Samozapaljenja

Autor erobuss, Prosinac 17, 2007, 20:52:01


lussin

"Iz prtljažnika",  yahoo rofl

Shole


Nalc

Piskarala..... Šta oni znaju gdje ovaj ima motor..... A samo je potrebno malo Google koristiti...m

Tipkam dok vozim.....


sniff

Jesam li sniff il nisam?

peron24

Ovakve slike možeš poslati na policiju ili novinarima ali molim te nemoj ih stavljati tu na forum jer nismo ni Gestapo ni CIA i ovakve nam stvari mogu samo donijeti probleme. Postoje osobe koje su zadužene za sankcioniranje prometnih prekršaja i njima se možeš obratiti ali ovaj forum ima drugu namjenu i koncepciju. Ja te kao niži moderator mogu prijateljski upozoriti, ali ako ovo vide viši moderatori mogli bi ti staviti zabranu i onda nećeš moći sudjelovati na forumu. Tvoja namjera je ispravna ali nije joj mjesto na ovakvom forumu nego na drukčijim mjestima.  byeg

Majstor

O čemu ti sad ?
Čovjek stavi vozilo /samozapaljenje/ u pravu temu
Poanta je vjerojatno da je gorio a ne da obilaze zaustavljeno vozilo preko pune linije / sto je inače dozvoljeno /
Samo mi sudite pošteno !

Alexa

Na ovom autobusu je motor ispod poda, u bunkerima, nisu se zapalili "kofer" u bunkeru.

peron24

#368
Znam da je naš mladi kolega Sniff htio donijeti exkluzivu i svaka njegova dobra fotka ili druga aktivnost se cijeni ako je kvalitetna, samo je trebao ovdje izričito napisati o čemu se radi. Mjesto i vrijeme radnje, razlog postavljana slike i druge info koje su mu dostupne. Ovaj forum prati dosta ljudi i netko je zlonamjerno mogao pomisliti da se radi o nedozvoljenom pretjecanju, a s obzirom da znamo kako su pojedini mediji neprofesionalni oni su mogli zaključiti da je vozač sa slike pretjecao po punoj liniji. Zanimljiva snimka i vijest sa terena su uvijek dobrodošli samo neka budu točni i precizni. Neka Sniff nastavi i dalje  hi

shef

Vidio, shvatio poantu posta, nisam reagirao.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sniff

#370
Tnx peron :D

Mislio sam ga staviti u temu "Croatia bus-razno",ali već sam ga ovdje vidio byeg

EDIT: i semafori su bili na mjestu "zapaljenja kofera"

Dreamwalker

ZG-6092-FF??

http://www.24sata.hr/news/zapalio-se-bus-tijekom-voznje-planula-vatra-nema-ozlije-enih-493392

Citat:Zapalio se bus: Tijekom vožnje planula vatra, nema ozlijeđenih Bus se zapalio na relaciji Samobor-Medsave tokom vožnje, u busu su bile dvije osobe koje nisu ozlijeđene, a požar je ubrzo uspješno ugašen od strane vatrogasaca

Zapalio se autobus na relaciji Samobor-Medsave tijekom vožnje. U autobusu su bile samo dvije osobe. Ozlijeđenih, kako saznajemo, nema.

Vatrogasci su uspješno ugasili požar.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

sniff

#373
buljo :o ::| russian_roulette :'(
Nadam se brzom oporavku ;D

(194 100%,samo što su izgubili ratkapu)

Majstor

Ipak 191
Nema oporavka nažalost mislim da je gotov !
Samo mi sudite pošteno !