Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

NP-549

Baš je on danas na servisu klime. Svaki dan ih sređuju par komada. Uvijek se u svibnju klime rješavaju, jedino šta je ove godine stvarno uranila vrućina

tramvajac 92

Ma, u Citelisu nema pomoći bez klime, pošto je tako napravljen.

Boki651

A ni s klimom kod motora nije izdrživo. Mada pričao sam nedavno s jednim vozačem koji mi je rekao da dosta starijih kolega ne zna niti upaliti klimu u Citelisima i Urbanwayevima?! Ima li istine u tome ili je malo previše napuhao priču?

NP-549

Pametnjaković koji omalovažava kolege.

Citelis - dva guba na lijevoj kosini. Pahuljica za salon, a pahuljica sa stolicom vozački prostor. Iza je automatska klima, neznam dal na 24 stupnja ili 5 manje nego vani. Naprijed može sebi regulirat jačinu puhanja i smjer.
Urbanway - dva mala gumbića sa istim ikonama ali se nalaze zajedno sa 3 kružna prekidača kojima vozač sebi regulira.

Neš vidit kompliciranog paljenja. Dva gumba

MAN truck bus

Ima Urbanway još jednu tastaturu za klimu preko koje se može namjestit i temperatura i upaliti klima/grijanje/ventilacija. Nalazi se na super tajnom mjestu.

Izgleda ovako.


Izvor: eberspacher.de
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ManNLNG

Iza sjedala ja mislim?
EUROBUS AV120

Bari

Za vrijeme cijelodnevnih minusa i na Kvarneru jedan od Arwaya je ovako vozio
KREPAT MA NE MOLAT !

Toni602

Citat: Bari  u Svibanj 30, 2018, 23:54:37
Za vrijeme cijelodnevnih minusa i na Kvarneru jedan od Arwaya je ovako vozio

Crklo hladjenje

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

NP-549

Citat: MAN truck bus  u Svibanj 30, 2018, 18:50:42
Ima Urbanway još jednu tastaturu za klimu preko koje se može namjestit i temperatura i upaliti klima/grijanje/ventilacija. Nalazi se na super tajnom mjestu.

Izgleda ovako.


Izvor: eberspacher.de

Citat: ManNLNG  u Svibanj 30, 2018, 19:31:54
Iza sjedala ja mislim?

Iza sjedala je SECU button. Ovo je gore u ormaru.

Vezano za Urbanway, da li su na vašim zagrebačkim već otpale kvačice za otvaranje vozačkog prozora ?

Boki651

Danas i jedan Urbanway sauna. Prozori su bili otvoreni, ali ti busevi nisu namijenjeni da voze bez klime. Šole se nije sjetio otvorit krovne. Kaže, upalim ventilator, puše vruće. Pa bolje onda da se kuhate bez dodatnog izvora topline. Da mi je debelog stavit na jednu smjenu, smršavio bi 20 kila.

mivano

#985
I Kapena morala stati...
https://www.facebook.com/LokalpatriotiRijeka/videos/2088443164763408/

Prosvjed zbog previsoke cijene goriva.

Bari

739 zarobljen u matuljskoj gužvi
KREPAT MA NE MOLAT !

tramvajac 92

Nego, nakon par godina vožnje... Urbanway 18 CNG ili Lion's City CNG? Koji je bolji za voziti?

NP-549

MAN je 3 svjetlosne godine ispred Iveca. Ali doslovno u svemu. Iako ima slabiji motor bolje ide, normalno su brzine raspoređene, ništa ne klapa unutra, ne svjetle lampice na tabli, i vozački prostor i salon su bolje riješeni.
Nisam ni fan ni mrzitelj pojedinih marki, ali stvarno je Iveco jedno veliko smeće.

Boki651

Identičan komentar mogu potvrditi i sa putničkog stajališta.