Clissa - razno

Autor markost, Prosinac 12, 2007, 18:19:25

ist

#30
Nisam moderator, ali hajdemo ne koristiti anonimnost interneta da nekog optužujemo za nanošenje zla, barem ne bez konkretnih podataka

IKAS

#31
Molim te,ne bi iznosio nešto da nije provjereno. Tako ja djelujem, Zato...

troosovinac

Citat: IKAS  u Listopad 12, 2009, 17:03:44
Molim te,ne bi iznosio nešto da nije provjereno. Tako ja djelujem, Zato...

Citat: ist  u Listopad 12, 2009, 16:49:31
Nisam moderator, ali hajdemo ne koristiti anonimnost interneta da nekog optužujemo za nanošenje zla, barem ne bez konkretnih podataka
malo se IST raspitaj o gazdi CLISE pa češ čut samo jedno mišljenje.
bela lađa

ist

Ma nemam pojma ni o kome je riječ, ali kažem, ako ne znamo o kojem je zlu riječ i ako to zlo nema veze s prijevozom, možda je bolje da ne spominjemo

troosovinac

Citat: ist  u Listopad 14, 2009, 11:24:17
Ma nemam pojma ni o kome je riječ, ali kažem, ako ne znamo o kojem je zlu riječ i ako to zlo nema veze s prijevozom, možda je bolje da ne spominjemo
raspitaj se pa češ čut(KLIŠKI JUJNOVIĆ),a vidičeš posli nove godine šta če ostat od njegove firme. ČAZMATRANS je dobila od nove godine sav njegov prijevoz djece. ko jamu kopa drugom sam u nju pada.
bela lađa

Tlimfocit

ja samo znan da su turističke agencije iz splita počele izbjegavat najmit njegove buseve. razlog neznam

troosovinac

Citat: Tlimfocit  u Listopad 14, 2009, 17:31:56
ja samo znan da su turističke agencije iz splita počele izbjegavat najmit njegove buseve. razlog neznam
RAZLOG? pa sa svima se posvađa jer vozi u bescjenje i ucjeniva sve s jednom osobom! ZNA SE!
bela lađa

Munjoza

To je nije covik, zna se vrlo dobro tko je:(

muljator

jucer sam vidio na clissinom parkingu (naravno uz cestu) da svi busevi leze, a po agencijam se prica da je spustija cijene, te da ce razoriti sve male prijevoznike!!! bravo za gazdu!!! :D
Svatko za nećim žudi, ali za čim????

Tlimfocit

neznam s kojim će to agenciama to on raditi jer se čuje s puno strana da su nezadovoljni njegovim uslugama, a j**** cijenu ako je usluga nikakva....osobno san zadovoljan bia kad god sasn se voza s njima ali to je bilo prije godinu ipo zadnji put i čujen da se podosta prominilo ali nažalost nagore....ali možda iman i krivu informaciju

muljator

katastrofa. vozaci su mu sebicni kao i sam gazda! jer misle vidi ovih samo voze a para nigdi, a nas luna park lezi a para opet nigdi!
Svatko za nećim žudi, ali za čim????

muljator

Citat: Tlimfocit  u Studeni 04, 2009, 21:02:41
neznam s kojim će to agenciama to on raditi jer se čuje s puno strana da su nezadovoljni njegovim uslugama, a j**** cijenu ako je usluga nikakva....osobno san zadovoljan bia kad god sasn se voza s njima ali to je bilo prije godinu ipo zadnji put i čujen da se podosta prominilo ali nažalost nagore....ali možda iman i krivu informaciju
skoro cilo lito je vozija za F-tours, a vidao sam na busevima i table od Vip travela koji kazu ni za zivu glavu Clissu! Imam info da ce on dogodine biti u najmu F-toursa sa 4 busa!
Svatko za nećim žudi, ali za čim????

Tlimfocit

za VIPtravel ne vozi već godinu ipo....provjereno....

muljator

mozda ne vozi direktno za Vipa , ali sigurno je vozija dosta izleta u 6 mjesec za vipa Indirektno!
Svatko za nećim žudi, ali za čim????

Tlimfocit

Citat: muljator  u Studeni 05, 2009, 06:32:45
mozda ne vozi direktno za Vipa , ali sigurno je vozija dosta izleta u 6 mjesec za vipa Indirektno!

viruj mi nije