VBus simulacija vožnje autobusa

Autor Daniel, Veljača 20, 2009, 13:09:06

Denis Brajlović

Citat: MILCHO  u Rujan 11, 2010, 14:41:17
Škoda 21tr





Poslao sam ti svoj mail na pp pa dam mi pošalješ link škodu 14tr i 21tr ako možeš. Hvala unaprijed!!!!!! :) :) :) :) :) :) :)

MILCHO


Denis Brajlović

#242
Citat: minimoto  u Studeni 23, 2011, 21:09:16
Lp
V mojoj zbirki za vbus se je opet našlo novih Tamova. Kao prvi Magirus Deutz od Avtomontaže iz leta 1976...

Ej minimoto hvala ti na MAN-ove super su. Meni se sviđaju. Možeš li mi poslati ove tamove i ako možeš TAM 260A119 u staroj i novoj šemi i TAM 331A119 v ako možeš na moj mail. Hvala unaprijed  :) :) :) :) :) :) :) :) :)
PS Oni man-ovi su odlični. Čitaš mi misli.  :) :) :) :) :) :)

Denis Brajlović

Ej MILCHO možeš li mi poslati ovu gras-ovu škodu 14tr i grasovu plavo-žutu 21tr. Tražio sam zahtjev pa čekam 2-3 semice da mi pošalješ. Možda sam ukucao pogrešan email pa ću ti poslati opet na pp. Ako nije neki problem možeš li mi ih poslati. Nije nikakva žurba. Mogu ja čekati :) :) :) :) :) :) Hvala.

MILCHO

Citat: Denis Brajlović  u Svibanj 20, 2012, 16:18:30
Ej MILCHO možeš li mi poslati ovu gras-ovu škodu 14tr i grasovu plavo-žutu 21tr. Tražio sam zahtjev pa čekam 2-3 semice da mi pošalješ. Možda sam ukucao pogrešan email pa ću ti poslati opet na pp. Ako nije neki problem možeš li mi ih poslati. Nije nikakva žurba. Mogu ja čekati :) :) :) :) :) :) Hvala.

Mislim da sam ti poslao poruku da je to davno bilo, i na starom kompjuteru i možda su mi negdje na CD-ovima ali nisam siguran. Ima 2-3 godine da sam ja to radio.

minimoto

Lp
Opet nostalgija, TAM iz Novega sada. Alpetour jih je imao u gradskoj izvedbi- AS3500-M



još malo unutrašnostii, armatura se verovatno razlikuje od prave


A sada noviji Tami, koji ponekod još vozi. U Sloveniji kako znam jih više nema
TAM 260A 116 P iz Novega sada-prvi modeli





zatim so jim promenili svetla i još par sitnica, prvo u gradski izvedbi


prenovili so i unutrašnost


še prigradske izvedbe






i još posebnež, glej otvaranje vrat. Neznam dal je bil napravljen tvornički tako, ili sao ga preradili u LPP

za kraj još zglobnik, TAM 260 A 180


Pozdrav

sasa91

#246
Citat: minimoto  u Lipanj 04, 2012, 14:03:20
Lp
Opet nostalgija, TAM iz Novega sada. Alpetour jih je imao u gradskoj izvedbi- AS3500-M...

mogu li se gdje skinuti ovi busevi??

minimoto

#247
Lp
Nemožeš, ako te interusuju, mi pošalji mail na PP, pa ču ti jih slati.
Pozdrav

minimoto

Lp
Še prvi plinski avtobus sa moje strane v igri Irisbus Citelis



armaturna plošča

unutrašnost

Tako so sedaj vsi busi iz Mpp tudi v igri Vbus.
Eto i Zagrebčki:
Pozdrav

željko halambek

Citat: minimoto  u Svibanj 06, 2012, 01:39:34
LP
Evo opet bus iz historije MAN 890 iz Avtomontaže. Armaturo sam radio po uspomenu, jer nemam nobene slike i se može razlikovat od prave
ovakav me vozio u osnovno školu




Jako dobro. Ja sam se sa ovakvim 890 vozio u Brežicama samo što je to bio SAP Ljubljana odnosno kasnije INTEGRAL.
Da li imate kakve slike ili fotografije ili simulacije takvog SAP-ovog tj INTEGRALOVOG busa

MAN truck bus

Zanima me gdje se mogu skinuti svi t i autobusi a pogotovo kockica sa prve strane ?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

Gdje vi svi  nalazite te te buseve i kako se busevi ubacuju ?  byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Teutonic

Kako su postovi stari 2 godine,a i otkad je izaša omsi nitko više ovo ne igra,nećeš dobiti odgovor  good_boy

MAN truck bus

 
Citat: Teutonic  u Lipanj 20, 2016, 13:38:38
Kako su postovi stari 2 godine,a i otkad je izaša omsi nitko više ovo ne igra,nećeš dobiti odgovor  good_boy
glavauzid >hammer< russian_roulette E i ja ga zakasnim
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Ne trudi se, igrica i nije nešto u odnosu na ostale koje postoje.