ATP Šibenik - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:07:28

Tomek

Sve o AT Šibeniku pišite ovdje.

stipe15

u atp šibenik vozni park,nisu označeni eurobusi av120 reg. oznaka vž-482-gt i vž-399dl,jesu li oni zaboravljeni ili su im zamjenjene tablice.molim da moderatori to provjere,inače to su bijeli volvači sa slikom ap varaždin

stipe15

koja su godišta av 120 i koje linije oni drže(vidia san jednog jučer na Zd-St)?Jel temsa safari hd svaki dan za zagreb i jeli 9900 drži međunarodne linije?

dialogos

AV120 su od 1995.--1999. god. Temsa Safari HD je najveci dio pored linije za Zagreb i na medjunarodnoj Riviera linija Dubrovnik - Trst.

dialogos

Danas u 16:00 sati iz Šibenika za Zagreb liniju vozili: Setra 319GTHD, Temsa Safari HD, MAN Lion's Regio.

stipe15

jel mi ko može reći koje linije drže 9900?

dialogos

Pa sve medjugradske, kako kad ih dopadne. Du - Zg, Du - Ri, Du - Tr, Si - Zg, Si - Du i ljeti St - Lju.

stipe15

večeras AV 120 stigao iz dubrovnika u 19:00h, i Bova  i 331 A119 zajedno u Raslinu ???

Servis

Kakvi "genijalci" rade u toj firmi to je naprosto nevjerojatno. Jasno mi je da Bova je na takvoj liniji jer je u raspadu, ali TAM... TAM je relativno okej autobus turisticke kategorije. Radije bi u njemu isao do Dubrovnika nego u Regiu koji nije autobus za takve namjene sto nase firme nikako ne mogu shvatiti.

dialogos

Tama su nedavno skinuli s medjugradskih i stavili na lokalne linije. Rapidno se smanjio broj Styera (tamno sivi) kojih je bilo vise od pet, a sad je ih je ostalo jedan do dva.

Servis

Neznam jesi li primjetio ali ti Steyri su za razliku od drugih AP VŽ-ovih imali rupičasto izbušen poklopac motora. Rekao bi, stvar grijanja; pogotovo jer se sjećam kad sam nažalost sa njima par puta išao do Zagreba da bi se palili neki zvučni alarmi pri uspinjanju na Velebit. Doduše, mislim da su idealni za linije unutar županije, znaš li možda gdje su završili?

Usput, ti si uglavnom stalno dolje u Šibeniku. Probaj naći nekoga tko te može informirati o njihovom voznom parku. Ne vjerujem da bi bio problem?

man750

Citat: prljavibluzer  u Siječanj 29, 2008, 22:18:46
Kakvi "genijalci" rade u toj firmi to je naprosto nevjerojatno. Jasno mi je da Bova je na takvoj liniji jer je u raspadu, ali TAM... TAM je relativno okej autobus turisticke kategorije. Radije bi u njemu isao do Dubrovnika nego u Regiu koji nije autobus za takve namjene sto nase firme nikako ne mogu shvatiti.
regio je autobus drugog razreda kome zakon dopušta vožnje do 700Km i tvrtke to obilato koriste,a kako je putnicima, koga je to ionako briga, A što se tiće tama njega opterečuju godine i bolje je poslati dalje od središta firme novi bus, pa makar i regio. jer onda "genijalci" imaju manje brige, a i posla.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

stipe15

sto se tiče steyr-a oni su uglavnom zimi na liniji solaris-zablaće,bar koliko sam ih ja viđao

dialogos

Vjeruj mi ne znaju ni soferi koji su vozili te buseve (Styer) gdje su zavrsili. Mozda u Vž?

stipe15

večeras na ak šibenik:volvo abennrra za knin????!!!!
mb 0305 na liniji vrpolje-boraja-lepenica,a sta se tiče sivih styer-a vidio sam jednog na parkingu i jednog na kolodvoru znači ostala su dva,a sta se tiče žutih prigradskih styer-a ima ih puno i drže županijske linije
volvo av120 20:15 došao iz zagreba ,a  drugi av120 otišao za zadar na liniji st-zd
man lions classic na liniji solaris-zablaće