Prometove internetske stranice

Autor maky, Studeni 21, 2007, 09:08:07

Zadarsko dite

Citat: Neko  u Lipanj 22, 2018, 20:52:04
Ne treba zahvaljivat, ove slike su se kao posljedica internog nesporazuma kod izrade weba pojavile u finalnoj verziji weba i da slučajno nisam provrtio po forumu, nebi ni primjetio da su u našoj galeriji.
Ostatak "lijepog odgovora" nebi komentirao, jer se ne želim spuštat na taj nivo. Lijep pozdrav.


Sent from my iPhone using Tapatalk

E moj covik.
Ka slucajno ti slije zavrsile u galeriji, a. Pa onda, ka slucajno sve i onda, ka slucajno, malo se uvridili i malo, ka, makli slije ca.
Pa onda, ka, ne bi se spusta na niki nivo. A, u biti, bija bi se samo diga jer tvoj nivo je ajme i kuku.
Bi li tako reagira i da si radija za vas nizozemski dija pa te neki nizozemac malo upozorija?
Jadno je sta se bahatis i ponasas ka covik koji ne zna sta je internet i kako se ponasa na netu. A znan da znades.

Prika, il mozda brajo?, triba si samo napisat dvi rici, MOLIM VAS, nista vise. I dobija bi sve, ti bi to samo prinija na web stranicu, stavija link (mada nije poribe) i odzava prijateljske veze sa forumom i, pogotovo, splitskin dilon ekipe.
Nije ti jos kasno.......


Ovo je moje osobno misljenje, nisam iz Splita, nemam nikakva interesa niti nastavljam diskusiju po ovom pitanju.
Al san mora reagrat il bi puka...... :)evil

celio

Citat: Zadarsko dite  u Lipanj 23, 2018, 16:32:40

E moj covik.
Ka slucajno ti slije zavrsile u galeriji, a. Pa onda, ka slucajno sve i onda, ka slucajno, malo se uvridili i malo, ka, makli slije ca.
Pa onda, ka, ne bi se spusta na niki nivo. A, u biti, bija bi se samo diga jer tvoj nivo je ajme i kuku.

Bi li tako reagira i da si radija za vas nizozemski dija pa te neki nizozemac malo upozorija?
Jadno je sta se bahatis i ponasas ka covik koji ne zna sta je internet i kako se
ponasa na netu. A znan da znades.

Prika, il mozda brajo?, triba si samo napisat dvi rici, MOLIM VAS, nista vise. I dobija bi sve, ti bi to samo prinija na web stranicu, stavija link (mada nije poribe) i
odzava prijateljske veze sa forumom i, pogotovo, splitskin dilon ekipe.
Nije ti jos kasno.......


Ovo je moje osobno misljenje, nisam iz
Splita, nemam nikakva interesa niti nastavljam diskusiju po ovom pitanju.
Al san mora reagrat il bi puka...... :)evil

Svaka čast zadarsko dite. Neka si im reka.

besthiroeu

Jel zna itko tko održava web stranicu? Sla sam mailove, ali bez odgovora...

man323

Što se tiče odgovora na e-mail ću ti kazati samo jednu stvar: "Strpljen, spašen" jer kod Prometa je uobičajena praksa da se na odgovor čeka jedan dosta duži period.

RV

Vozni red na Šolti ima nekih zaostataka. Linija ''MASLINICA - DONJE SELO - SREDNJE SELO - GROHOTE - ROGAČ'' na web stranici Prometa prikazuje da ima vrime polaska koja kreće u 15:45, no te ure pokreta nema na papiru isprintanome i zaljepljenome na bilo kojoj busnoj stanici, ili u PDF verziji voznog reda makar su oboje najnoviji od 29.06.2018. Kasnije sam se raspitao kod vozača kojeg osobno poznajem, postoji li ta linija, i naravno ne postoji što mi je on sam dokazao sa svojim papirom polazaka. Pod hitno treba rješit ovo, jer će se neko nov na otoku lako prevarit. Nisam siguran jel ovo jedina linija na Šolti koja ima ovakav problem, ovo sam pronašao jer osobno koristim samo ovu liniju na Šolti, jer stanujem u Donjem Selu.

Kao što vidite, na web stranici piše da ima, a na PDF-u ne:





Busprometsplit

Zanimljiva korespodencija na webstranici "Imam pravo znati" vezano za to o dostupnosti GTFS podataka, koji služe za to da se u Google Kartama pojave linije JGPa. Čini se da možemo očekivati integraciju sa Google Kartama do iduće turističke sezone, ako ne i ranije u suradnji sa tvrtkom koja se bavila izradom webstranice za Promet. Za početak bi feed bio samo statičan, a kada dođe sustav e-ticketinga, i u realnom vremenu (bi nam se pojavljivali podaci o realnom položaju autobusa na mobitelima pomoću Google Karata).

https://imamopravoznati.org/request/integracija_informacija_o_stanic#incoming-8074

Citat:U suradnji s tvrtkom koja nam je izradila web stranicu, radimo na pilot projektu statičnog prikaza pojedine linije sa pripadnim autobusnim stajalištima na Google karti.
Kada se pilot projekt pokaže uspješnim i zadovoljavajućim, isti će uskoro biti prikazan na našoj web stranici.
Možemo očekivati da će to do slijedeće turističke sezone biti realizirano.

Paško

Pohvale idu administratorima Prometove stranice na Facebooku koju su nepostojeću stranicu u posljednjih nekoliko mjeseci pretvorili u stranicu na kojoj se pojavljuju bitne vijesti za JGP. Također, dojave o izgubljenim stvarima i sl. najlakše se rješavaju preko Facebooka. Korak u pravom smjeru.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!