Presečki - rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:43:28

zlikowszky

E, dugo sam čekal da ju netko opali... Vrebao je ja u Trgovišću i u Zaboku, ali ništa. Stacionirana u Krapini...Prekrasna je...Pohvale za dizajnersko rješenje...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

zlikowszky

Gledam, evo, Isuzue već godinama i gruntam kaj mi ne boguje...I danas skužim!
Meni osobno izgleda kao velika karoserija na malim kotačićima. Čine mi se kotači ipak malo vizualno premali u odnosu na ostatak nadogradnje....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

tamlover

Daj editiraj post  ;D nisu ti valjda trebale godine da shvatiš da su kotači ko nedonošćad na tim autobusima...
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

shef

Službene specifikacije kažu da idu gume 235/75x17,5  :(
Ko za malo bolji mali auto, a ne za bus
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

manoplan

Evomalo filozofije kombinirane sa fizikom...
Kad bi Isuzu imao veće gume (kotače),težište bi mu bilo povišenije (jer bi osovine tada bile više iznad zemlje).Tada bi on morao biti širi za x-centimetara (da bi zadržao određenu stabilnost),ali to onda nebi bio Isuzu već veći autobus.
To je i bila ideja konstruktora koji su ga projektirali tj. da naprave autobus malih dimenzija.Kod Isuzua je sve optimalno napravljeno,pa su prema tome i odabrane dimenzije guma.  8)

ivog

Isuzu i nema bog zna kakvu stabilnost, čini mi se da je on rađen za autoceste i izletničke ture, a ne za krstarenje lokalnim cesticama...

Eurobus av120

#36
http://i96.photobucket.com/albums/l162/dulib_photo/0045.jpg

na slici u bus ulazi vozač koji je ujedno i predsjednik sindikata vozača Presečki grupe... ako vas možda zanima taj podatak...  ;)

ivog

I u Krapini među busevima je bilo nekaj parkirano tipa MB Inturo ili onog MAN-a LionsClassica U, vidio sam samo stražnicu busa iz daljine, slike nažalost nemam..

kriticar

Viđeni dva nova bijela Isuzu 10-161 i 10-162
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Servis

Citat: ivog  u Veljača 18, 2008, 20:01:17
Isuzu i nema bog zna kakvu stabilnost, čini mi se da je on rađen za autoceste i izletničke ture, a ne za krstarenje lokalnim cesticama...

Dobro ti se čini. Reklo mi je nekoliko ljudi koji su ga vozili da prolasci kroz zavoje mogu izgledati poprilično "avanturistički".

ivog

Citat: prljavibluzer  u Ožujak 17, 2008, 00:16:40
Dobro ti se čini. Reklo mi je nekoliko ljudi koji su ga vozili da prolasci kroz zavoje mogu izgledati poprilično "avanturistički".

Je i nedaj Bog da uletiš prebrzo u zavoj, al baš kad se voziš s njim zavojitim cestama, tamo di običnim busom prođeš bez beda, s ovim moraš prikočit na svakom zavoju i to dosta..

miky

Citat: Eurobus av120  u Veljača 24, 2008, 19:27:29
na slici u bus ulazi vozač koji je ujedno i predsjednik sindikata vozača Presečki grupe... ako vas možda zanima taj podatak...  ;)

Sindikalist je onaj što vozi novu mislim Bovu što ima natpis Krapina, troosovinka. Ovaj nije taj lik jer taj nema ovako v.... glavu...

Eurobus av120

ovaj vozač na slici zove se Gabud Josip, i on je sindikalni povjerenik vozača Presečki grupe... provjereni podatak ;)

Eurobus av120

#43
http://i128.photobucket.com/albums/p165/man750/man7502/19032000609.jpg

ovi eurobusi bez ratkapa izgledaju užasno, ko da su 10 godina stariji... neznam zašto ovom plavom sa slike nikako da stave nove ratkape, dok ih onima koji idu u inozemnstvo redovito zamjenjuju...

zlikowszky

Ma i ja velim da ratkapa uvelike poboljšavavizualni dojam svakog busa a ujedno i govorre o njegovom održavanju. Još su mi uvijek nekako najdraže one stare metalne kromirane....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....