ex Šćukasped, Ravna Gora

Autor manoplan, Svibanj 31, 2008, 22:02:07

manoplan

Šćukasped d.o.o.
Ravna Gora, Pod Rub 1
tel. 051/818-354



5AR

#1
MB O303




Tomek

#2
MBO303RHD




Berlingo

MB O303 vidjen danas u Rijeci na zelj. stanici sto bi se dalo povezati s prijevozom putnika na relaciji Rijeka-Delnice umjesto vlaka.Evo neka i ovo bude dokaz o pisanju nasih novinara, sta je Shef spomenuo,a koji su pisali o prijevozu Rijeka-Skrljevo.Da,bas zato bi doveli doveli privatnika iz Ravne Gore!

Shole

Nikad se nezna kod nas, tako da uzmi ipak sa rezervom ovo da se vozi do Delnica.  A privatnik će prazan doć kamo god treba i prazan se vratit ako je turica dobro plaćena.

BTW, dal je još uvijek u Šćukinom dvorištu bivši Autotransov TAM 330 gar br. 858 ?

Berlingo

Saznat cu ti ja Shole samo kad krenem za Zagreb. Nije problem malo skrenuti s auto puta. Zadnji puta kad sam ga vidio nije imao registracije.Ostalo za koji dan.

Berlingo

Danas (utorak)sam provjerio neke stvari.TAM vise nije tamo.Nema mu ni traga ni glasa,tako da ga vise necemo vidjeti.Setra jos uvijek nosi RI tablice i vidjena je na Grobniku.

Bari

Danas sam vidio Setru 315 GT-HD u gradu s papirnatom oznakom Škrljevo - Sušak Pećine - Rijeka. Bus je bio prazan.
KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Svaka cast Bari za ovu informaciju.Dakle,Shole je bio u pravu.

sarggy

danas u jutro  je viđen u varazdinskim toplicam setra 315 gt-hd

Bari

#10
U subotu 19.prosinca bio sam na izletu u Sloveniji. Vozila nas je njihova Setra 315 GT-HD. Autobus je super, čist i uredan. A i šole je super, imao sam ugodan razgovor s njim.


Šole je imao dosta problema s brisačima, često su mu se ledili pa smo i često stajali









KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

motherfucker

AKo je još zanimljivo,TAM 330 je završio razrezan i prodan Metisu u limovima, još imaju nešto mehanike ako nekome zatreba.

Berlingo


Tomek

Prije par dana na Zagreb-Rijeka