Kamenovanje autobusa

Autor erobuss, Lipanj 25, 2008, 18:44:42

erobuss


mate

Nazalost,rane od utakmice su jos svjeze,pa se ovo dogodilo... :(
A,to ne vjerujem da su napravili neki normalni ljudi,nego grupica maloljetnih huligana... :(

A,takve scene su ocito normalne,jer je i prije par godina na A3 I.Reka - Lipovac,doslo do kamenovanja autobusa s nogometasima C.Zvezde koji su isli s utakmice protiv Intera u Zapresicu...napadnuti su bili vise puta,pa i kod Sl.Broda...

PINTER

Ma idioti su uvijek idoti !!!!
Ali vijerujete mi kad čopite nasamo takvog "HULIGANA" nije više onaj opasni momak  ;D
Moj otac je vozio liniju taj dan iz Osjeka za Mostar i prolazio je kroz muslimanski dio i nije se ništa dogodilo ?!

iDIOTI, NACINALISTI I LJIGEŽI OD LJUDI TREBALI BI BITI BAČENI U JEDAN GETO I NEKA SE TAMO UBIJAJU DO MILE VOLJE.
aLI NEČE ONI SU KAO HIJENE VRIJEBAJU SLABIJU ŽRTVU I NAPADAJU SAMO U ČOPORU  >:(

mate

#3
Pinter,slazem se s tobom svi ti su huligani samo kad rade coporativno...oni kao pojedinci su manji od makovog zrna te to sami nikad ne bi napravili... :(

U tim maloljetnim huliganskim bandama...jednostavno fali kucnog odgoja...sve je to danasnja kultura ulice... :(

Zalosno je to sto se dogada,i sto nitko nece odgovarat,posto nitko ne zna di se to dogodilo

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kamenovali-autobus-s-turskim-putnicima-dok-je-prolazio-kroz-hrvatsku/392500.aspx

evo na ovoj stranici se i vidi bus iako ne najbolje...

busfan

Kakav je ono autobus ima dijelova i od Serije 300 i 400, a mozda i od 200 ne vidi se najbolje ;D

FitzTN


mate

Da budem iskren...ne znam ni sam tocno...turci ocito mogu napravit svasta...ako neko zna koji je ovo model nek napise

busfan

Citat: mate  u Lipanj 26, 2008, 20:05:51
Da budem iskren...ne znam ni sam tocno...turci ocito mogu napravit svasta...ako neko zna koji je ovo model nek napise
To ili je neko prepravljao Setru 200 ili je neki kineski autobus >:(

mate

Znaci Setra je u pitanju...
a sad koji model...to samo turci znaju...vjerojatno nesto napravljeno u stilu reklame za Peugeot 206... 8)

busfan

Citat: mate  u Lipanj 26, 2008, 23:18:00
Znaci Setra je u pitanju...
a sad koji model...to samo turci znaju...vjerojatno nesto napravljeno u stilu reklame za Peugeot 206... 8)
Bas tako;)  Nije mi jasno, krov je kako mi se cini od serije 200, otvori za prtljag od 315HDH/2, a onaj iznad tocka od 415GT-HD, a ima tu jos dosta dijelova od serije 400

erobuss

Mene poslije ovog više ništa ne čudi. Postali su gori od Kineza!!!  >:(

http://www.otobusmarket.com/otobus/ikinciel/volvo-diger-1993/388/

tovar

Citat: busfan  u Lipanj 27, 2008, 07:36:54
Citat: mate  u Lipanj 26, 2008, 23:18:00
Znaci Setra je u pitanju...
a sad koji model...to samo turci znaju...vjerojatno nesto napravljeno u stilu reklame za Peugeot 206... 8)
Bas tako;)  Nije mi jasno, krov je kako mi se cini od serije 200, otvori za prtljag od 315HDH/2, a onaj iznad tocka od 415GT-HD, a ima tu jos dosta dijelova od serije 400

Istu smjesu sam vidio jučer na Krki, bus liči na sve serije Setre, prednja maska od 4 a guza od serije 200. Kinez. A najzanimljivije mi je bilo da je imao nizozemske tablice...
A šta se tiče kamenovanja, bolje je ne komentirati. Beštimanje je zabranjeno.

lerotai

Citat: erobuss  u Lipanj 27, 2008, 09:46:23
Mene poslije ovog više ništa ne čudi. Postali su gori od Kineza!!!  >:(

http://www.otobusmarket.com/otobus/ikinciel/volvo-diger-1993/388/

a kakve ti stranice gledas ... razumis li ista sta tamo pise?
no sikiriki

erobuss

Citat: lerotai  u Lipanj 27, 2008, 18:20:50

a kakve ti stranice gledas ... razumis li ista sta tamo pise?

U čemu je problem?  :(

Tlimfocit

u temi globtour spomenia je neko da je kamenovan jedan sideral...zna li iko išta o tome??????