Konjic bus

Autor autobusi.org, Prosinac 09, 2007, 09:50:27

mb0404

Citat: elvis  u Travanj 28, 2009, 22:42:40
a TAM-a imaju jednog jer im se ne isplati kupiti bolje vozilo i spremiiti ga tu gdje on ide,ili mozda da kupe novog sprintera pa da ga spreme u shumu??? mozda je to ipak pametnije,pricas mi ovdje nesto a prije par mjeseci nisi znao kako izgleda inst.tabla od mb0404,mijesas kruske i jabuke
Znao sam ja druze i prije i sad kako izgledaju instrument table,a to ti sto si izveo takav zakljucak samo ne znam na osnovu ceg.A i u toj sumi zive ljudi isto,ne mora sprinter al ima jos mini buseva sem Tamica..al ovde je najvaznije daj sto vise love da se zgrne a ostalo ko ga j....

elvis

stvarno nisam voljan s tobom raspravljati o tome

trucker

#32
evo još jedan konjic-busov busić pa vi komentirajte...ali bez svađe molim ;D ;D
btw,slikano u čapljini

elvis

Citat: trucker  u Svibanj 05, 2009, 23:07:21
evo još jedan konjic-busov busić pa vi komentirajte...ali bez svađe molim ;D ;D
slikano u Capljini,zar ne,danas i juce je vozila vojsku jer je Isuzu iz Bregave koji inace vozi bio u Bihacu na vanrednoj 3 dana

trucker

elvis,brži si od refleksa ;D ;D

elvis

haha,hvala u svakom slucaju ;) ;)

elvis

#36
ova cetiri sutra idu na vanrednu voznju,MB-ovi i Setra idu u Blagaj iz Sarajeva,Steyr iz Vogosce u Celebice kod Konjica
i jos 2 mala idu negdje

elvis

danas na Stupu u Sarajevu ova dva,MB vozi vojsku iz Olova,a Temsa iz Konjica

elvis

U bazi veceras ova tri

elvis

#39
Upravo sam na netu nasao 2 slike stare 4-5 godina,na prvoj slici zuti steyr i 0303 koji je trenutno na remontu,a na drugoj 2 crvena i 0303 koji je nedavno renoviran

elvis

0303 danas u bazi

elvis

I treći 0303 je gotov s lakiranjem,treba jos neke sitnice postaviti i moze na put

elvis

Maloprije sam uslikao ovog Steyra,sakrio se u hladovinu i ceka raftere u Spiljanima kod Konjica,obavlja posljednje ture prije renoviranja

elvis

Danas je jedan 0303 dobio i novu masku naprijed,a uslikao sam i sve 0303 zajedno,uskoro treba biti gotova i treca maska za ovog parkiranog u sredini na drugoj slici,danas je pocelo i renoviranje Steyra sa slike iznad




elvis

0303 je dobio i natpis firme nedavno,a danas su stavljene i ratkape,i one su bile na lakiranju