Polet - razno

Autor brzi, Srpanj 08, 2008, 09:15:55

Vk01

Lijep pozdrav vma želim što se tiće o303 na žalost rashod, neoplan UL u rashodu leži več par mjeseci na izlazu s kolodvora na žalost izgleda da će i s319 ul istu sudbinu uskoro imati jer danas je bila na tehničkom nakon 6 mjeseci ležanja sada je pitanje jel prošla ili ne, a svi ostali neoplani U voze.
I mislim da je onaj starliner što su kupili od Makarske da je u rashodu bili su ga tjerali na tehnički ali nije prošao, i dvije od tri nf su u rashodu samo jedna vozi.
Eto nadam se da vam ne smeta malo sam proširio odgovor

tramvajac 92

Odlično! Svaka informacija je dobrodošla, još ako znaš koja NF vozi, to bi bilo odlično

Vk01


Vk01

Danas sam se sjetio jel možda netko ima saznanja dje je drugi neoplan transliner trosovinac bila su dva samo je jedan u vk, jel drugi vračen u Promet  ili je završio kod nekog trečeg ?

Paško

U Promet, koliko znam, nije vraćen nijedan. Kad već nema slika na forumu, evo jedna od Krpana, VK-814-DH:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Vk01

Da taj neoplan tu leži već godinu dana, a setra pored imala je neke poteškoce i danas vidim da su je vozili bez table je prošla vjerovatno otišla na tehnički pregled vjerovatno je prošla i vračena nazad na linije, a neoplan mislim da ide u rezanje, a bio je još jedna takav neoplan nezz gdje je on završio

Majstor

Jel se zna sto ide u rashod umjesto novih VDL a ?
Samo mi sudite pošteno !

tomo

Ovaj 316 je bio VK-815-DH... Nije već jako dugo viđen....  ;D


A evo i 318, VK-814-DH... Obje slike su arhivske iz 2013.godine


Vk01

Tako je malo se zna gdje su oni sada jesu vračeni nazad odakle su i došli ili otišli dalje

Vk01

Citat: Majstor  u Veljača 08, 2020, 22:40:12
Jel se zna sto ide u rashod umjesto novih VDL a ?
Što se rashoda tice mislim da ce ostali conecti isto onaj jedna se zapalio sutra dan odmah se drugi zapalio isuzu onaj stari što je polet odavno imao on ce u rashod onaj conecto c ostaje jer je još dobar vidim da s njim djecu voze i to sve, ali vidjeti cemo još sve, znam da je jedna bova futura u rashodu neoplan taj troosovinac sada nezz što će biti s starlinerom vjerovatno isto rashod zlatna maqic cujem da je trula ispod i da je rade ako je uspiju napraviti možda je spade od rashoda

Vk01

Mali update danas sam saznao znaci autobuse za rashod
Conecto C ipak odlazi
Setra s319NF koja je u vrhunskom stanju također odlazi
Jedna Bova Futura koja je još ovo ljeto sudjelovala u turizmu
NEkoliko Conecta U i na kraju oni stari isuzui.
Izgleda da se ova investicija pokazala kao jako loš rezultat zašto?
Razlog zašto ja mislim da je loše zato što se Polet riješava 7 prigradskih/turističkih autobusa koji su ajmo reci u izvanrednom stanju a krševe koje još imaju ostavljaju u prometu, pa je sada cijela zbrdka kako nadoknaditi 7 prigradskih linija što će vjerovatno rezultirati gašenjem nekoliko linija po meni jako loša investicija i projekt jer Polet i ovako nema autobusa kako bi popunili izlaznost, ovo je u ovom periodu dobro ali kada krene ljetni red vožnje turističke linije i  to sve bude jako loše neke linije čak i ne odu nego se mora čekati po nekoliko sati do sljedečeg polaska.
th-down th-down th-down

lussin

Koliko sam shvatio 7 Citea je stiglo EU novcem (kao u ostalim gradovima do sad), što znači da je 7 autobusa moralo otići. Sada je li tih 7 baš moralo ili je bilo i drugih kandidata, to je druga stvar

Vk01

Ah kažu da su oni na popisu, pa je sada to veliki problem jer ostati ce bez dosta autobusa, sada hoce se ici u još jednu turu nabavki polovnih autobusa iako sam čuo da je u igri za 3,4. mejsec 7 komada sada pitanje koliko je istina koliko ne

Paško

U sklopu novih EU nabava Polet će nabaviti pet novih autobusa zanimljivog tipa: "autobusi za pružanje usluga javnog gradskog prijevoza s rampom za osobe smanjene poketljivosti". LE, troja vrata, dužina vanjska 8300 - 9520 mm
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Ili ipak neće. Natječaj je poništen jer nisu dobili sredstva.

Polet  d.o.o.,  Vinkovci,   Trg  kralja  Tomislava  1  (  u  daljnjem  tekstu:   Narucitelj  ), 
OIB: 49026633125,  na  temelju  clanka  303.  Zakona  o  javnoj  nabavi  (  Narodne  novine,  broj 
120/16,  u daljnjem  tekstu  UZJN  2016  ),  u  otvorenom  postupku  javne  nabave  ,,Autobusi  za 
pruzanje  usluga javnog gradskog prijevoza s rampom za osobe smanjene pokretljivosti", evidencijski
broj nabave EV- V-2/1EU/21, ukupne procijenjene vrijednosti nabave 6.000.000,00 kn bez PDV-a,
donosi slijedecu:

ODLUKU  O PONISTENJU
postupka javne nabave ,,Autobusi za pruzanje usluga  javnog prijevoza
s rampom za osobe smanjene pokretljivosti"

I.

Poništava se otvoreni postupak javne nabave ,,Autobusi za pruzanje usluga javnog gradskog prijevoza
s  rampom  za  osobe  smanjene  pokretljivosti",  evidencijski  broj  nabave  EV-V-2/lEU/21, 
ukupne procijenjene  vrijednosti  nabave  6.000.000,00  kn  bez  PDV-a,  objavljen  u 
Elektronickom  oglasniku javne nabave Republike  Hrvatske ( u daljnjem  tekstu: EOJN RH ) pod
brojem 2021/S 0F2-0028834 (objavljeno  30.07.2021 ) te u EU Sluzbenom  oglasniku  pod brojem 
2021/5 149-396196  ( objavljen 04.08.2021 ) s ciljem sklapanja ugovora s jednim gospodarskim 
subjektom.

II.

Dostava Odluke o poništenju  ce se izvršiti  javnom objavom u EOJN RH. te se smatra dostavljenom
istekom dana javne objave, temeljem clanka 301. stavka 5. tocka 2. i stavka 6. ZJN 2016.

Obrazlozenje

U trenutku  pripreme  i pocetka postupka javne nabave Narucitelju  nisu bile poznate okolnosti koje
su nastupile u tijeku postupka  javne nabave, a da su mu bile poznate ne bi došlo do pokretanja
postupka javne nabave.
Narucitelj  je  u  Dokumentaciji  o  nabavi  pod  tockom  45.  naveo  razlog  ako  do  njega  dode 
da  ce postupak  javne  nabave  biti  poništen:  ,,Naručitelj zadržava  pravo  da  ukoliko  ne 
dode  do  potpisa ugovora   o  dodjeli   bespovratnlh   sredstava,   po  navedenom   projektu, 
obustavi   odnosno   poništi postupak  javne nabave.
Slijedom  navedenog,  buduci  da  je  Narucitelj  došao  do  novih  saznanja  i  ne  sklapanja 
Ugovora  o bespovratnim  sredstvima  iz Kohezijskog  fonda EU s Ministarstvom  mora, prometa i
infrastrukture, temeljem clanka 298. stavka 1. tocka 1. ZJN 2016 poništava  predmetni  postupak.
Dostava ove Odluke izvršit ce se javnom objavom u EOJN RH te se Odluka smatra dostavljenom istekom
dana javne objave, sukladno clanku 301. stavku 5. tocki 2. i stavku 6. ZJN 2016.

Slijedom navedenog,  odluceno  je kao u izreci ove Odluke.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!