Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

gorgoroth

629 prije nekoliko tjedana poljubio ogradu,Bezjaci



NP-549

Ovo je veliki zavoj na Trampovom Bregu. Bus ide iz DI Klane, a ne iz Bezjaka.  Nebi se čudio da je duže ovako ostao jer mu je rikverc očajan. Neki dan nije mogao savladat onu mizernu uzbrdicu na Ožlaku pa se morao ić okrenut u Tribalj

mivano

https://www.rijekadanas.com/guzva-u-kresimirovoj-zbog-sudara-autobusa-i-automobila/

"U Krešimirovoj ulici je u popodnevnim satima došlo do zastoja zbog prometne nesreće u kojoj su sudjelovali autobus i osobno vozilo. Prema prvim informacijama radi se o manjoj materijalnoj šteti."

lussin

689?
Izvor: FB Fiuman.hr

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

gorgoroth


Bocko


mivano

Prije sat vremena.

Izovr: Facebook, foto: L. Samardžić

gorgoroth

#698
opa, netko je kroz crveno prozujio

Toni602

Crko 678 kod Kostrene, šole razgovara na telefon, ima nešto alata, dignut poklopac motora

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

mivano

Citat: Toni602  u Svibanj 24, 2018, 13:56:39
Crko 678 kod Kostrene, šole razgovara na telefon, ima nešto alata, dignut poklopac motora

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
Ovo piši u kvarove, ne spada u Crnu korniku.

Toni602

Citat: mivano  u Svibanj 24, 2018, 19:47:11
Ovo piši u kvarove, ne spada u Crnu korniku.
Brzakao sam pa sam u crnu kroniku napiso

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Boki651

18 sati, zadnja stanica 7a u Ćićarijskoj ulici. 586 nije mogao okrenuti oko rotora u jednom potezu pa se vraćao unatrag i pogodio auto iza sebe. Na autu se ne vidi ništa ni na busu, ali je ženska uvjerena da šteta postoji i sad čekaju policiju. Zbog štete koja se ne vidi, jedan bus ispao iz kruga i stoji na cesti. Nasuprot njega 589 u regularnoj poziciji.

P.S. Policija stigla.

mivano

Jutros - Matulji



Autor: M. Cvitković

Boki651

Solo Conecto viđen večeras s crnim poklopcem motora, čini se da je gorio. Nije se moglo skrenuti u Veslarsku.