Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

ikar



ikar

Zna li itko koji su autobusi Transa išli u Francusku ovaj tjedan??? Navodno 6 autobusa, možda čak i bodulski jedan.

trebor_ttt

Nastradao 1304 u N.Vinodolskom...



Izvor: www.24sata.hr
1425, a 1306 u <3

Berlingo

Izlaz s kolodvora. Bas lijepo i pregledno kad pogledas ljevo! Rezultat se vidi na slici!

5AR

Par dana prije 1264 na Grobniku, automobil ga je pretjecao i izgubio kontrolu zbog poledice, kasnije drugi automobil nije uspio stati te se je i on zabio u bunkere



photo bagerista

5AR

Ovo je slika 1317 od jučer, to jest šta je ostalo od njega, mjesto radnje Metis Kukuljanovo. Danas je već spakiran u kocke, R.I.P.


photo bagerista

Shole

Došao pitaj boga iz kojeg razloga iz APP-a.  Odma ga uputili na Korčulu, tamo bio jako kratko, onda prebačen u Rijeku pa u Pazin.  Sve u svemu, mislim da je više kilometara u ATR-u prešao prazan nego na linijama.

buSHunter795

U Sesvetskom Kraljevcu primječen kako stoji (mislim da je na prodaju) jedan bivši Transov 260-A-119 TK.

Berlingo

Taj je poslje ATR-a vec neko kupio. Mislio je obavljati skolski prijevoz ali nije uspjelo. Slikao ga je neko i to mi se cini bas kolega 5AR. Nemam volje sad to pregledavati, ali ako se opet nadjem tamo ja cu ga fotkati. Sigurno se prodaje!


netko

Nešto malo starije,šteta šta nitko ne pregledaje 24 sata. ;)
http://www.24sata.hr/news/autobus-pun-putnika-kraj-kostrene-udario-u-punto/156925/
Obratite pažnju na napisane godine vozača.Pretpostavljam da se radi o grešci!
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

mate

Mozda negdje ima napisno, unaprijed se ispricavam, ali prosto me zanima odakle MB O404, Gbr.1007 onolika rupa na braniku  ???

Thommo

#73
Molio bih poznavaoce, da li je Autotrans do prije par godina imao ovakvu Setru SG 221 UL? Meni se čini da sam je znao viđati na Žabici.



Ili je to bio neki drugi model Setre?

shef

#74
Ne jednu nego dvije, upravo taj model SG221UL. Ali ovo je dosta loše napravljen model. Čim nađem sliku prave vidjet ćeš zašto.

EDIT: evo slike, sa starog foruma, autor Kico 101:



Danas vozi na Pakračkom području, u vlasništvu je APP Požega
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic