Meštrović prijevoz, Zagreb

Autor Portos, Studeni 23, 2007, 19:53:20

erobuss

Euroliner viđen danas na cesti Mostar - Međugorje. Bit će da je 'specijaliziran' za Hercegovački krš. Kod koga je u najmu?

zlikowszky

Obradors Ovi me iznenadio sa svojom snagom. Bili smo na izletu u Gorskom kotaru negdje u gudurama između Delnica i Skrada (Zeleni vir). Poprilično je teško s dugačkim busom navigati po uskim cesticama i mostovima. No snažan je do bola. Ako je istina kaj vozač veli, a veli da ima 500 konja, ona moram reći da konji jaaaako dobro rade. U brdu je nevjerojatan. Bus brže ubrzava nego kaj šole stigne motati volan u zavojima.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

erobuss

#47
Imao je 385 KS kad je došao 2001. godine. Ukoliko su naknadno nešto 'pojačavali' moguće. Znam da su im skidali blokade, ali da je i jednom motor riknuo... Svejedno, bus je bolid  :D

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Sonja

#49
Citat: shef  u Rujan 20, 2009, 17:17:06
Isuzu se i dalje dobro drži:


mozda zato jer je bio na lakiranju ;D

zlikowszky

Citat: erobuss  u Lipanj 12, 2009, 21:42:54
Euroliner viđen danas na cesti Mostar - Međugorje. Bit će da je 'specijaliziran' za Hercegovački krš. Kod koga je u najmu?

Nije kod nikoga u najmu. Znam da u sezoni vozi nogometaše zaprešićkog Intera. U ljeto...ne znam...Meštrović ima svoju putničku agenciju pa onda valjda tako ga puni...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Ivan1983


Tomek

Meštrović se napunio malim Iveco busićima






tamlover

Kad ti je prosječan broj putnika u bilo kojem busu 5 onda nije ni čudo da kupuješ Iveco minibuse. Ali to je razlog više da ni tih petoro ne kroči u Meštrovićev autobus jer ono što on naplaćuje i naziva vožnjom nema veze sa zdravom pameću.
Zbog vlastite nesposobnosti i pohlepe (tipična hrvatska kapitalistička priča) nije stvorio niti jednu rentabilnu liniju. Unatoč ogromnom potencijalu, nije bio u stanju spojiti željeznicu sa svojim prijevozom i uz neku normalnu cijenu karte ostaviti aute lokalaca u dvorištima. Mutnim potezima i sve na račun korisnika srozao je prijevoz u općinama oko Zaprešića na najniže grane ikad i stvarno ne znam zašto ga gospoda i gospođe načelnici trpe. Ljudi im kilometrima pješače npr do vlaka (ili stopiraju) nego da plate meštrovićev harač. Ne mogu mu direktno ništa jer je u nadležnosti Ministarstva (visoke politike) ali nekom malo glasnijom kampanjom za bolju uslugu prijevoza možda bi se i nešto postiglo.
Stvarno nemam ništa protiv da taj prijevoz ponudi i Meštrović, jer čovjek mi ništa nije učinio da mu želim propast, ali sudeći po godinama nerada i zanemarivanja zaslužuje "šupkartu".
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Inače, Meštrović je nabavio BMC Probus TBX!

Portos

#55
U plavo obojan niskopodni MAN NL 262 ZG-2763-AI

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Tomek

Evo malo Meštrovićevih autobusa u pročišćenoj garaži





I prinova -- Probus


5AR

Ovo je sad puno ljepša garaža  :)

Sonja

Stara Zagorska, West Gate > Zagrebu.
MAN reg.oznake ZG2763AI


Portos

Citat: Sonja  u Veljača 10, 2010, 17:17:04
Stara Zagorska, West Gate > Zagrebu.
MAN reg.oznake ZG2763AI

http://img638.imageshack.us/img638/3656/zet.jpg
Vozi na novoj liniji 501, Zaprešić (terminal) - WESTGATE

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.