Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

buszakon


shef

Jedna od kratkotrajnih, Festival znanosti na 660
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ljetna verzija Deichmanna, a ovaj Diesel je mislim novost
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Očito je da 706 neće tako brzo van, kada mu je 708 preoteo reklamu. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Taman kad je došao novi deferencijal za 706 je dan prije riknuo i došlepan od negdje 707, tako da je ugrađen njemu i već je nakon dva dana bio na cesti. A 706 čeka sad reparaciju ovog sa 707.

shef

Nije mjesto, ali što će biti sa 709...ono što sam vidio iz Ružićeve ne miriši na dobro
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Sebo

ove Deichmann reklame su odvratne, zar se to ne moze s malo vise ukusa napraviti?



takoder mi uopce nije jasno da nitko nije zainteresiran za oglasavanje unutar vozila, ljudi bi to itekako gledali i bilo bi isplativo ???

Shole

Nije poanta reklame da bude ukusna, nego da bude primjećena. Ova očito jest

LD470


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Luda reklama taman za ljeto. Šteta što je Citaro bio ovako parkiran i sa ispuhanim jastukom na pogonskoj
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic