Najbolji međugradski autobusni prijevoznik (7.12.-22.12.2007.)

Autor Tomek, Prosinac 07, 2007, 16:52:25

Tomek

U planu imam svakih 15 dana otvoriti po jednu anketu da malo pokrenemo i ovaj dio foruma.
Rezultati ankete će biti obznanjeni nakon što zatvorimo anketu nakon 15 dana(da bude malo napeto).

Pitanje ove prve ankete je jasno, nemojte glasati za najdražu tvrtku, nego objektivno po Vama najbolju(vozni park, organiziranost, usluga i ostalo)

Molio bih da svoje mišljenje ne pišete odmah nego da se samo glasa, a nakon 15 dana kada zatvorimo anketu može svatko napisati što misli(da bude malo napeto ;D)

Tomek

Još nešto, svaki korisnik može DVA PUTA GLASATI(ne za istu tvrtku) tako da dobijemo prvog i drugog po anketi.

Ivan

Glasao sam za ATR i Samoborček, ali glasao bih i za APP kad je uglavnom identičan ATRu i glavninom voznog parka i sl... :)

Nego, hoćemo staviti takvo nešto i za gradske prijevoznike? Samo, možda bi tu lokalpatriotizam odnio dosta glasova... :)

Tomek

Bit će, ali svakih 15 dana po jedna anketa  ;)
Ajmo dečki glasajte :)

tamlover

I kaj rezultat je poredak prijevoznika kad se stranica otvori (nakon kaj se već glasa)?
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tamlover

Citat: Ivan  u Prosinac 08, 2007, 12:13:28
Glasao sam za ATR i Samoborček, ali glasao bih i za APP

APP ima dobar vozni park zahvaljujući ATR-u na važnim linijama, ali gledano u cjelini Samoborček ili Brijoni Pula imaju kvalitetniji vozni park. Krame kakve još voze za APP u "njihovom" kraju (ima i tamo međugradskih linija  :-\) nezamislive su kod ova dva prijevoznika. Ne znam, možda je trebalo u pitanju izostaviti međugradski pa da napokon vidimo tko je najbolji linijski prijevoznik u HR.
Glasao sam za Samoborček i nisam znal da mogu za još nekog. Da sam znao bio bi to Promet Makarska. Dobrog prijevoznika po meni ne čine samo najbolji autobusi! (pojašnjenje onima koji će se čuditi mom izboru).
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Rezultat će biti 22.12  ;)

Ne trebate pisati za kog ste glasali ;), to ćete nakon 22.12.

Tamlover, možeš glasati još jednom jer svi mogu dva puta.

Tomek

Svi koji ne mogu dvaput glasati neka mi se jave na pp.

Vi ostali koji niste još glasali glasajte :), tek je 19 puta glasano :(.

Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

man134


Tomek

Ubrzo zatvaramo ovu anketu.. Imate još dva dana glasati i onda će biti objavljeni rezultati  :)


Tomek

Još sat i dvadeset minuta i završava anketa. Prva dva su sigurni ovi ostali se još možda mogu promjeniti.

tamlover

Dragi Moderatori i Administratori!
U ovoj anketi sudjelovalo je svega 34-ero forumaša. Koliko mi imamo registriranih članova? Ne kažem da bi svi trebali glasat, al da bi ankete ako želite da budu korisne morale biti u npr zasebnom podforumu Anketa. Smjestite ga na vrh stranice iznad gradskog prijevoza pa ćemo onda vidjeti hoće li se više ljudi uključiti.
Ovo je totalno bezveze.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Servis

Citat: tamlover  u Prosinac 23, 2007, 11:28:03
Dragi Moderatori i Administratori!
U ovoj anketi sudjelovalo je svega 34-ero forumaša. Koliko mi imamo registriranih članova? Ne kažem da bi svi trebali glasat, al da bi ankete ako želite da budu korisne morale biti u npr zasebnom podforumu Anketa. Smjestite ga na vrh stranice iznad gradskog prijevoza pa ćemo onda vidjeti hoće li se više ljudi uključiti.
Ovo je totalno bezveze.

Anketa je pokrenuta bila dok nisam osposobio tu opciju. No kao sta vidis ni anketa sto sam je stavio na portal nije puno bolje prosla sta se tice broja glasova.