Molnar - razno

Autor setra515, Rujan 17, 2012, 00:21:26

Tomek

#30
Znači da sumiramo:

Prodani: Travego BJ-900-EP i BJ-290-FH, te prodana Setra S415GTHD BJ-300-EV i S415HD BJ-700-ED te S417HDH BJ-900-EK.

Prinove: MB Tourino, Setra S415GTHD, S415HD i S416GTHD/3 te MB Travego II i MB Travego II /3

Neke od prinova su registrirane, S415HD je ofarbana u bijelo i dobila reg BJ-700-ED (one koje je i dosad imala 415HD koja je prodana van zamlje), Tourino je dobio reg. BJ300EV, a regan je i troosovinski Travego BJ-900-EK.
Zaboravio sam, stigao je i novi Sprinter kao zamjena za stari koji je prodan i on je dobio tablice BJ-200-EM.

Pasa

Gdje je prodana  S417HDH ?

Marek


Marek

#33

ROAD

Evo još jedna prinova, ali mislim da je ovo relativno staro vozilo za njihov vozni park.





Slike su sa njihove Facebook stranice.
NEOPLAN VIP CLASS

miky

Jeli prodana S411HD plava? Čini mi se da sam je vidio jučer ST tablica...

Marek

Da,prodana je. Katnica je dobila njezine tablice.

miky

Danas sam je vidio na Pilama, novi vlasnik Tadići...

Ante M.

Bravo ta Tadića super prinova znači nastavlja se uspješna suradnja tih dviju tvrtki jako mi je drago zbog toga . Ujedno želim Molnaru puno sretnih i uspješno prijeđenih kilometara a Adine ova prinova nije uopće stara Setra je utegnuta kao da je sad izašla iz tvornice .  ;)

ROAD

Pa vjerujem da jeste, vjerovatno je uzeta sa Setrinog lagera u Ulmu, pošto su registracije UL, ali nekako mi se jednostavno ne uklapa u njihov vozni park.
NEOPLAN VIP CLASS

Marek

Registracije su OL,ne UL  ;)

shef

#41
Lijepo je vidjeti da je u ovoj krizi netko ovako raširio krila kao Molnar...eto još jednog Facebook noviteta:


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

maky

Ovaj je zamjena za jednog starijeg koji ide u Pleso prijevoz...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

setra515

mislim da nije točno, ovaj Travego je došao umjesto S411HD koja je otišla u Makarsku

miky

Mala Setra siva je došla umjesto male plave...