Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

Kolega garažer

Citat: amfan  u Kolovoz 10, 2019, 18:17:01
.....Nešto s računicom ti ipak ne valja. Dosad je komade razbijeno sedam autobusa: #154, 196, 152, 303, 183, 168, 148. U njih ne računam #186 i #239 koji ne bi trebali biti dio ovog staro za novo programa. U otpisu je još osam autobusa: #150, 208, 146, 169, 167, 176, 159, 178. 7+8=15, znači jedan od ovih koje si naveo neće biti rashodovan (odnosno, za to neće biti potrebe).
#159 nije u programu "staro za novo", a oće li ga izrezat neznam
PROMET Split


RegioBus

Koliko sam ja vidija, #159 jos ima tablice i netaknut je...
#167 izrezan

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


Kolega garažer

Tako je #159 netaknut je parkiran u garazi ispred remonta i nisam upoznat s njegovim rashodom, a na forumu je proglasen rashodovanim. 
PROMET Split

Paško

#424
#159 je tu stavljen kad je parkiran iza #167 i kraj #176. Ako je greška, lako ću promijeniti, nije problem. :)
A evo slike #167 danas. RIP jednom od naljepših buseva u garaži sa stvarno vrhunskom shemom.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Evo, ispravljeno: #159 in, #304 out - njemu je godišnja registracija istekla 4.08.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Sule

Steta sto mozda #167 nisu prodali nekoj drugoj firmi za dijelove ako se ne varam ima jos zivih AV 120 L po Hrvatskoj ili je bus jednostavno toliko propa da se vise nema tu sta iskoristit iako bi po slikama rekao da nije propa i kada bih ga susreo na ulici u prolazu.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Paško

Nije on toliko propao, ali otišao motor i ne isplati se popravljat. Ima još živih AV 120 L u Hrvatskoj, ali samo dva, oba u AP Varaždinu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

#151 je bio imao težak sudar pa je to stvar koja ga je možda povukla u rashod, ali bilo bi dobro vidjet razliku između #158 i #159.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Josip-Split

Ja jutros vozia 151,sad ide u drnis..odakle ti da ide u rashod?

netko

Citat: Josip-Split  u Kolovoz 14, 2019, 14:17:46
Ja jutros vozia 151,sad ide u drnis..odakle ti da ide u rashod?
Rečeno je da samo jedan ostaje. Po mišljenju ljudi sada to je #159. Ako san dobro skužija postove.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Kolega garažer

Eurobusi za sada ostaju u voznom parku u rashod mozda zavrse slijedece godine kada dode jos novih autobusa. Ali problem je sta za sada ne dolazi nista prigradskih vozila koji bi ih mogli zamjeniti.
PROMET Split

EUROBUSZG

Dragomi je da će ostati barem jedan eurobus u vašoj floti jer su zaista predivni i vrhunski izgrađeni.

Paško

#150 ispilan danas.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Bilo bi šteta ispilat #176 a da prethodno ne skinu displaye jer su oni jos bili dobri (svi su radili) i mogu posluzit za neki drugi autobus koji nece u rashod a nema display ili je u kvaru
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...