Prijevoznici iz Poljske

Autor maky, Svibanj 03, 2008, 11:37:27

maky

Poljaci su jučer malo lunjali po Splitu:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Trogir.
Sve ovo nebi bilo išta čudno.Neoplan,Poljaci itd.......
Ali vozi ga jedna preljepa gospođa,doduše malo starija,možda nekih 35 god,ali jako lijepa. ;D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Poljaci sa Irizarom i naravno, sa svojim EOS-om:



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#3




U Trogiru jedna Vacanza:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

arsenal

#4
Poljski stariji tourismo.




maky

#5
Prošlog ljeta

Ovaj divovski EOS je svako ljeto u ovim krajevima, međutim, tek sam sada primjetio da mu zadnja osovina nije prateća, te nije isprve mogao ući na trogirski kolodvor, nego se morao vratit u rikverc...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

arsenal

#6
Jedan "Van Hool" iz Poljske na parkingu hotela "kamelija" u Tivtu.






IKAS

Citat: maky  u Lipanj 21, 2009, 23:01:09
Ovaj divovski EOS je svako ljeto u ovim krajevima, međutim, tek sam sada primjetio da mu zadnja osovina nije prateća, te nije isprve mogao ući na trogirski kolodvor, nego se morao vratit u rikverc...


Znaš ti onda kako se ovome troše zadnje gume? Jesi siguran da nije prateća?

Tlimfocit

Citat: IKAS  u Kolovoz 13, 2009, 00:48:10
Znaš ti onda kako se ovome troše zadnje gume? Jesi siguran da nije prateća?

sto posto nije prateća vidia san ga i ja u trogiru....ma ima takvih katnjaka bez prateće masu....vozia san se u jednom

shef

Ja bih rekao samo da ovo sigurno nije EOS, već Berkhof Excellence 3000HD
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

maky

Citat: shef  u Kolovoz 13, 2009, 11:14:26
Ja bih rekao samo da ovo sigurno nije EOS, već Berkhof Excellence 3000HD
U tvoje znanje na sumnjam, niti sam ikad, znam uvijek na koga se mogu osloniti kad nešto neznam...

Ali neznam koji vrag mi kopka mozak  stvarajući dojam da sam odnaprijed vidio EOS. Možda je to zato jer se radi o autobusu s poljskim tablicama, pa mi to možda  stvara privid da sam vidio da piše EOS. Uglavnom, bilo kako bilo, u krivu sam 100%.  Jedno je sigurno, a to je da na trogirskom kolodvoru ima komada gume koliko hoćeš. To je tolika muka čuti kako sve struže i imate dojam da se sav uvija dok napravi taj magični okret za 180°. A još redovito ne uspije iz prve, nego onda mora u rikverc, a mala je uzbrdica, pa onda shole mora dati gasa do kojih 1000+ okretaja pa onda suosjećate i s lamelom jer vidite da s emuči...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

shef

#11
Pazi, nije nemoguće da je naprijed pisalo EOS. U prvi čas me malo zbunilo to što si napisao, pa sam otišao na stranicu vlasnika, ali tamo možeš saznati jedino to, da je ovaj bus na redovnoj liniji iz Poljske za Dalmaciju.
No koliko znam EOS nikad nije radio klasnične katnice, a i da jest, vjerojatno bi je radili u svom stilu, odnosno prednja stijena gornjeg dijela (kata) bi bila ravna.


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

arsenal

Poljak sa Van Hool-om na parklingu hotela "Kamelija" u Tivtu.




arsenal

#13
Stari irizar century u Tivtu.






arsenal