Niš-ekspres – fotografije

Autor negas, Prosinac 06, 2007, 15:10:28

aaaaa

Citat: mate  u Ožujak 03, 2010, 19:44:37
Citat: tomo  u Ožujak 03, 2010, 19:26:17
a ovo bi im bio kao visokoturistički? bolje izgledaju ti povišeni...

Bome ti Nibusi prase po putevima samo tako, ovi cak idu i za Njemacku, steta sto nikako nisam uspio uloviti troosovinca ili midija...

ma praše praše samo ponekad se "preture" pa momak od 20 godina izgubi glavu i to ispadnuvsi kroz sofersajbu. Ljudi imali 2 putnika i od ta dva jedan stradao.

sashco

Citat: aaaaa  u Ožujak 04, 2010, 08:03:11

ma praše praše samo ponekad se "preture" pa momak od 20 godina izgubi glavu i to ispadnuvsi kroz sofersajbu. Ljudi imali 2 putnika i od ta dva jedan stradao.
Svaka cast kad sve to znas, kao da si bio na licu mesta i vrsio uvidjaj. Za zlurade komentare si majstor, skidam kapu, a podatke izgleda namerno zelis da prikazes drugacijim nego sto jesu.
Imas link pa se informisi http://www.bih-rss.net/article_prevrnuo_se_autobus_34ni%9A_ekspresa34__2562193.htm
A za ono sto kazes ponekad - moram da te ispravim, ovo je prvi nibus koji se prevrnuo na bok ili kako kazes "preturio".

aaaaa

#62
Citat: sashco  u Ožujak 08, 2010, 21:45:02
Citat: aaaaa  u Ožujak 04, 2010, 08:03:11

ma praše praše samo ponekad se "preture" pa momak od 20 godina izgubi glavu i to ispadnuvsi kroz sofersajbu. Ljudi imali 2 putnika i od ta dva jedan stradao.
Svaka cast kad sve to znas, kao da si bio na licu mesta i vrsio uvidjaj. Za zlurade komentare si majstor, skidam kapu, a podatke izgleda namerno zelis da prikazes drugacijim nego sto jesu.
Imas link pa se informisi http://www.bih-rss.net/article_prevrnuo_se_autobus_34ni%9A_ekspresa34__2562193.htm
A za ono sto kazes ponekad - moram da te ispravim, ovo je prvi nibus koji se prevrnuo na bok ili kako kazes "preturio".

haj ne glupiraj se sta hoces da kazes??? Auotbusi su vam ka*ina obicna ne valjaju nista ne lice ni na sto loseg kvaliteta. Nebi se iznenadio da neko od vas provali da su u rangu sa Setrom...

EDIT by moderator: molim bez vrijeđanja na temelju nečije narodnosti, dečki, ovdje se priča o autobusima

mate

Gbr.546 danas na liniji Nis - Beograd - Zagreb


Tomek


arsenal

571 danas u Boki Kotorskoj.




arsenal

Ovome jutros nisam vidio gbr.




Tomek


arsenal


arsenal


peja

Restilizovani Nibus, za razliku od prethodnog modela, postignut je napredak.

Izvor www.autobusi.net Slikao moj drug i kolega Mickey.

aaaaa

auuuu napredak je više nego vidljiv iako mi  se bas i ne svidja ovaj "posudjeni" zadnji dio od Lions Coacha..ima li koja slika unutrasnjosti??

conecto

#72
Ja osobno o Nibusu ne znam ništa osim toga kako izgleda, a o Crobusu još nitko ne zna ništa, zato - živi bili pa vidjeli, iako smo svi pomalo skeptični!
Osim toga, u Crobus ne ide ni MAN ni Cummins već je cijeli napravljen na kompletnoj Scania-šasiji, što znači da je motor, mjenjač, osovine...sve od Scanie jer Scania je jedan od proizvođača koji ima sve svoje o čijoj kvaliteti (pričam o šasiji, ne karoseriji) je suvišno raspravljati...
I po čemu Crobus liči na Kineze, jel netko može reć (ili nedajbože staviti sliku)i na kojeg konkretno  ???
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

Danas u Zagrebu ovaj Nibus:


arsenal