Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

hochdecker

Ako bi i došle vjerovatno bi mjenjale starije 319 UL, npr gbr.183

dialogos

S 419 UL danas u Šibeniku vozila  transfer sa kruzera.

Slavuj

#47
bas dobro tog busa stvarno ima svugdje.

Slavuj

#48
kaj mislite da su bolje setre ili ovaj neoplan?

hochdecker

Samoborček je već nekoliko godina poznat samo po Setrama i to pretežno serije 400. Nije loše malo obnovit vozni park sa npr. ovakvim Neoplanom.

Slavuj

pa je imas pravo mora se isprobati malo nova firma autobusa jel sigurno nisu losi. svake godine idem u split jedno 4 outa i uvijek idem sa samoborcekom jel je najbolji,ima najcisce i njaudobnije buseve i uvijek me odvezu i dovezu  njihove garaze u samoboru

Slavuj

#51
Citat: hochdecker  u Travanj 04, 2008, 15:31:45
dobra je reklama za samoborček Busheva povorka, ali bi bila ljepša jedna 417 u koloni..........

da bas je bila dobra reklama a to su bila 2 ISUZU autobusa

dialogos

Veceras je novi Cityliner na liniji iz Šibenika (18:00) za Zagreb.

vipdriver

a danas je vec raskopan u radioni.vele oni tko ga je vozio da nije ni do koljena setri...
a inace od prvog dana ne radi frizider,stvarno super,samo neznam zasto ga ne vrate nego se sami zajebavaju s popravljanjem
(slike na forumu)

dialogos

#54
Mislim da to nije nista novo. Stara stvar da je Setra bar za pola koplja bolja od Neoplana po kvaliteti i voznim osobinama. O dizajnu necu, stvar ukusa i tu neoplan ima jaki adut. Najbolji primjer su sjedala za putnike u neoplanu u osnovnim modelima koja su u 90 posto u nasih prijevoznika,  koja su ista kao od turskih, spanjolskih i portugalskih prozvodjaca buseva. Vozio sam se u novom Citylineru i Tourrlineru, te su za putnika u smislu udobnosti puno gori od primjerice Setre 4** i 4**GT. To je ponavljam opet moj stav.

tamlover

#55
Svaku večer se vozim Zagrebačkom av zajedno s nekim Samoborčekom koji se vraća doma s kolodvora i još nijedan nije zakazao što se brzine tiče. Dečki voze baš po mom guštu i definitivno su moji prijevoznički favoriti. Evo stoga i jedan video o mojim Samoborčekovcima:

"http://www.youtube.com/v/sbN-bwJUCU4&hl=en"


*od Savske do Jankomira barem jedno 6 puta se prestrojavao, od krajnjeg lijevog do krajnjeg desnog traka. Točno vidiš da se gušta, al i da žena doma čeka ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Jučer navečer sam se vozio iza ZET-ovog SL283 gb72 koji je pičio po Zagrebačkoj aveniji za garažu 105km/h.
Samoborčekove Setre isto obično toliko jure,ali navečer i po noći je u našem gradu normalno da se tako vozi.

tamlover

Ne voze svi isto! Obožavam Samoborček :P
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Servis

Citat: tamlover  u Travanj 14, 2008, 23:46:25
i još nijedan nije zakazao što se brzine tiče.

Pričao mi je jedan od njih kako je jednog murija zaustavila jer je AV120 vozio cca 150km/h dok još nije imao blokadu stavljenu. ;) Fina kazna je bila.

hochdecker

Uskoro gbr 183 319 UL prelazi u standardnu žutu boju. Tranutno je na remontu limarije...