Litre tours, Otok [ST]

Autor maky, Prosinac 09, 2007, 10:28:58

maky

Litre Tours d.o.o.
Otok 658, Otok
tel: 021/286-870, 098-286-870



Prijevoznik iz Otoka kraj Sinja. Ima više autobusa, ali ova 3 su stalni gosti u Splitu:
Avtomontaža:


Neoplan Transliner:


MB Tourismo:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#1
Još jedna Avtomontaža jutros slikana u Sinju (ili je to ona već slikana samo obnovljena?  ::) ):



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Još jedan Litrin Tourismo, ovaj je noviji model:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Eurobus av120

hmmm... ova shema bojanja sa zadnjeg MB-a je inače viđena kod svih autobusa DOMI prijevoza iz zagorja... i ovakav bus je mojeg mlađeg brata prošle godine vozio na neku ekskurziju... zna li netko jeli došlo do kakve trgovine između tih dvaju prijevoznika?

maky

Ne vjerujem da su međusobno trgovali jer je ovaj autobus u Litre više od godinu dana, a ima još jednog ovako obojanog Tourisma, stariju generaciju, imaš nekoliko slika poviše pa vidi jeli DOMI imao i takvog... Ovo bi trebala biti Litrina shema bojanja, ovako su mu OTPRILIKE  obojani autobusi.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Eurobus av120

#5
eto našao sam na forumu ovu sliku od DOMI prijevoza, ovako mu je obojan i Tourismo...

http://i156.photobucket.com/albums/t25/setronije/domikr.jpg

brzi

čini mi se da Litre nanovo stavlja logo na Tourisme...na jednom je pola skinuto,a na drugom se čini nanovo zalijepljeno...

mate

Tourismo danas u Sl.Brodu


Tomek

Evo malo autobusa Litre toursa koji je od Libera iz Vrbovskog kupio TAZ Dubravu D1438V(jedina takva Dubrava koja nije bila u Autotrans grupi(1.vl. Grabar))






Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

maky

Dubrava je dobila i bojanje:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

flo444

Citat: Eurobus av120  u Prosinac 20, 2007, 23:48:58
hmmm... ova shema bojanja sa zadnjeg MB-a je inače viđena kod svih autobusa DOMI prijevoza iz zagorja... i ovakav bus je mojeg mlađeg brata prošle godine vozio na neku ekskurziju... zna li netko jeli došlo do kakve trgovine između tih dvaju prijevoznika?
Nikakvog trgovanja nije bilo sigurno između njih...al sheme su totalno identične,čak i ove zvijezdice na prednjoj masci...

tomo


ST207RV

ST530TS

ST555LT

5AR


tomo

Konkurencija sa Promet Makarskom se zaoštrava.... na busevima istaknuta nova cijena Split - Sinj i to ni manje ni više nego 14,99kn...  ;D