Lasta Beograd -- razno

Autor maky, Travanj 26, 2008, 13:15:24

zlikowszky

Poznavatelji voznog parka iz Laste...načuo sam da je Presečki iz HR svojeg Neoplana Skylinera ljetos prodao upravo Lasti. Možete li to provjeriti??
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Berlingo

Jedan njihov Isuzu vidjen jucer na vise lokacija po Rijeci. Pretpostavljam da to ima veze s boksacima C. Zvezde koji su veceras gosti B.K.Rijeka.

Berlingo

Gresku priznajem.Ocito je to taj bus.Zahvaljujem na ispravci.

Tlimfocit

maloprije na cesti kroz Kaštela viđen jedan Berkoff od laste....vjerojatno slobodni prijevoz.....mislim da nemaju linije koje tu prolaze

tomo

Citat: Tlimfocit  u Prosinac 12, 2009, 21:23:30
maloprije na cesti kroz Kaštela viđen jedan Berkoff od laste....vjerojatno slobodni prijevoz.....mislim da nemaju linije koje tu prolaze
Vjerojatno je slobodni prijevoz jer je njihova linija Split-Sinj-Knin-Gračac-Beograd

Tlimfocit

ono šta san vidia bus prie nekoliko tjedana u Kaštelima to je bila novootvorena lastina linija Split-Sombor koja ide preko Zadra do Sombora.....linija prometuje 4 puta sedmično..

tomo

Citat: Tlimfocit  u Prosinac 27, 2009, 00:06:18
ono šta san vidia bus prie nekoliko tjedana u Kaštelima to je bila novootvorena lastina linija Split-Sombor koja ide preko Zadra do Sombora.....linija prometuje 4 puta sedmično..
Je li to baš njihova linija ili kooperiraju sa Panturistom kao i na liniji Osijek-Beograd? Jer tu liniju drži i Panturist svakodnevno u 20h (prije im je kooperant bio ATP Vojvodina)

tomo

#37
Evo provjerio sam u voznom redu AK Split, bio sam u pravu.... kooperanti su Panturist i Lasta...   ;) Dakle, linija nije novootvorena nego je i prije postojala ta svakodnevna linija, samo Panturistu nije toliko rentabilna van sezone pa kooperiraju

Tlimfocit

stvarno ne znam.....ovo sna pročita na Lastinoj stranici.....

mate

tomo da ti odgovorim na pitanje, nije linija ni za Pariz, ni za Lyon, vec je rijec o liniji Beograd - Marseille - Montpellier, inace nedugo nakon ovog busa je prosao jos jedan Axial na liniji Beograd - Genova medutim njega nisam uspio uhvatiti
A i ovo je tocno sto si napisao kooperanti na liniji Sombor - Split su Panturist i Lasta, koja je usla umjesto ATP Vojvodine, to sam nedavno cuo od vozaca Panturista kad sam isao za Osijek, medutim jednostavno sam zaboravio napisati...Nesto je cak pricao da se i pregovara s jos nekim prijevoznicima iz Srbije za jos neke zajednicke linije

tomo

Citat: mate  u Prosinac 27, 2009, 02:08:04
tomo da ti odgovorim na pitanje, nije linija ni za Pariz, ni za Lyon, vec je rijec o liniji Beograd - Marseille - Montpellier, inace nedugo nakon ovog busa je prosao jos jedan Axial na liniji Beograd - Genova medutim njega nisam uspio uhvatiti
A i ovo je tocno sto si napisao kooperanti na liniji Sombor - Split su Panturist i Lasta, koja je usla umjesto ATP Vojvodine, to sam nedavno cuo od vozaca Panturista kad sam isao za Osijek, medutim jednostavno sam zaboravio napisati...Nesto je cak pricao da se i pregovara s jos nekim prijevoznicima iz Srbije za jos neke zajednicke linije
Pitam, jer sve te linije imaju subotom, ali ovu za Montpellier sam pozabil  ::|  ne stignem baš sve pamtiti   ;) Oprosti mi, tek sam sad vidio da si post objavio u četvrtak 24.prosinca, ja sam si stalno kontao da je to subota za ove linije koje sam prethodno naveo, otkako su ovi blagdani počeli meni je od Badnjaka vikend i totalno mi je sve neobično ....  sorry...da, četvrtkom voze za Montpellier s polaskom u 11:00h iz Beograda... gdje si ih ti i u koje vrijeme sreo? čisto me zanima zbog udaljenosti i vrijeme putovanja... Bosanski Brod ili?

tomo

Citat: Tlimfocit  u Prosinac 27, 2009, 00:24:44
stvarno ne znam.....ovo sna pročita na Lastinoj stranici.....
Nema veze, ja san vidia litos da je Panturist sa 2-3 busa održava tu liniju pa mi bi malo čudno da Lasta konkurira u slično vrime... 2 i 2 su 5  ;)

mate

Citat: tomo  u Prosinac 27, 2009, 02:33:51
Citat: mate  u Prosinac 27, 2009, 02:08:04
tomo da ti odgovorim na pitanje, nije linija ni za Pariz, ni za Lyon, vec je rijec o liniji Beograd - Marseille - Montpellier, inace nedugo nakon ovog busa je prosao jos jedan Axial na liniji Beograd - Genova medutim njega nisam uspio uhvatiti
A i ovo je tocno sto si napisao kooperanti na liniji Sombor - Split su Panturist i Lasta, koja je usla umjesto ATP Vojvodine, to sam nedavno cuo od vozaca Panturista kad sam isao za Osijek, medutim jednostavno sam zaboravio napisati...Nesto je cak pricao da se i pregovara s jos nekim prijevoznicima iz Srbije za jos neke zajednicke linije
Pitam, jer sve te linije imaju subotom, ali ovu za Montpellier sam pozabil  ::|  ne stignem baš sve pamtiti   ;) Oprosti mi, tek sam sad vidio da si post objavio u četvrtak 24.prosinca, ja sam si stalno kontao da je to subota za ove linije koje sam prethodno naveo, otkako su ovi blagdani počeli meni je od Badnjaka vikend i totalno mi je sve neobično ....  sorry...da, četvrtkom voze za Montpellier s polaskom u 11:00h iz Beograda... gdje si ih ti i u koje vrijeme sreo? čisto me zanima zbog udaljenosti i vrijeme putovanja... Bosanski Brod ili?

Ma ja sam ovo slikao van Broda, tocnije s jednog pjesackog mosta preko autoputa Bajakovo - Zagreb, inace slikano je 10.12.09, oko 14,14.30...u tom periodu su prosla tri Axiala, dva ova koja sam naveo i jedan koji je isao u smjeru Beograda, medutim nisam upamtio koju je liniju vozio, probat cu malo vidjet njihov vozni red, te pokusat uslikat jos koji bus na slicnoj liniji ;)

toccak

Moze li mi neko reci s kojim autobusima Lasta vozi na ekskurziju u spaniju. Ako je neko upucen neka napise jer u maju idem na apsolventsku ekskurziju u Spaniju i prevoznik nam je Lasta pa bih voleo znati s kojim busom cemo ici

shef

Najvjerojatnije će ti to biti Berkhof Axial ili Ayats Bravo.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic