GPP – fotografije, 2007. – 2022.

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:25:20

mate

17.5 na domacem terenu

mate

18.7 u Osijeku

mate

U petak u Osijeku

mate

49 ispred Portanove

mate

65 i 108 jutros u Osijeku

mate

46 u Briješću

mate

43 danas u SB

mate

Jutros u Osijeku

Palačinka

#308
Kako sam bio neaktivan vrlo duuuuuuugo vremena, odlučio sam ponovno pridonijeti friškim slikama od večeras ;)
Redom:
103, 47, 46, 55, 106

Paško

Što označava 3/4 na displeju?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

ante_os

Citat: amfan  u Veljača 02, 2021, 12:19:16
Što označava 3/4 na displeju?

Inače to je oznaka linija. Linija 3 i linija 4 ima okretište u Čepinu, tj. linija 3 na Ovčari, a linija 4 u Zvonimirovoj (ako se tako zove ta ulica, nisam siguran).  Inače te brojčane oznake linija u GPP su iz nekog razloga zanemarene, jer oni smatraju kako to nije potrebno..iako gotovo svi gradovi to imaju...

D@ny

Na novom okretištu u Josipovcu.

mate

Dvije brzinske od jutros

Tomek

Osijek jučer i gbr 46

Palačinka

27.5. je na tramvajskoj mreži bio problem sa KM, pa su (kao uvijek) tramvaji bili nadomješteni (raznim) autobusima. Kao šlag na tortu, tramvajska mreža bila je pogođena u vremenu od 11 do 13 sati - za vrijeme špice što se tiče učenika (između ostaloga, i mene je pogodilo zato). Barem sam imao zanimljiviji put u školu nego inače - #36 umjesto obične T3PVO. Na drugoj slici možete vidjeti zaustavljen tramvaj na Trgu A. Starčevića (prvi u nizu od 3 koja stoje). Na trećoj: #67 za Višnjevac. Na četvrtoj slici možete vidjeti mjesto događanja (na Europskoj aveniji), a na petoj #111 prema Višnjevcu.