Lasta Beograd -- razno

Autor maky, Travanj 26, 2008, 13:15:24

mb0404

Gledam na Dnevniku lastinom busu razbijeno staklo negde kod Benkovaca, steta 1000 i nesto eura...

tovar

U subotu sam išao prema Zagrebu i to od Trogira preko Drniša, Benkovca, Korenice... I vidio toliko Lastinih buseva, bija sam stvarno iznenađen. Nabrojao sam 25 komada i to u ranim jutarnjim satima. I prošao kraj parkiranih buseva u Benkovcu.

EuroTrakker

Najbolji odgovor je bio u jednim vijestima gdje je voditeljica rekla da je najveći pobjednik ovih izbora upravo Lasta jel je gomila njihovih buseva bila na angažirana na prijevozu
Pozdrav iz 53nje

mate

EuroTrakker slazem se s tom cinjenicom sto si rekao u vezi Laste...ja sam u petak navecer na putu za Austriju na autocesti vidio nekoliko Axiala, Setri i Mercedesa...malo smo se utrkivali s njima po autocesti... ;D a sve njih je cekala policija na Ivanjoj Reci...

kuba

Ja sam ih slikao 5 komada u Obrovcu.

mate

#20
pa gdje su slike ;)

mi smo prvo vidjeli bas jednu grupu od 5 buseva (3 axiala,jedan mb i setra)...nisam siguran al mislim da je pisao obrovac... ;)

EuroTrakker

Inače jedna Setra je bila zaglavila u Petrinji na način da su ljudi prelazili simo tamo preko pješačkog prijelaza. Bus nije dotaknut niti je što god bačeno na njega samo mu je onemogučen prolaz. Ostala 2 koja su bila u grupi su preusmjerena na okolne ulice. Intervenirala je i policija.

http://www.petrinjskiradio.hr/content/view/5591/106/
Pozdrav iz 53nje

erobuss

#22
Lasta je bila u shopingu. Stiglo 6 komada VDL Axial 70

http://bertie.willemsen.fotopic.net/c1376905.html

slaviša


Tlimfocit


arsenal

Slavisa, mnogo mi se svidja tvoj redesign vizuelnog identiteta "Laste", ali mislim da bi to mnogo bolje stajalo ovakvom jednom berkhofu nego onom kineskom smecu....
Gbr 9050 danas u Tivtu.


Tlimfocit

Citat: kuba  u Lipanj 23, 2009, 23:14:34
Lasta po treći put u Udbini na izborima, ali ovaj put troosovinski MAN. Ali nisu dobili izbore, dosta im je bilo ovih 8 godina pa smo sad mi, Hrvati na redu:

mislin da takvin tvojin komentarima nije misto na forumu....tim više šta organiziraš razne izlete na koncerte zvijezda iz susjedne države....pa ako imaju pravo doći te zvijezde "da pevaju" zašto ne bi ljudi imali pravo "da glasaju" i stranke "da vladaju" di su izabrane....u najmanju ruku nije fer prema ljudima iz Srbije koji sudjeluju na ovom forumu....iako svi dobro znamo šta se događalo i nećemo zaboravit....

Tlimfocit

jutros iz Beograda u Split stigla 4 autobusa: 1 Otiskov Neoplan Euroliner Troosovinac i 3 Lastina autobusa (Berkofi i čini mi se jedan Noge)
bili su puni do vrha nažalost nisan ih stiga slikat

mate

Danas na liniji Pozega - Beograd, Isuzu gbr.7022, medutim ovo ne bih pisao da me nije iznenadilo to sto je bus bio skoro pun, jer inace bude nekoliko putnika na toj liniji...

Tlimfocit

ispod prozora mi jutros maloprije prošli AXIA sa tablom SPLIT-BEOGRAD i MAN troosovinac sa tablom SLOBODNI PRIJEVOZ