Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

lussin

A tek iščuđavanje što je Autotrans iz Cresa?  ;D

sniff

Što očekivati od kanala kojemu je 90% videa ogulinski ćevapi, milinovićevi govori u gospiću i intervju babe milke...

lussin

#962
1445 skoro zaglavio u Orebiću (6:12)

"Nasukavanje" na rampi trajekta je pred dosta godina imala neka trojka, ako se ne varam u Mišnjaku?

gorgoroth

1470 imao okršaj danas na Rivi







lussin

1377 krepao na A6 kod izlaza za Ogulin, viđen oko 18:25

gorgoroth


trolej_trola

Dali mi netko može reći pošto ovi ambasadori imaju display zašto se ne stavi na display odredište dali je to možda jer nemaju ljude za to...neznam nisam upoznat s tim pa pitam 

NP-549

Elektroničare sigurno imaju, al nemaju hardware i software za to unijet u upravljačke jedinice displaya.  A i puno posla je to. Samo za Krk i Cres/Lošinj gdje ovaj vozi ima milijon kombinacija linija.  Slično ko prigrad u Troleju

trolej_trola

Aha, hvala na odgovoru.

lussin

Objavio sam već i u Crnoj kronici, ali čisto da imamo zabilježeno i ovdje
http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Jedan-poginuli-u-sudaru-s-busom-Arrive-na-magistrali-izmedu-Bakra-i-Bakarca.-Promet-uspostavljen
Citat:RIJEKA Jedna je osoba poginula u sudaru osobnog vozila i autobusa Arrive, do kojeg je došlo jutros oko 6 sati na državnoj cesti 8 - Jadranska magistrala, između Bakra i Bakarca.
Promet je bio u prekidu i odvijao se zaobilaznim cestama. Ponovo je ponovo uspostavljen oko 9.30 sati, nakon što je sanirano mjesto nesreće.
Očevid je u tijeku.

gorgoroth


podgora

Izgorio im bus u Tunelu Sv Ilija na liniji Dubrovnik-Makarska-Rijeka.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

ikar

#972
Citat: podgora  u Srpanj 22, 2019, 14:23:04
Izgorio im bus u Tunelu Sv Ilija na liniji Dubrovnik-Makarska-Rijeka.

#1409. Sudeći po slikama i informacijama na internetu nije prevelika šteta nastala. Jedino mi nije jasno što je radio u tom tunelu, linija Dubrovnik-Rijeka cijelim putem prometuje magistralom.

Citat: vecernji.hr
U PU Splitsko-dalmatinskoj doznajemo kako je vozač sam ugasio požar prije dolaska vatrogasaca. Nagorio je prednji dio autobusa. Odmah su reagirali i djelatnici HAC-a koji su evakuirali putnike i ispraznili tunel te ga blokirali za promet. Tunel je oko sat vremena bio zatvoren zbog dima.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/zapalio-se-autobu-u-tunelu-sveti-ilija-zatvoren-promet-1333790 - www.vecernji.hr

podgora

Citat: ikar  u Srpanj 22, 2019, 15:18:21
#1409. Sudeći po slikama i informacijama na internetu nije prevelika šteta nastala. Jedino mi nije jasno što je radio u tom tunelu, linija Dubrovnik-Rijeka cijelim putem prometuje magistralom.
Ali imaju negdi slike busa.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

ikar