Kvarovi i nesreće autobusa

Autor Servis, Veljača 11, 2014, 19:39:30

TAM

Citat: Teutonic  u Travanj 07, 2014, 15:01:36
Taj tvoj link je 325 ica TAM,al dobro i da znamo za taj kvar  thumbs
To nije garažni broj to je broj linije. Imaš u temi razno svih 10 autobusa i njihove garažne brojeve
Dani ponosa i slave!
    


TAM

Kod bolnice crka Eurobus (ŠI 234-EL) nasred puta, ali nije bilo velikih smetnji sa prometom. Osim njega crkli su još visoka avtomontaža (ŠI 159-FM), a nema dugo da je vraćena u promet i gbr 806.

Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Di se 159-FM pokvarila,u 13:30 je jos vozila za Vodice :/

TAM

Citat: Teutonic  u Svibanj 19, 2014, 15:00:50
Di se 159-FM pokvarila,u 13:30 je jos vozila za Vodice :/
Dobri su onda kada su je brzo popravili. Ja sam je oko 11 vidio u radioni kako prčkaju oko motora.
Dani ponosa i slave!
    

zlepur1

Ovaj eurobus je u 12.30 jedva proša prema garaži sve je šuškalo u motoru.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

peron24

Danas oko 15:20 Eurobus ŠI 234 EL viđen parkiran na kolodvoru, a visoka Avtomontaža vozila za Vodice-Tribunj-Sovlje. Dakle ništa ozbiljno nije bilo.

zlepur1

315 im se ugasija na liniji Mandalina -Bilice,Taman smo jutros komentirali sa vozačem kako mu gore svi indikatori.U međuvremenu sam mora opet ići prema Šubićevcu i vidim da ga nema i komentiram kako su opet propustili liniju, ali na moje iznenađenje nakon nekih 5 minuta od planiranog polaska dolazi volvo sa reklamom Solaris kao zamjena.U razgovoru sa vozačem doznajem kako se ugasija i da meštri rade na otklanjanju kvara al kaže čovik uz dozu ironije  doslovno ovako:"Nema tu brige upaliće on iz prve kad naši meštri pokidaju sve te žice od elektronike,njima indikatori ionako išta ne znaće."
E, svaka mu čast on je jedan od rijetkih koji svoj bus drži na visokom nivou, a isto takvo mu je i ponašanje.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

TAM

Volvo Aabenraa (ŠI 453-FK) crkla po tko zna koji put  ::|
Dani ponosa i slave!
    

lions

#24
Jadan Tourismo, ostao je bez prozora :(

TAM

Prenoćio na kolodvoru zbog kvara.
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Popravil su visoku Avtomontažu 159-FM danas san je vidija kad je oko 14:00 išla s poljane prema kolodvoru,na tabli Zaton-Raslina znači vraćala se iz Rasline :)

sibencan

Eurobus ŠI-182FE opet vozi, danas viđen na liniji 1. bus123
1997 - 2017

TAM

Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Na fejsu san reka svoje  ;)
Da ih normalno čuvaju i da ih nisu prišli ko i svaki put ok bi bili ali čini mi se da će ovi vozit više od TAMova i biti još satraniji za 30 godina kad budemo dobili 10 "novih" Citara od ZET-a po "pristupačnoj" cijeni od 500 000 kn