Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

maky

Rege od g.b. 687 sam negdje i ja zapisao al sam naravno zametnuo. Hvala...

Čekam točan info za DAF-ove iz Nizozemske...  ::|

Stavit ćemo da je g.b. 65 bio Spurbus, takvih nema puno što tu info čini zanimljivom...

Znam da su rozaći ex Deutsche Bundesbahn i da su pripadali raznim podružnicama, pogotovo imam dosta info o Neoplanima...

Rješit ćemo sve ubrzo. Žalosno je što ćemo te "uvozne" ubrzo rješiti (uz pomoć ljudi koji tamo žive), a o domaćima nemamo puno saznanja...  :(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

I 100 i 166 imaju nove registracije,g.b.104 ostao je sa istima.
Što se tiče G&S volio bih znati njihova godište.G.b. 154 je pločica zavidana izvana pa bi to trebalo biti lako(što je možda dokaz da je spašen u zadnji čas).
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Veljača 08, 2011, 00:29:55
I 100 i 166 imaju nove registracije,g.b.104 ostao je sa istima.
Što se tiče G&S volio bih znati njihova godište.G.b. 154 je pločica zavidana izvana pa bi to trebalo biti lako(što je možda dokaz da je spašen u zadnji čas).
100 mi je danas umakao u zadnji tren...  :(

A mislim da je g.b. 154 1984. godište, ali to moram provjeriti (pamćenje nije više ko nekad)... Ostale info neznam kako dobiti, ali potrudit ću se i oko njih...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Citat: maky  u Veljača 07, 2011, 23:56:41
Znam da su rozaći ex Deutsche Bundesbahn i da su pripadali raznim podružnicama, pogotovo imam dosta info o Neoplanima...
Kad smo već kod njih, da li možda imaš informacije o g.b. 124? Mislim da on nije iz DB-a.
Znamo li išta o Neoplanima g.b. 124, 125, 126, 130, 131? Mislim da su zadnja dva bila N416MK (mislim da su svi naši N416M zapravo MK), a za ostale ne znam.

Citat: netko  u Veljača 08, 2011, 00:29:55
I 100 i 166 imaju nove registracije,g.b.104 ostao je sa istima.
Što se tiče G&S volio bih znati njihova godište.G.b. 154 je pločica zavidana izvana pa bi to trebalo biti lako(što je možda dokaz da je spašen u zadnji čas).
Mislim da i g.b. 168 i 215 imaju novu registraciju. Netko, bi li mogao uploadati onu sliku g.b. 556 sa Skyscrapercity-a? Imam je i ja, ali je dobro navesti originalnog autora i gdje se našao. Zašto je ta slika uopće bila izbrisana?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

I g.b. 176 ima novu registraciju: ST-906-UB
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Stara registracija g.b. 173: ST-297-HP
SG 313 g.b. 191 sad ima registraciju ST-349-TG, a prije registracije ST-536-OP imao je registraciju ST-162-LI.
Nova registracija g.b. 217: ST-342-TG
Nova registracija g.b. 222: ST-113-TC
BTW, još nisi stavio onu registraciju g.b. 675 i krivo si napisao da je g.b. 32 bio CSA-I, umjesto CSA-II.

Svi podaci gore napisani su provjereni.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

132 opituran u žuto! 8-8
G&S g.b. 154 i O345G g.b. 168 nisu mijenjali registracije.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Nova registracija g.b. 192: ST-297-SO
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Nova registracija g.b. 207: ST-118-TN
Inače mi je ovo najmrži Conecto. Stalno se kvari, pa ga onda dosta nema, pa se opet vrati, pa opet brzo nestane (slično kao i g.b. 64). Neki čudan smrad paljevine se osjeti unutra, ne sviđa mi se to i ne znam o čemu se radi. A ni kompresor nije u nekom dobrom stanju. Kakav je ovaj g.b. 207, ne bih se čudio da sutra negdje rikne na cesti (uzbrdice su mu također velik problem).
Fali mu broj 2 na stražnjem kraju pa ispada da je g.b. 07.
@maky: Od novih slika s Wenice reklamom ima jedna tvoja s HNK. Mislim da ga je i mvgmainz slikao, pa bi se to moglo update-ati. ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Citat: Avtomontažafan  u Ožujak 04, 2011, 00:07:07
@maky: Od novih slika s Wenice reklamom ima jedna tvoja s HNK. Mislim da ga je i mvgmainz slikao, pa bi se to moglo update-ati.
Oće, oće, imao sam nekih problema sa tinypicom i njihovim besramnim smanjivanjem kvalitete slika zbog kompresije i štednje serverskog prostora...

Inače i g.b. 208 je često na kanalu i ta dvojica imaju uvjerljivo najmanje napravljenih kilometara od ostale braće.

A g.b. 203 je isto u nekim problemima jer neće da šalta nego se moraš stalno vozit u brzini u kojoj jesi (mislim da je u pitanju treća ili četvrta)...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Citat: maky  u Ožujak 04, 2011, 00:13:06
Oće, oće, imao sam nekih problema sa tinypicom i njihovim besramnim smanjivanjem kvalitete slika zbog kompresije i štednje serverskog prostora...

Inače i g.b. 208 je često na kanalu i ta dvojica imaju uvjerljivo najmanje napravljenih kilometara od ostale braće.

A g.b. 203 je isto u nekim problemima jer neće da šalta nego se moraš stalno vozit u brzini u kojoj jesi (mislim da je u pitanju treća ili četvrta)...
Probaj Photobucket. ImageShack i Tinypic su se u mom slučaju pokazali kao smanjivači kvalitete i gubitelji slika...

Citat: maky  u Ožujak 04, 2011, 00:13:06
Inače i g.b. 208 je često na kanalu i ta dvojica imaju uvjerljivo najmanje napravljenih kilometara od ostale braće.
Ipak je on sad dosta bolji jer su nešto radili kad su skidali reklame, pa se više ne kvari toliko često...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

#521
Kad smo kod toga i 92 je već jako dugo out,a ni 681 nisam vidio isto dosta dugo u prometu.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Danas vidim da je g.b. 189 u Dugopolju u MAN servisu, a tamo se nalazi i g.b. 147...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Citat: maky  u Ožujak 04, 2011, 12:56:49
Danas vidim da je g.b. 189 u Dugopolju u MAN servisu...
Već je prošlo 3 mjeseca od zapaljenja na liniji 1. 170 je isto out zbog zapaljenja i drugih kvarova. A g.b. 162 je već odavno sređen i vozi, s njim je sve u redu...
Citat: netko  u Ožujak 04, 2011, 00:54:49
Kad smo kod toga i 92 je već jako dugo out,a ni 681 nisam vidio isto dosta dugo u prometu.
92 opet ima svoje stare probleme.
Ništa se ne poduzima u vezi g.b. 65, a vjerojatno se uskoro ni neće. Registracije još nema...
66 se trese stolica...
Još ima nade za 685...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Citat: Avtomontažafan  u Ožujak 04, 2011, 13:32:16
Citat: maky  u Ožujak 04, 2011, 12:56:49
Danas vidim da je g.b. 189 u Dugopolju u MAN servisu...
Već je prošlo 3 mjeseca od zapaljenja na liniji 1.
Da, radit će ga u MAN servisu. A s obzirom da je gore i g.b. 147 na sređivanju, baš me zanima kako će izgledati konačni rezultat...

Citat: Avtomontažafan  u Ožujak 04, 2011, 13:32:16170 je isto out zbog zapaljenja i drugih kvarova.
Nebi se čudio da je ovo više kraj jer je već jednom uskrsnuo iz mrtvih, a ne isplati ga se držat kad od 12 mjeseci godišnje odleži 8 u garaži... A i djelovi će dobro doći za ostalu četvoricu braće...

Citat: Avtomontažafan  u Ožujak 04, 2011, 13:32:1666 se trese stolica...
Dabog da ga odmah sutra ispilali što se mene tiče.

Citat: mvgmainz  u Ožujak 04, 2011, 15:17:23
Koji je to gb? Ja mogu gledati jeli imam sliku. ;)
g.b. 207, stavljena je moja zasad, ako imaš bolju stavit ćemo je, al nastojat ću ja u narednom vremenu pohvatat sve autobuse nanovo...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!