Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

maky

G.b. 207 na liniji 17 jutros izbacio vodu na sve strane i ostao u kvaru...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky



g.b. 191 ostao u kvaru na okretištu linije 4. Koliko sam vidio, nešto je lagano kapalo otraga. Vjerojatno voda. Shole ga je lagano odveo u garažu, a  na liniji ga je zamijenio Mercedes O305 G  g.b.64.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Dolazim do HNK, nešto je stvorilo gužvu. Pitam se što bi to moglo biti...  ???

Na početku "kolone" nailazim na sportski spuštenog Citara g.b. 269, spremnog za streetrace. Gotovo pa leži na podu. Ne miriše mi na dobro...


Daljnji uvid u situaciju otkriva da je izdušio tj. izgubio zrak (geni od O305 ? )




Shole  na mobitel zove u firmu:


I kraj! Dalje neznam šta je bilo jer je došao moj autobus, a ovaj je tu ostao "zalijepljen" za cestu...



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

A tko će drugi nego O345 G...

Dakle g.b. 169 na liniji 37 ostao u kvaru odmah na Solinskoj ::|  Taman su ga uspjeli popraviti kad sam ja stigao...










Inače, danas mi je g.b. 195 zvučao nekako "pokvareno" jutos kad sam se vozio s njim na liniji 9 i cijeli je nekako bio "zagušen", nije išao kako bi trebao, onako brzo i poletno. Ugl. popodne sam opet navratio na liniju 9, ali  autobus koji je trebao krenuti u 19 sati nije krenuo. U pokretu sam vidio g.b. 225. 228 i 231 što su vozili tu liniju, šta bi značilo onda da g.b. 195 nije vozio. Možda se pokvario...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Danas mi se čini pomor Citara  ::|
g.b. 274 je u defektu i mijenja ga Sanos g.b. 149.

A vidio sam večeras i da shole od g.b. 266 vozi O305G g.b. 118...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

brzi

jel g.b. 170 napokon izašao iz garaže  ;D ?

brzi

Citat: netko  u Srpanj 20, 2008, 11:53:36
Conectou "visi"malo poklopa od motora i općenito cijeli "guz" ;D mu je u prilično lošem stanju.


ostao danas u kvaru,Raba došla po njega...

markost

Jutros na solinskoj širini osta u kvaru MB O305G g.b.60.Vozija je na 37-mi.

brzi

Lions City solo,City LL,Lions Regio,Lions classic i još jedan City kojeg nisam vidio od kamiona je u Manovom Kamion&Bus centru u Dugopolju:



nije to dobro,a?

brzi


netko

#25
Citat: brzi  u Srpanj 29, 2008, 09:02:25
taman ispod moje jučerašnje slike,koja potvrđuje današlji tekst u SD:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/16639/Default.aspx
Mnogo toga vjerujem neštima s novim autobusima,dok direktor hvala Bogu govori da je sve u redu. ::| ???
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

#26
Iz prve ruke potvrđujem ono za Citare, volani su daleko pretvrdi, g.b. 273 je bio na servisu zbog problema s visinom, nekidan sam se vozio linijom 15. Solo Citaro g.b. 261. Napunili se na Žnjanu unutra u njega, točnije rečeno - prekrcali. Shole pritišće onaj botun za namještanje visine, ali autobus ne mrda. Jednostavno je ležao u podu, doslovno! I onda smo lagano nekako krenuli, pa uzbrdo, pa malo dok se nisu ljudi ispraznili... Za preglednost na vratima sam već i ja spominjao...

Ali, nije ni da su MAN-ovi sveti, ode i u njih klima, u Regija isto problemi sa visinom...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

brzi

Promet od kada je kupio Sanose i O345G nove,nikako na zelenu granu s novim vozilima...došli Manovi 313 i Conecto,ne valja,došli sada ovi nevaljaju  ::|
a da se vrate na kupovinu polovnih  ;D  ;) ali opet što kupiti seriju prvih citara s greškom?Blaženi polovnjaci koji su stigli 90-ih,šute i voze...da ih je malo održavati i potruditi se da budu udobni,sve bi bilo ok...a ovako...kamo ovo vodi...pa nek srede tih par neoplana,i ne izgledaju autobusi uopće zastarijelo,mogu s njima na kraj svita a kamo ne u Koprivno...prošle su godine kada se gledalo što je oldtimer,a što ne...mogu ih odni dobro srediti i po pitanju sigurnosti tehničke i vizualnog izgleda i tako će biti bolje...i sam je direktor rekao dok su stari bili nije bilo koprcanja u dugovima...a pucali su visoko,tako da će dugo padati i osjećati posljedice padanja...ma koji Njemački i Europski gradovi,treba nove poslati k nama na test u Split :D No što je je,nije ni Promet kriv što je rupa na cesti pa se Citaru počmu lajsne otpadati...ili se prepuni pa neće krenuti...očito da novo kod nas ne uspijeva,jer nemamo uvijete za njih...od ceste do održavanja...

maky

Šta fali Sanosima? Nemoj mi protiv njih...  :)

O345G - nema šta se nije pokvarilo

SG 313 - uvijek imali manjak zraka, često se dogodilo da nastradaju karteri

Conecto G - ostao je samo još g.b. 211 sa originalnom getribom i diferencijalom, ostali su svi mijenjali, neki čak i više puta

Lionsi i Citari - krcato elektronike, svaki dan im je neka glupost. Od  iznenadnih poluđivanja elektronike, resetiranja računala, poludjelih vrata, visine, senzora i ostalih gluposti

Kad se sve zbroji, SG 220 su Bogom dani autobusi. Na njima se doslovno nema šta pokvariti, niti su ikad imali kakvih većih serijskih kvarova s njima. Samo im redovito treba vodenim ili zračnim mlazom očistit kilere da ne dođe do pregrijavanja (iako i tada voze) i  vozit će bez problema...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

brzi