ZET razno (4)

Autor Volzhanin, Lipanj 25, 2019, 20:42:19

citaro


conecto

#91
Zato što u autobus ulazi priličan broj onih s negativnim stavom prema ZET-u i njegovim vozačima kojima nešto smeta prije nego se autobus uopće i pojavio. Često upućuju najčešće neosnovane prigovore koji ne prestaju ako ih ignoriraš već se samo pojačava njihov intezitet, a može završiti teškim uvredama, ponekad i fizičkim napadom. Vozač se ne može fizički maknuti od takvih pojedinaca jer mora biti tamo gdje jest (u pravilu sjedi tamo lijevo naprijed), ako odgovori na provokacije u pravilu je bezobrazan, a ako u slučaju napada ustane sa svog sjedala prema pravnoj praksi postaje sudionik u tučnjavi.

Naravno, ovime se referiram samo na tvoje "savjete", a neki drugi pisali su ovdje još svašta
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

sniff

Kad  big_boss jednog dana siđe s vlasti i gradu ostanu svi dugovi, ne da neće biti povisivanja plaća, pitanje je dal' bi itko imao i tih 5800kn  klinac

conecto

#93
Slažem se, a što je još gore, oni koji dođu poslije njega to će koristiti kao alibi. Pritom neće smaknuti sve one uhljebe koje je on namjestio i koji su posljednjih godina iz ZET-a otjerali nekoliko stotina vozača - što direktnim otkazima, što opomenama pred otkaz, što mobingom... Sve je to dio anticipacije u strahu od političkog revanšizma da će netko smaknuti njihove uhljebe kad i oni sami jednog dana odu. Na taj način uhljebi svih boja se samo gomilaju, a vozača sve više nedostaje.
ZET se godinama ponaša suprotno do svih ostalih prijevoznika jer dok svi ostali traže vozače oni ih tjeraju, a sad ih nedostaje. Svi oni s ,,lažnim diplomama" uredno voze u drugim firmama po Hrvatskoj ili izvan nje jer uglavnom se traže kategorije i cod95.
Ovi preostali u ZET-u koji su ,,školovani" rade  6 dana u tjednu dok i njima ne prekipi pa odu što se događa sve češće. Mediji i javnost ne govore o takvim stvarima, ali uredno pretresu plaće, božićnice, regrese, uskrsnice, troškove prijevoza, dane godišnjeg odmora... Ovdje spada i ovo kozmetičko podizanje ,,materijalnih prava" što će podjednako rukovodstvo Grada, firme i sindikati prikazati kao veliku pobjedu, mediji će to popušiti i senzacionalno objaviti, a u biti vozači znaju kako ne dobivaju ništa. Od posljednje korekcije plaća cijena nafte se udvostručila, a samim time i najveći dio svih ostalih cijena. Kad se podvuče crta vozač ZET-a je imao daleko veću plaću prije 10 godina.

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

citaro

Citat: conecto  u Prosinac 30, 2019, 10:35:55
Zato što u autobus ulazi priličan broj onih s negativnim stavom prema ZET-u i njegovim vozačima kojima nešto smeta prije nego se autobus uopće i pojavio. Često upućuju najčešće neosnovane prigovore koji ne prestaju ako ih ignoriraš već se samo pojačava njihov intezitet, a može završiti teškim uvredama, ponekad i fizičkim napadom. Vozač se ne može fizički maknuti od takvih pojedinaca jer mora biti tamo gdje jest (u pravilu sjedi tamo lijevo naprijed), ako odgovori na provokacije u pravilu je bezobrazan, a ako u slučaju napada ustane sa svog sjedala prema pravnoj praksi postaje sudionik u tučnjavi.

Naravno, ovime se referiram samo na tvoje "savjete", a neki drugi pisali su ovdje još svašta

a ako reagiras, situacija deeskalira?

Akropola

Zna se da je ZET politička i kriminalna firma i dok se ne maknu hrpu nesposobnih šefova ZET ne može funkcionirati.
Da se razumije ZET ima kako kažu 2000 vozača zaposlenih, a ukupno 4000 zaposlenih.
U ZET-u postoji minimalno 1000 ljudi bez kojih bi ZET funkcionirao, a mogao bi povečati plaća vozače i još bi mu ostalo novaca.
Da ne skrivaju objavili bi za svakog djelatnika kolika im je plaća. Jer svi uhljebi imaju minimalno 3 puta veću plaću nego vozači.

smogovci.bbb2

Izvor: fb SViPR ZET-a
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

@smogovci.bbb2
Zašto nisi objavio svoj ZGH KU ??? ???
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Man coach2

Navodno više ne treba veza ni pare da se upadne

Akropola

Kolektivni ugovor koji je ZET danas objavio

smogovci.bbb2

Izvor: https://www.vecernji.hr/zagreb/zaprijetili-da-ce-opet-na-ulicu-pa-dobili-bus-do-okretista-1373865
Zaprijetili da će opet na ulicu pa dobili bus do okretišta
Stanovnici Trnave u Donjoj Dubravi odgađaju prosvjed jer su sa ZET-om dogovorili rješenje
Kad se Trnava pobuni, u kvart dolazi promjena, i to nabolje. Odnosno, čak i kad tamošnji stanovnici samo zaprijete da će se okupiti zbog nekog gorućeg problema, gradski čelnici, čini se, obraćaju pozornost. Prije manje od dva tjedna, naime, građanska je inicijativa "Riješimo prometni kolaps u Trnavi" za 24. siječnja najavila prosvjed kojim žele upozoriti na probleme koje imaju s autobusnim linijama u svom kvartu u Donjoj Dubravi, a već deset dana poslije njihovi su zahtjevi na putu prema uspješnoj realizaciji.

Bez čekanja za Kvatrić
Jedan od problema, ističe predstavnik inicijative Ivan Forgač, jest kašnjenje linije 215 koja u Trnavu dolazi s Kvatrića, a putnici je čekaju i sat vremena. – Stvar je u tome da autobus koji kasni, umjesto da s terminala u Trnavi nakon dolaska odmah krene dalje, stoji i čeka na sljedeći termin – objašnjava Forgač. No, nakon sastanka s predstavnicima ZET-a i četvrti, dodaje, to se više neće događati. Inicijativa se također izborila za rješenje kojim će se Trnava konačno bolje prometno povezati sa zapadnim dijelom Dubrave. Trenutačno im je na raspolaganju samo bus 214 koji povezuje Kozari bok s Koledinečkom ulicom, no stanovnicima je, objašnjava Forgač, prijeko potrebna posebna linija koja bi ih dovezla na okretište u Dubravi s obzirom na to da su u blizini bolnica i administrativno središte četvrti.

– Dogovorili smo da će se postojeća linija 214 prilagoditi pa će raditi krug po Branimirovoj i Mandlovoj do Dubrave i Dankovečke. No, predložili smo da se ipak uspostavi zasebna linija koja bi išla svakih sat vremena, a da ruta busa 214 ostane kakva jest – kaže Forgač. Prosvjed se stoga odgađa, a inicijativa će u međuvremenu pratiti razvoj situacije.



"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

#102
Od ponedjeljka 27.01. na 234 (radni dan) vraćaju se stari vozni redovi (oni od prije rekonstrukcije rotora, https://www.zet.hr/raspored-voznji/325?route_id=234) a na 110 novi VR (https://www.zet.hr/raspored-voznji/325?route_id=110)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

234 izgubio 3 polaska s Kolodvora, 4 iz Laništa. Sad kad je opet 234 najbolje rješenje do Arene, ostaje jadni vozni red vikendom, s polascima svakih 50 minute.

110 ima 9 polazaka više sa Save i 10 više iz Botinca (primjetiti da su polasci iz Botinca umjesto u 20:15, 20:30, sad u 20:10, 20:25, 20:40, 20:55).
U noći sa subote na nedjelju se očito nekaj bitno događa, kad bus polazi iz Botnica u 0:17, umjesto 0:15. Subotom i nedjeljom, kroz dan je interval 15 umjesto 20 minuta.

smogovci.bbb2

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zasto-gore-zagrebacki-autobusi/2155982.aspx
Zašto gore zagrebački autobusi?

PRIJE DESET dana u Zagrebu se zapalio ZET-ov gradski autobus.
Do požara je došlo na križanju Dankovečke ulice i Avenije Dubrava. Kako je izvijestila policija, vatra je planula u predjelu motora. Požar se proširio uslijed čega je izgorjela unutrašnjost autobusa, a došlo je i do curenja goriva po cesti. Nasreću, nitko nije ozlijeđen.

"Vozači su u strahu, kvarovi se ne popravljaju"

Zaposlenici ZET-a upozoravaju na opasna vozila u javnom prijevozu i prozivaju odgovorne. Upozoravali su već i prije zbog čega su dobili opomene pred otkaz, no to ih nije zaustavilo.

"Više puta gledajući autobus izvana kako izgleda, više puta dovodim u pitanje kako ću završiti radno vrijeme. Idem na posao s grčem u želucu jer ne znam što me čeka. Najgore mi je bilo prije dva mjeseca kad mi je zaštekao volan na rotoru. Dva puta sam mogao sletjeti", tvrdi predsjednik Sindikata vozača autobusa ZET-a Ilija Tadić.

"Ostao sam dva puta bez kočenja na tramvaju pa su me tražili da povučem to vozilo u spremište bez kočnica. Zvao sam policiju. Nakon toga dobio sam još jednu opomenu pred otkaz. Rekli su da lažem", kaže zaposlenik ZET-a Neven Brnjas. Dodaje kako su on i Tadić jedini od 4500 ljudi koji se usude u ZET-u progovoriti. To su sredstva koja prevoze stotine ljudi i kad se nešto dogodi oni svi operu ruke i kažu da je vozač kriv, napominje Brnjas za HRT.

Prijevoz je postao nesiguran do te mjere da je opasan za život. Tadić i Brnjas na to upozoravaju već drugi put. Prvi put su dobili opomene pred otkaz. Situacija je alarmantna. Brnjas upozorava kako koeficijent ispravnosti mora biti veći od 90 posto, a posljednji koeficijent koji je ZET imao iznosi - 60 posto.

Tadić dodaje kako vozači više puta odu iz garaže po autobuse bez ikakve kontrole. Izloženi su velikom stresu iz više razloga. U knjizi kvarova piše da kvar na autobusu treba ukloniti, no samo se potpiše, a kvar se ne otkloni, tvrdi Brnjas.

"Tramvaji i autobusi kao potencijalni ubojice"

Brnjas kaže kako je podnio kaznenu prijavu Državnom odvjetništvu s neoborivim dokazima, s datumom, vozilom i imenom onoga tko je vozio. Uzrok činjenice da su tramvaji i autobusi potencijalni ubojice obojica vide u održavanju voznog parka.

"Mi smo nekad održavali autobuse i tramvaje. Mi smo imali svoje radnike. Sve su preuzele privatne firme. Što se radi preko tih privatnih firmi, zašto se ne ulaže u ta održavanja?" pita Brnjas.

Gradski vijećnik Renato Petek godinama traži odgovore na pitanja, od sigurnosti u prometu do nabave tramvaja, od zapošljavanja do štetnih ugovora. Kaže da bi se u ZET-u štošta dalo istražiti. Tvrdi da je tajnim kanalom prije dvije godine uočio da se za vrijeme zime na autobusima ne nalaze zimske gume, već one prilično istrošene i ljetne". Tražio je podatke i dobio ih, "tajnim kanalom". Šezdesetak novih guma naručeno je i plaćeno, ali nikad nisu montirane na te autobuse.

"Što se pak tramvaja tiče, u 13 godina nabavljeno je 140 novih tramvaja koji su naručeni od tvrtke Končar. Oni su isporučeni i danas ih koristimo dugi niz godina. Ono što je interesantno - gotovo pola godine nisam mogao dobiti podatak kako funkcionira održavanje tih tramvaja. Imao sam informaciju i tim tragom sam išao. Dan-danas taj ugovor mi je nepoznat i on je proglašen tajnom, iako se radi o 2 milijarde kuna troška. Mi smo kupili tramvaje za 2 milijarde kuna, a potom Končaru za svaki prijeđeni kilometar plaćamo određene iznose. Koje? Otprilike je to sada što sam ja uspio izračunati jer su cijene varirale, radi se o preko milijardu kuna dodatno", kaže Petek.


ZET - tvornica uhljeba

Zagrebačko gradsko poduzeće koje posluje s 500 milijuna kuna, na svakom koraku neracionalno troši novac. Posebna je priča zapošljavanje partnera, rođaka, prijatelja...

"Tako u ZET-u imamo zaposlenog kao savjetnika brata bivšeg ministra Gorana Marića, pa imamo sestru pročelnice Mirke Jozić koja je zadužena za energetiku, onda imamo brata saborske zastupnice Puh koji je zaposlen u ZET-u, a koja je prešla u Klub Milana Bandića...", zaključuje Petek.

Tadić tvrdi kako u ZET-u više od 600 ljudi ima rješenja o radnim mjestima, interno su unaprijeđeni, a nemaju stručne spreme. Radi se o kriminalu, jer se u ZET-u, jednoj od najvećih tvrtki u gradu, vrti velik novac. Oni idu tako daleko da ušutkaju sindikate - zapošljavaju djecu, njihovu rodbinu... Točno se zna imenom i prezimenom tko je zaposlen - čiji sindikati, čija djeca, sve se zna, dodaje i Brnjas. Dodaje kako je na to javno upozoravao, rekao je to i gradonačelniku, a kao odgovor dobio je niz opomena pred otkaz.

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza