Potočki Promet/Vip Company - razno

Autor ivog, Studeni 27, 2007, 21:54:33

brioni

Oprostite ako ima pogrešaka

Sonja

Vec neko vrijeme oglasavaju u raznim oglasnicima da su iveco i svi neoplani na prodaju, jedino katnjak ayats se ne pojavljuje u oglasnicima  ;)

neoplan fahrer

Jel neko zna cemu to  ??? ???, pa ubiti prodaju sve, jel to mozda zbog obnove voznog parka ili je sta drugo u pitanju?
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

CroHerc

Citat: tomo  u Travanj 19, 2009, 02:14:56
a što bus odvratno izgleda, to je neprocjenjivo.....  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Prošli sam ga tijedan sreo nedaleko od Mostara , zamalo sam sletio sa ceste kad je naišao .
Osim što me šokirao svojim izgledom šole ga vozi sredinom ceste  (valjda ni njemu nije lako sa ovim čudom ;D ;) )
Apo zadnjim slikam vidite da ga ljudi sa čuđenjem gledaju.

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

tomo

Meni je ovaj Ayats iznimno lijep http://i141.photobucket.com/albums/r56/opel_photo/KO_033.jpg   :-* naspram ovog odvratnog Atlantisa.... već sam u jednoj temi se dotaknuo teme ovog busa.... uglavnom fuj fuj i fuj.... zadnji kraj i nije tako loš.... uglavnom sam primjeti da to biva tako uglavnom i sa većinom proizvođača automobila - naprave prednji/zadnji kraj perfektno (za polizat) dok zadnji/prednji kraj naprave da se izbljuješ..... izgleda da to postaje in i u ovom segmentu autoprijevoza..... iznimka mi je Setra serije 400.... Bumo vidli kaj bude dok dojde serija 500, ak dojde...

Sonja

Kod Potockog stoji bijeli troosovinski neoplan s njemackim zoll tablicama. Nazalost neznam koji je model jer sam ga vidla iz daleka :-\

Sonja

Citat: Sonja  u Svibanj 18, 2009, 08:02:11
Kod Potockog stoji bijeli troosovinski neoplan s njemackim zoll tablicama. Nazalost neznam koji je model jer sam ga vidla iz daleka :-\

Neoplan je dobio reg.oznake KR-004P, a imaju i bijelog citroen jumpy-a reg.oznake KR-003P

elvis

Citat: Sonja  u Lipanj 02, 2009, 11:24:24
Citat: Sonja  u Svibanj 18, 2009, 08:02:11
Kod Potockog stoji bijeli troosovinski neoplan s njemackim zoll tablicama. Nazalost neznam koji je model jer sam ga vidla iz daleka :-\

Neoplan je dobio reg.oznake KR-004P, a imaju i bijelog citroen jumpy-a reg.oznake KR-003P

koji tip neoplana je u pitanju?

Sonja

Citat: elvis  u Lipanj 02, 2009, 23:09:19
Citat: Sonja  u Lipanj 02, 2009, 11:24:24
Citat: Sonja  u Svibanj 18, 2009, 08:02:11
Kod Potockog stoji bijeli troosovinski neoplan s njemackim zoll tablicama. Nazalost neznam koji je model jer sam ga vidla iz daleka :-\

Neoplan je dobio reg.oznake KR-004P, a imaju i bijelog citroen jumpy-a reg.oznake KR-003P

koji tip neoplana je u pitanju?

Cini mi se da je transliner, mozda i jetliner, nisam sigurna jer sam ga vidla samo na brzinu u prolazu ;)

busfan

Citat: Sonja  u Lipanj 03, 2009, 11:49:32
Citat: elvis  u Lipanj 02, 2009, 23:09:19
Citat: Sonja  u Lipanj 02, 2009, 11:24:24
Citat: Sonja  u Svibanj 18, 2009, 08:02:11
Kod Potockog stoji bijeli troosovinski neoplan s njemackim zoll tablicama. Nazalost neznam koji je model jer sam ga vidla iz daleka :-\

Neoplan je dobio reg.oznake KR-004P, a imaju i bijelog citroen jumpy-a reg.oznake KR-003P

koji tip neoplana je u pitanju?

Cini mi se da je transliner, mozda i jetliner, nisam sigurna jer sam ga vidla samo na brzinu u prolazu ;)


Vjerovatno Transliner, nisam siguran da li postoji troosovinski Jet?

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tlimfocit

mali ayats u Splitu maloprije....inače ovaj model je doslovno preplavia španjolsku....veliki katalonski prijevoznik PUJOL ih ima masu...

ivek driver

busic je dobar samo ima puno elektronike a klima mu je vrhunska

ivek driver

bijeli ayats ima naziv lopta