole

Joj sjećam se ovog VanHoola iz Auto Kluba.  Ja sam bio uvjeren da je bio zglobni na kat, al očito je bio HDS.  Interesantno da je pogon na treću osovinu, a ne drugu ko inače.  Sve u svemu vrlo zanimljivo, hvala ti NAVI na ovome

erobuss

VanHoll je raskrstio sa T9, uskoro na cesti nova turistička TX gama.  Novi izgled prednjeg dijela i unutrašnjosti  bus123

Tomek

Najbolji autobusi koji se danas proizvode će postati još bolji  :D

jesrib

ponovo sam se zaljubijo.... 8-8
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

lukas auto

Super, zadnji kraj mi malo baca na volvo, a prednji na neke kineze...prekrasni strojevi...

jesrib

#28


kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic