Autotrans – novosti

Autor autobusi.org, Studeni 24, 2007, 10:53:27

5AR

Ispred i iza RI-7696-D a iza i bočno još neviđeno.

5AR

#841
I jedan trosjed, 1587, Peugeot Partner OS-904-MI


gorgoroth

Još nisu stali s OS tablicama  glavauzid

5AR


lussin

Jel ovo sve za PJ PG i Zagreb ili ima i za ostale (znamo da su Isuzui i Regii u Istri odnosno na dalmatinskim otocima)

tramvajac 92

Nekako si mislim da oni daju te buseve po 2 kriterija. Jedan, da se mjenaju stari busevi sa ovima (tipa Setra 3 stara 20ak godina ide u rashod, mjenja je Bova), a drugi je da se daju tamo gdje se busevi dosta troše.

Mislim da bi Cres mogao dobiti jedan novi uskoro, ne znam jel još 1050 tamo.

lussin

Na izlaznim vratima su sigurno 1050, 1260, 1321 i 1420. 1420 gotovo nikad nije na Hotelu, uvijek ga neka S 315 GT-HD mjenja

Shole

1050 je na Krk prebačena, a u zamjenu su im dali srebrnu 1153.   Jutarnji Zagreb uglavnom vozi onda duža 416-ica 1379 ili zelenkasta 1509, a čini mi se i da je 1204 isto na Cresu

lussin

Da bar oće sredit tu 1379, potrošeno izgleda a još može dosta. 1153 vidio na Hotelu neki dan, dobro izgleda, ako nije na Hotelu onda vozi za Rijeku preko Porozine

Tomek

1379 jučer ujutro stajala u okolici Vranskog Jezera u kvaru kraj ceste (pokvarila se dan prije), jutarnji ZG je išla 1509.

lussin

Eto na. Neki dan se pokvarila 1301, kako sam čuo "puštala je zvuk kao kad se otvaraju vrata i vozači su pričali da nešto ne valja", stajala je dva dana u Malom Lošinju

gorgoroth


Matej

Zasto doviđenja za Setru?

gorgoroth

Kada se misli na rashod, da li se prodaju dalje, ili idu u Metis

Dreamwalker

Idu u Otočac s ostalim otpisanim busevima. Prvo pokušaj prodaje pa onda tek rezanje. :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421