Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Pozega

Citat: Pozega  u Lipanj 16, 2009, 19:42:38
Ovo bi trebala biti ta gbr 140.
Trenutno stoji duže vrijeme u garaži  ,nešto popravljaju na prednjem djelu.




motherfucker

to su legendarna vozila. a S 250 special je APSOLUTNO NAJBOLJI Setrin bus ikad proizveden. imao sam priliku voziti Olivarijev koji je kasnije prodan Gabrijeli u Dbk, i 315-ica joj niti sjena nije bila. Znam da ovo spada u Setra topic, znam ,sorry :'(

Shole

Djelomično si u pravu. Pretpostavljam da hvališ Setre serije 200, ali ova ipak i nije toliko za hvalit.  Ovo je zglobna 221 UL i oduvijek je bilo problema s njom.  Za sve ostale si definitvno u pravu

5AR

1266 napustio PJ Korčula a 1288 se vraće na Korčulu.

ist

1266 jučer bio u Splitu kao dodatni bus za Rijeku u 15 sati. No, ispao je problem, jer su Riječani zaboravili prijaviti dodatni autobus, a na peronima nije bilo mjesta - naime, za Zagreb je išlo šest makarskih autobusa

5AR

Danas oko 13:00 1288 krenuo za Split i dalje na Korčulu, vozači su bili veseli (prije nego su ga vidili) šta im se vraća na Korčulu a mislim da će biti i limari i lakireri i mehaničari kad ga vide sutra.

Bari

Tko je voljan spasiti mi život?
Uglavnom, treba mi jako pouzdano kada ide sutra zadnji autobus iz Njivica (Krk) prema Rijeci...vidio sam na Transovoj stranici, piše 21.04...je li to sigurno? Jednom sam se opekao na taj vozni red, ne želim opet. Hvala!  ;)
KREPAT MA NE MOLAT !

5AR

Citat: Bari  u Travanj 08, 2010, 01:26:20
Tko je voljan spasiti mi život?
Uglavnom, treba mi jako pouzdano kada ide sutra zadnji autobus iz Njivica (Krk) prema Rijeci...vidio sam na Transovoj stranici, piše 21.04...je li to sigurno? Jednom sam se opekao na taj vozni red, ne želim opet. Hvala!  ;)
Ne znam da li ti je ovo sutra značilo za danas ili za stvarno sutra ali tako nešto otprilike ide zadnji autobus, a drži se one "Svaki ozbiljan putnik je 10 minuta prije polaska na stanici". Inače tu liniju vozi PJ Rijeka.

tomo

Citat: ist  u Travanj 06, 2010, 16:42:43
1266 jučer bio u Splitu kao dodatni bus za Rijeku u 15 sati. No, ispao je problem, jer su Riječani zaboravili prijaviti dodatni autobus, a na peronima nije bilo mjesta - naime, za Zagreb je išlo šest makarskih autobusa
Isuzu je bio dodatni bus za Rijeku? Pa bolje da onda nije bilo nijednog drugog nego li Isuzu za Rijeku....

Bari

#84
Citat: 5AR  u Travanj 08, 2010, 21:43:02
Citat: Bari  u Travanj 08, 2010, 01:26:20
Tko je voljan spasiti mi život?
Uglavnom, treba mi jako pouzdano kada ide sutra zadnji autobus iz Njivica (Krk) prema Rijeci...vidio sam na Transovoj stranici, piše 21.04...je li to sigurno? Jednom sam se opekao na taj vozni red, ne želim opet. Hvala!  ;)
Ne znam da li ti je ovo sutra značilo za danas ili za stvarno sutra ali tako nešto otprilike ide zadnji autobus, a drži se one "Svaki ozbiljan putnik je 10 minuta prije polaska na stanici". Inače tu liniju vozi PJ Rijeka.

Hvala, sve je prošlo u redu.

Inače, popodne sam se vozio po prvi puta u 1334. Bus je udoban, stvarno dugačak  ;)
KREPAT MA NE MOLAT !

Shole

Citat: tomo  u Travanj 08, 2010, 23:58:28
Citat: ist  u Travanj 06, 2010, 16:42:43
1266 jučer bio u Splitu kao dodatni bus za Rijeku u 15 sati. No, ispao je problem, jer su Riječani zaboravili prijaviti dodatni autobus, a na peronima nije bilo mjesta - naime, za Zagreb je išlo šest makarskih autobusa
Isuzu je bio dodatni bus za Rijeku? Pa bolje da onda nije bilo nijednog drugog nego li Isuzu za Rijeku....

To je poslano da ne ide prazan za Rijeku pošto je bila izmjena autobusa u poslovnim jedinicama.  Isuzu je sa Korčule poslan u Rijeku, a Setra 1288 iz Ri na Korčulu, a ona je otišla dole tako je vozila liniju Rijeka-Split

Bari

1266 danas vozio Istraprometovu liniju Rijeka - Umag.
KREPAT MA NE MOLAT !

Shole

U koliko sati?  Jutros u 7 i 15 iz Umaga došla 215 HD i taj ide nazad u 13:45

Bari

Citat: Shole  u Travanj 12, 2010, 21:30:26
U koliko sati?  Jutros u 7 i 15 iz Umaga došla 215 HD i taj ide nazad u 13:45

13.45, ima slika u podforumu Istrapromet.
KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Ne znam što se događa, ali 1158 je neku večer bio parkiran na autobusnom kolodvoru Zagreb bez obje registracije, dok je jučer s istim reg. ko i prije viđen da vozi..