Antigona, Dedina (ex Martinčić) [KŽ][KC]

Autor autobusi.org, Ožujak 17, 2008, 20:58:14

Tomek

Kak su udobni ti Van Hooli? Ako možeš usporediti s drugim katnim busevima?

Tlimfocit

Citat: Tomek  u Siječanj 24, 2010, 22:57:24
Kak su udobni ti Van Hooli? Ako možeš usporediti s drugim katnim busevima?

meni osta u dobrom sjećanju po udobnosti i sveukupnom dojmu....jako dobar motor, čvrst i kvalitetan bus i veeeelik prtljažni prostor
minusi bi bili nepregledan pridnji desni kantun za vozaća (nema retrovizora naprid koji pokazuje koliko do prepreke ima kad mota), FIKSNA treća osovina (velik radijus okritanja) i standardna stvar ka kod svih katnjaka problem sa temperaturom doli/gori (doli uvik ladno a gori vruće)......

Eurobus av120

nešto malo od martinčića... :)


Tomek

Ljepotan danas u Križevcima


Sonja

Prodaje se zlatni Van Hool Altano 83+2+1 sjedala 460KS, 2000.g. 800tkm

http://www.auti.hr/transportna/autobusi/oglas-668070/

mate

Vanhool jucer u Austriji


Sonja

Na staroj zagorskoj.


Eurobus av120

nije li ta setra prodana ?  ???

Sonja

Citat: Eurobus av120  u Lipanj 08, 2010, 23:06:38
nije li ta setra prodana ?  ???

31.05.2010. kad je slikana jos je imala natpis Martincic, a ispred nje je isao Martincicev MAN.

Marek


Sonja

Prije par dana u Zaboku Van Hool Astromega KC730EC.


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Marek

njihova setra na odmaralištu Ravna Gora 12.06.2010.


praguegirl

Bok.  Ja sam išla s njegovim busom na jedno putovanje u Češku i turistički vodič je tako nahvalio bus na početku putovanja da smo ja i moje prijateljice bile pomalo skeptične, ali sve njegove pohvale bile su POTPUNO opravdane. Bus je bio fakat zakon, s boljim se busom u životu nisam vozila.Zanima me jel šofer Marijan još uvijek vozi? Taj šofer je vozio stvarno brzo, ali smo na dve destinacije stigli na vrijeme i živi i zdravi. Moje prijateljice i ja se često sa osobitnom radošću prisjećamo tog putovanja, a jedan od razloga je i dobar prijevoz tvrtke Martinčić.  ;)

Marek

Danas viđen VanHoll žuti.Prema smjeru Križevaca.