Pleso prijevoz – fotografije

Autor man750, Ožujak 22, 2008, 12:45:53

Tomek

Konačno sam se vozio i sa BMC Probusom, i koliko god mi on bio super izvana kad ga usporedim s ostalim Turcima, taj bus je samo još jedan od niza turskih poluproizvoda.. Dobro, razumijem da je baš ovaj primjerak od Plesa bio probni primjerak koji je bio i kod ostalih prijevoznika, ali opet, da godinu - dvije starom busu, triputa moraš stisnuti gumb za otvaranje prednjih vrata da ulovi, pa da iza vrata cvile i lupkaju za vrijeme vožnje mi ipak nije u redu..
A što se tiče samog koncepta midibusa na kamionskoj šasiji, majko mila... Neudoban do bola, na bilo kakvim neravninama(a po Zagrebu ih ima ko u priči) 
bus skače, udara, par puta mi je skoro bubreg izbio, a nismo se uopće brzo vozili.. Gore je nego u gradskim MAN-ovima sa drvenim sjedalima.. Pretpostavljam da je na autoputu malo bolje, ali to nisam probao.. Motor isto tako bi mogao biti malo jači jer je autobus dosta mrtav na startovima... Pa evo slika, iznutra ne izgleda loše, a i dečki iz Plesa ga redovno čiste:









Intouro ZG-1012-PP -- stolci se tresu, ali inače je u redu






Tomek

ZG-1001-PP ima 500 000km, točnije koju stoticu iznad na dan 12.8.2008.

Tomek

#17
ZG-1002-PP je na dan 13.8. prošao 465 6xx km

Tomek

ZG-1018-PP, 14.8. -- 149 4xx km


Tomek

ZG-1003-PP -- 477xxx km (1.9.)

ZG-1013-PP -- 280xxx km (1.9.)

mansg313


mansg313


Tomek


mansg313


mansg313


mansg313


mansg313

Malo bolja slika BMC Probusa

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Obnavlja se zgrada Zračne luke Zagreb te ujedno se sređuje i krov iznad autobusnih perona jer su tu razni Skylineri znali zapet  :D

Sada će krov biti uzdignut, a ne ravan: