Bregava Trans - Slike

Autor tamlover, Travanj 30, 2008, 19:26:44

elvis

evo i jedan 0303,uskoro cu staviti slike starijeg citylinera,te ovog bijelog iznad..

elvis

evo bijelog,osim motora jos su nesto varili na zadnjem dijelu,iza njega u garazi je njihov crni 0303 padane,i on se renovira,vidio sam da su poskidana stakla i aluminijski paneli

elvis

#17
stariji cityliner,kupljen od Krajnovica prije 2 god.

busfan

Sad sam se sjetio ovog Neoplana, vidjao sam ga na linijama za Srbiju, kad je jedno kratko vrijeme Krajnovic obnovio Laserove linije iz Brckog za Beograd i Novi Sad

elvis

Krajnovic mu je postavio ovu prednju masku,ugradjivao neku ventilaciju unutra,te presvlacio sjedista,isao sam ljetos s njim u Neum preko svitave,i mogu reci da je extra ocuvan,sada radi uglavnom linije Mostar-Stolac

elvis

ISUZU sinoc u Konjicu

elvis

#21
evo jos jednog 0614D,ovog sam zaboravio,neka posebna Ernst Auwaerter izvedba karoserije,sa 30+1 sjedista

elvis

sta se bijeli u gori zelenoj?

elvis

evo i bijelog na liniji,u pogonu je vec 10 dana ;D

elvis

a sad jedan renovirani,MB 0309,10+1 sjedista,treba prevoziti djake iz jednog sela pored Stoca,uvezen u Konjic-bus 99.godine,nakon par godina prebacen u Bregavu,inace kompletna unutrasnjost je kao kod pravih buseva,nije preradjivan iz teretnog u putnicki,sjedista,tapacirunzi,ventilacija,pretinci iznad glave putnika,zatim nema kliznih vrata na desnoj strani....

iza njega na slici je 0208D,servisno vozilo Konjic-busa

elvis

prije par dana na parkingu kod AS u Sarajevu

elvis

Neoplan veceras na liniji Sarajevo-Stolac sa polaskom u 17:00 iz Sa.

elvis

#27
danas sam bio u bazi Bregava-transa i uhvatio ova dva steyra,ovaj zuti je renoviran proslog ljeta,a bijeli je onaj kojeg sam spominjao vec,on je dosao iz Konjic-busa

elvis

#28
i ovaj je malo osvjezen bojom

elvis

#29
danas iz Sarajeva za Mostar u 14:30 ovaj MAN i 0303

Sutra je MAN u Blagaju,zajedno sa ljubicastim Citylinerom
0404 takodjer ide negdje,jedan Isuzu ide u Dubrovnik,itd. to je ono sto znam