Pulapromet - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:24:45

noxis93

koliko ja znam rashodovali su ga jer su skužili da nije za pulske ceste i za pulske linije: bio je prenatrpan

brioni

Istina obično je vozio liniju 56 (mislim) za Muzil
Oprostite ako ima pogrešaka

boro

  MB o city su došli 1995/96. , bilo ih je 6 kom. (gb.177-182) ,5 kom je vozilo jako kratko, a 177 je vozio neke 3 godine. Niti jedan nije rashodovan nego su prodani (zamjenjeni) za 5 MB o405 (gb.193-197).

nexus

Predstava u autobusu Pulaprometa"PULSKI GIR"-PREDSTAVA UDRUGE FERR

Na poticaj Pulaprometa d.o.o.  Udruga Ferr je osmislila predstavu u kojoj se četiri glumca ( Majkl Mikolić, Franjo Tončinić, Nenad Pavlović i Ugo Korani) predstavljaju kao neobični i otkvačeni žitelji našega grada. Svatko sa svojom životnom pričom u gradu kroz neposredan odnos s publikom, teatarskim sredstvima oživjet će pulsku svakodnevnicu. Namjera im je da u isto vrijeme zabave, nasmiju i razgale publiku, ali i postavljaju pitanja o važnim društveno- socijalnim problemima pulske svakodnevnice. Neobično mjesto održavanja predstave jest- autobus Pulaprometa.U njemu među putnicima namjernicima, tijekom redovnih gradskih vožnji , a potom i sa publikom koja će se okupiti da bi se vožnjom kroz grad sve do Verudele i natrag, pratila predstavu odvijati će se "Pulski  gir". (REX)



by: regionalexpress http://regionalexpress.hr/site/more/predstava-u-autobusu-pulaprometa/

boro

  219-ica još uvijek u radioni na dizalici. to me čudi,ipak prošlo je več par mjeseci otkad je imala sudar.

noxis93

Citat: boro  u Kolovoz 08, 2008, 13:35:09
  219-ica još uvijek u radioni na dizalici. to me čudi,ipak prošlo je več par mjeseci otkad je imala sudar.
da i mene isto čudi, svaki put je tamo sa otvorenom ''haubom''.  ??? ???

nexus

#51
Na Stoji sudar autobusa i automobila 

PULA - Danas oko 17 sati u Ulici Katalinića Jeretova na Stoji dogodila se prometna nesreća u kojoj su se sudarili autobus Pulaprometa i sportski osobni automobil 'honda' zagrebačkih registarskih oznaka. U nesreći, prema prvim informacijama, nitko nije stradao, a okolnosti i materijalna šteta se utvrđuju. (GM)








http://www.barkun.hr/content/view/17161/32/

boro

  Koji je to bus? Jutros je u radioni bio samo gb.206 ali meni se čini da je tablica sa slike 129-LH , a 206 ima 136-LH ???

boro

 Gb. 183 i 184 bez reklama.

nexus

Citat: boro  u Kolovoz 26, 2008, 13:35:54
  Koji je to bus? Jutros je u radioni bio samo gb.206 ali meni se čini da je tablica sa slike 129-LH , a 206 ima 136-LH ???

Nemam blage veze, ja iz one slike ne mogu ništa pročitat..  :-\

nexus


nexus

Citat: boro  u Srpanj 09, 2008, 13:56:27
  Danas sam ga vidio u gradu.Nisam točno siguran koji je točno to bus, naime dvoumim se između ex gb. 163 i 166. On je išao od pošte prema rivi a ja sam dolazio pješke iz sporedne ulice tako da je samo proletio ispred mene. Bio je to čudan osječaj: najprije čujem neki jako poznati zvuk,govorim sam sebi ma nemoguče,tih buseva več godinu dana nema, kad ono.....prođe ispred mene.  Inače reg. mu je PU-481-MI (to znači da je registriran ove dane,maksimalno desetak dana.

Evo slika tog busa:















Novi vlasnik je:



Bus se čini da je u odličnom stanju, prava šteta da ih Pulapromet nije sve (5+2) zadržao i iskoristio za pojačavanje linija. Recimo, moglo se podignuti 1, 2 i 3 na svakih 15 minuta, a 4, 5 i 6 na svakih 20..

boro

 Da, 183 i 184 su MB o405 n2.

boro

  Man SU220 na slikama je definitivno ex 164. I moram priznati da je dosta dobro ofarban.

boro

  I 196 bez lijeve reklame, sad je napokon cijeli bez reklama.