Skupina Arriva Slovenija, Maribor

Autor man750, Ožujak 22, 2008, 16:48:48

Berlingo

Imaju i oni neki busic skroz obljepljen reklamom. Mislim da je to za Zavarovalnicu Triglav. Slika nije uspjela, zao mi je.

Berlingo

Koliko vidim u Ilirskoj Bistrici jedna gospodja se brine o cistoci autobusa. Nisam je htio slikati.



BoBi19

Citat: Tomek  u Ožujak 24, 2011, 12:52:47
Malo Veolije od jučer sa poteza Macelj-Ptuj-Maribor-Šentilj


Gradski prijevoz Maribor
MAN SL 2x2


To ni mestni prevoz , ampak medkrajevni . Mestni avtobusi so rdeče barve

Citat:
MB O345 pretpostavljam gbr 601(po reg.)



gbr je 751
MAPROM d.o.o.

Shole

Da li postoje negdje u Sloveniji Avtomontaže  MAN EL202 (ili 262) ?  Autotrolej Rijeka ih ima 17 komada, a nisam ih vidio nigdje drugdje ni u Hrvatskoj ni u BiH ni u Sloveniji.

Model iz 1995.
http://i87.photobucket.com/albums/k142/kico101/Autobusi%203/605.jpg

Model iz 1997. sa displejem i malo drugačijim zadnjim krajem (hauba nije do dna)
http://i87.photobucket.com/albums/k142/kico101/Autobusi%203/643.jpg

minimoto

Lp
Ja ga u Slovenij nisam vidio. Za Alpetour i LPP znam da jih nemaju.
Pozdrav

BoBi19

V lasti VEOLIA SLOVENIJA ga tudi ni...
MAPROM d.o.o.

conecto

Veliko hvala za BoBi 19 što nam je tako sustavno kroz slike predstavio sve tipove autobusa koje ima Veolia-Maribor. Očito ih dobro prati  pa bi nam možda mogao sastaviti i popis voznog parka po garažnim brojevima i tipovima autobusima  ???
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Berlingo

Bravo majstore! Znam da je slucajnost, ali prva ti je fotka genijalna. Kao da je doba maskara, a vozac ima onu malu masku preko ociju. Svaka cast! ;D

Sonja

Slika nazalost nije mogla bolja, s obzirom na vremenske uvjete  :(

Sonja


5AR


Tomek

#41
U nedjelju u Bratislavi Lion's Coach od Veolije



voznik

Tomek, ova dva crvena busa, nisu više u VTS-u, nego su u MARPROM d.o.o..

voznik

Evo, da napravimo malo reda u VTS-u.

Molim moderatore, da izdvoje postove po autorima:

conecto, stranica 3
nidi, stranica 4 (video)
tomek, stranica 4
bobi19, stranice 4, 5 i 6
mate, stranica 5

U postovima, gore napomenutima autorima pronašli su se gradski busevi, koji su svi u  novom poduzeču Marprom d.o.o.
Dakle, potrebno je izdvojiti gradske buse is ove teme, te ih prestaviti u Marprom-ovu temu.

pozdrav

Tomek

Otkad se Veolija povukla iz Maribora? Jer ako su postovi iz doba dok su bili u Mariboru neka ostanu ovdje kao pokazatelj da je Veolija vozila u Mariboru, ako su nastali kasnije onda ih naravno treba maknuti kao što sam ja svoje dvije slike maknuo koje sam greškom tu stavio.