Croatia bus - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:52

Tomek

Inače 0011 i 0013 više ne voze, jel zna netko njihovu sudbinu? Rashod?

Grof

Citat: fakincic  u Prosinac 24, 2013, 15:57:12
a danas na liniji u 8.30 0015CB - svali dan drugi auto  ???

Ajmo peticiju pa referendum sa pitanjem, Smije li CB svaki dan slati drugi bus za Stražu....... Pobogu

fakincic

ne znam čemu takav istup, no dobro svako nek piše kak oće

ne znam jesi li upoznat ili nisi s režimom vožnje straža/desinić, ali nije li logično da ako jedan čovjek već nekoliko godina drži svaki radni dan dnevnu stražu i spavanje (za koje firma nema troškove) - da mu se da isti auto? može i najveći kramp u firmi, ali čovjek bu znal kak mu auto diše

i još nešto: ja se sjećam onih vremena kad je bus došao iz štrigove, išao direktno na peron, u pregradi tankao, vratio se u 4 u zg, i s pol sata kašnjenja opet za štrigovu... bila su to vremena

fakincic

#1023
nikam i nikad više bez iPhonea, odem samo na Tifon, 2 km od mene, od centra Pregrade, natankam, sjedam u auto, kad neka osvijetljena mrcina izroni iz magle i smota na benzinsku, a ja nemam to čime poslikati

redovna linija za Hum na Sutli 0017CB (ima obje naljepice na vratima) usput na tankiranju u Tifonu na Pregradi :)

edit: dok ovo pišem, upravo vidim da je već prošao kroz centar za Hum

Konj

ZG 0011- CB ne vozi godinama......i netragom je nestao.....

Tomek


bonaparte12

0013 rashodovan prije godinu 0003 i 0004 mislim da ih ista sudbina ceka a nema vise ni iliada a ni bmca
POLAKO I SIGURNO

tramvajac 92

Za BMCom niko neće plakat, a Iliade je možda na servisu da mu srede mjenač.

Tomek

I jel itko zna kako je 0011 uspio totalno nestati?
A gdje su završili BMC-u i Iliadei?

fakincic

bijeli bmc je prošli vikend bio na straži u 8.30

bonaparte12

Bmc su u mb autu a iliade su u irisbusu a od 0011 je samo kostur ispred garaze
POLAKO I SIGURNO

Pozega

Jučer na Zagreb-Požega vozio 0025 s bijelim ratkapama i samo Panorama bus natpis na vratima bez Croatie !

Garage

Zna li tko što je s autobusom, službenim prijevoznikom Hrvatske nogometne repke (ex 1111 CB)?

shef

#1033
Ne znam da li ga je poslije toga netko vidio, imam slike u kompu od 27.12. prošle godine, standardna crna shema i naljepnice Panorama Bus na vratima.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic