Reklame na autobusima

Autor maky, Kolovoz 20, 2008, 22:09:12

man323

Pohvalno je da su skinilu navijačku shemu sa 310. Nisam se tomu nadao, očekivao sam da će dočekati iduće prvenstvo.

Paško

Očito se netko potrudio i naredio uklanjanje prastarih reklama. Kad se skine reklama s #212 (možda već i jest kako su krenuli), imat ćemo sve Conecte G bez reklama po prvi put nakon 12 godina, ako ne i još više.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

josipgrgin

Bilo je i vrime da se skinu ostaci reklama sad bar bus liči na bus a ono prije ajme.

RV

#269 čini mi se sa novom reklamom

XDonald

#559
Ne virujem da je on jer sam se oko 18h vozio u njemu, da nije mozda #275 dobio novu? Ili neki drugi mozda ...

Inace na #256 je reklama propala i odlipljuje se sa bunkera i ruba krova, a dio su i skinili vec ...

RV

Ja mislim da je bio #269, vozio je na 17. Vidit ćemo sutra

josipgrgin

Danas sam vidio 258bez reklame

XDonald

263 Neo angin:

RV

Izgleda užasno, bar meni.. Ne paše njemu ovakav tip reklame, a kamoli kojem drugome busu ;D

Paško

U Rijeci dosta autobusa ima ovakve reklame, a ista firma radi reklame i ovdje i tamo pa pretpostavljam da ćemo imati više ovakvog marketinga u skorije vrijeme.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

#565
#258 dobio reklamu zasad samo na pola busa - desna strana i zadnji kraj. Nisam vidio o cemu je, ali sarena je ko i prethodna koju je nosio.

EDIT: ipak nije priko cile desne strane, nego samo između prvih i srednjih vrata ko na #263 i nazad iza, a reklama je za Nasic sprej za nos.

XDonald

#258 Nasic i #262 neo angin :

LukaST


LukaST

#272 također bez reklame jesu li ovo počeli masovno skidati reklame na Citarima g ?

man323

#569
Vjerojatno je istekao najam reklamnih površina pa shodno tomu uklanjaju reklame.