Linije - razno 2018.

Autor 405GN2, Siječanj 02, 2018, 16:56:04

ManNLNG

Danas gbr.21 bio na 105 ostao je u kvaru kao i uvijek i bilo je par otkazanih polazaka dok nije gbr.16 uskocio u pomoc.
EUROBUS AV120

marin

Na 146 će biti po prvi put jedan dvokratni vozni red. Bezveze i nepotrebno, mogli su samo klasično od ljeta 2 stavit 2 autobusa kao uvijek i polaske na 15 i 45. Vjerojatno će onda ukinut na ljeto 2 taj dvokratni. Baš će dugo živjet služba. Fali autobusa nas sve strane izgleda  ;D

Volzhanin

Koliko sam uspio primjetiti ljeto II već jest na snazi po svim tim silnim redukcijama...

Ivan

hjao, koja matematika, kak bi teoretski trebalo faliti autobusa ljeti kad su do petka održavali (barem APP) puni jesenski sastav? Fali vozača. Moraju na godišnje odmore. Točka.

421

Citat: Volzhanin  u Lipanj 18, 2018, 17:48:04
Koliko sam uspio primjetiti ljeto II već jest na snazi po svim tim silnim redukcijama...
http://www.zet.hr/UserDocsImages/voznired/231.pdf
Od danas, 18.lipnja na snazi su vozni redovi ljeto1 > vidi zaglavlje pdf dokumenta. 231 LJ I
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Ivane, nisu godišnji odmori samo. Većina vozača je uzela bolovanje zbog svjetskog prvenstva da mogu u miru pratiti utakmice. Ozbiljan sam.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

marin

Citat: Volzhanin  u Lipanj 18, 2018, 17:48:04
Koliko sam uspio primjetiti ljeto II već jest na snazi po svim tim silnim redukcijama...
Naravno da nije, zna se kada ljeto 2 počinje.

marin

Citat: Ivan  u Lipanj 18, 2018, 18:20:30
hjao, koja matematika, kak bi teoretski trebalo faliti autobusa ljeti kad su do petka održavali (barem APP) puni jesenski sastav? Fali vozača. Moraju na godišnje odmore. Točka.
Pod time da fali autobusa ne mislim da se ne može krpat izlaz, nego da ih ima taman, a pričuve da nema. Znam kakva je situacija, pogotovo u APD. A čak je nekad bilo da nema niti za sve izlaze pokrit. Sada je lakše, ali ne možeš se opustit sigurno znajući da će bit samo gore, a ova 3 mjeseca do škole će proletit.

smogovci.bbb2

A + nova linija 242 za Podbrežje sa minimalno 1 busom kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Jutros na 221 vozi 190. Slabo se nešto vraćaju bus123 bus123 u APP
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

marin

Vidim da je i gbr. 326 otišao u APD. Dakle najnovije od zglobnih gbr. 183, 185, 186, 188, 190, solo gbr. 324 i 326.

smogovci.bbb2

Izvor: http://www.zet.hr/aktualnosti/vijesti/dodatno-prilagodjavanje-ljetnog-voznog-reda/425
LJETO II

Reducirani raspored polazaka u autobusnom prometu bit će tijekom mjeseca srpnja proširen na dodatne autobusne linije.
Tako će se od ponedjeljka, 9. srpnja, ljetni vozni red primjenjivati na autobusnim linijama 112, 136, 204, 213, 218, 219, 220, 221, 229 i 238, a raspored će se dodatno reducirati na linijama 109, 110, 115, 118, 146, 227 i 269.
Od subote, 14. srpnja raspored polazaka dodatno će se reducirati i na autobusnoj liniji 268.

Od ponedjeljka, 23. srpnja do utorka, 14. kolovoza, autobusna linija 236 (Kampus - Čavićeva) neće prometovati, dok linije 275 (Sesvete - Sesvetska Sopnica) i 283 (Sesvete - Badelov Brijeg) neće prometovati od ponedjeljka, 9. srpnja do nedjelje, 2. rujna.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Nije pretjerano neuobičajeno, ali može biti zanimljivo. Na 134 su danas prilično niski brojevi - 747 i 748, a u 13:20 za Žitnjak na 107 je otišao 581. Sad bi trebao biti negdje u Heinzelovoj, na putu za Garažu.

MAN truck bus

Citat:PRIVREMENO SE UKIDA AUTOBUSNA LINIJA 137
Privremeno se ukida autobusna linija 137
Autobusna linija 137 (Črnomerec - Perjavica - Borčec) bit će privremeno ukinuta od utorka 31. srpnja u 8 sati, do četvrtka 9. kolovoza u 20 sati, zbog izgradnje komunalnih instalacija u ulici Perjavica.

U slučaju nepovoljnih vremenskih prilika radovi mogu biti produženi.

Korisnike ljubazno molimo za razumijevanje.

Izvor: http://www.zet.hr/aktualnosti/izmjene-u-prometu/privremeno-se-ukida-autobusna-linija-137/1796
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

STIB

Na webu ZETa piše:
Citat:Zbog radova na izgradnji kružnog toka na raskrižju Ulice Jordanovac i Lašćinske ulice, autobusna linija 228 (Svetice – Rebro – Svetice) će od ponedjeljka, 2. srpnja do utorka, 31. srpnja u 20 sati, prometovati skraćeno do kružnog toka na raskrižju Kišpatićeve i Ulice Jordanovac.
(...)
Na sada.zgh.hr piše:
Citat:Prometovanje raskrižjem Lašćinska/Jordanovac onemogućeno je do 5. kolovoza u 20 sati zbog rekonstrukcije kružnog toka. Obilazni pravac: Lašćinska – Petrova – Prilesje – Bukovačka – Kišpatićeva – Jordanovac.
Koliko sam jutros vidio, ova druga informacija je točnija, ali je pitanje da li prvi vozač APD na liniji 228 zna kuda sutra ujutro treba voziti.
Ako on/ona zna da se i dalje okreće na vrhu Kišpatićeve, zašto to ne znaju korisnici ZETa?
Ako ne zna, onda će se prvi bus ujutro uputiti po Jordanovcu do crkve i onda pokušati okrenuti?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU